Чотири знаки Зодіаку, які обожнюють тріпати нерви оточуючим

Існують знаки Зодіаку, які зовсім не проти зіпсувати настрій оточуючим. Виною всьому особливості їхнього характеру, здатні перетворювати цих людей в головних «подразників» і порушників спокою для всіх, хто поруч.

Діва

Діви відомі своїм вмінням провокувати своїх близьких та знайомих нескінченними потоками критики, і це є їхньою особливістю. Вони насолоджуються наданням порад і методичними настановами, які можуть бути дещо нудними для тих, хто оточує їх. Діви важко переносять недоліки інших людей, але ніколи не згадують про свої власні недосконалості та помилки. Якщо лише згадати Діві про її власні проколи, вона знайде ще сотню претензій щодо вас.

Діви виявляють велику увагу до охайності та гігієни. Вони пристрасно стежать за життям своїх родичів, суворо контролюючи їх, щоб вони дотримувались певних правил і ритуалів. Величезним недоліком Дів є їхня абсолютна відмова визнавати свою власну неповноту, що надзвичайно дратує людей навколо.

Скорпіон

Скорпіони насолоджуються тим, що спровоковують нервовість у своїх оточуючих. Вони не сховають цього бажання і виправдовують його тим, що хочуть “видати правду на очі” людям. Цей знак є справжнім провокатором, який любить викликати сильні емоції в інших, навіть якщо це негативні емоції.

У глибині своєї душі Скорпіони добре розуміють, як “читати” інших, ніби книгу. Але вони часто використовують цей дар проти своїх найближчих людей. Скорпіон впевнений, що всі навколо нього ховають велику змову, і передбачає неспростовні докази своїх претензій заздалегідь. Це складний знак, який вміє вивести навіть дуже спокійну і збалансовану людину з її зони комфорту.

Овен

Овни славляться своєю здатністю розпалювати негативні емоції серед людей. Цей знак любить перебільшувати незначні речі і розмірковувати над ними. Відповідальність за це покладається на надмірну емоційність Овна, оскільки він звик висловлювати свій настрій бурхливо і гучно.

Овен, як дитина, впевнений, що його особисті проблеми обов’язково повинні турбувати оточуючих. І якщо інші зайняті своїми справами, а не ним, він щиро обурений цим фактом. Зайва напористість і неспроможність приймати відмови є основними недоліками у поведінці Овна. На додаток, цей знак не соромиться відкрито висловлювати всі недоліки і мінуси іншої людини з незворушною стійкістю, навіть якщо у самого Овна їх може бути вдесятеро більше.

Лев

Лев здатний дратувати багатьох людей своїм его і манірною поведінкою. Цей знак обожнює хвалитися придбаними речами, покупками і навіть своїми другими половинками. Для Лева дуже важливе визнання власного ідеального смаку. Іноді він досить нав’язливо намагається почути схвалення і захоплення інших людей.

Лев схильний приписувати собі тільки хороше. Якщо він зробить помилку, то вже знає, кого звинуватити в цьому промаху. Звичайно, не себе великого! Ще він не проти обговорити і оцінити людей за зовнішнім виглядом, але це більше характерно для Левиць.

Іноді своєю поведінкою Лев сильно зачіпає почуття оточуючих, даючи людям зрозуміти, як їм пощастило опинитися в друзях настільки величної натури. З цими людьми доведеться навчитися уживатися, адже вони відрізняються природними здібностями дратувати і нервувати інших.

Джерело