Ці знаки Зодіаку вміють любити віддано, щиро та по-справжньому

А ви замислювалися про те, що прийняття любові та здатність дарувати її світові та іншим людям властива не кожній людині на високому рівні. Професійні астрологи в цьому випадку проводять паралель із приналежністю людини до того чи іншого знаку зодіаку.

Для одних є комфортним публічний прояв своїх почуттів, як поцілунки і обійми, тоді як інші люди відчувають від цього дискомфорт і поводяться дуже стримано в присутності сторонніх. Особливості поведінки багато в чому залежать від виховання, характеру, звичок, у тому числі від того, під яким знаком зодіаку народилася людина.

Представляємо вашій увазі знаки зодіаку, яких не бентежить можливість публічно виявити свою ніжність та любов:

Телець

Люди, народжені під знаком Тельця, належать до категорії дуже чутливих та ніжних натур. Вони отримують справжнє задоволення від почуття любові і можливості дарувати її світу і оточуючим їх людям. Народжені під цим знаком надзвичайно гармонійні в бажанні обіймати та дарувати дотики партнеру. Причому вони легко роблять це в публічних місцях.

Тельців астрологи відносять до дуже сексуальних знаків. Вони підсвідомо прагнуть отримання сексуального задоволення, їхня природна чутливість тягне до них протилежну стать як магніт. Вони можуть годинами досліджувати кожен сантиметр тіла партнера. Саме цей знак здатний до максимального прояву ніжності та обіймів після занять коханням.

Лев

Леви ласкаві, як кішки, їм подобаються виявляти свої почуття у зовнішній світ. Вони із задоволенням притискаються, лащаться, беруть партнера за руку за першої зручної можливості. Тактильні відчуття для них дуже важливі.

Леви належать до знаків, які більше люблять отримувати любов, ніж її дарувати. Якщо ваш партнер Лев, не забувайте купати його у захопленні та визнанні всіх його заслуг. Іноді це потрібно робити навіть авансом. Коли ви знаходитесь разом, максимально приділяєте свою увагу партнеру, він це гідно оцінить.

Терези

Найніжніший і найромантичніший знак це Терези. Вони отримують задоволення від ніжності та прояву пристрасті у відносинах та й від наявності відносин. При цьому цікаво те, що почуття, які до вас виявлять представники цього знака, не докучатимуть вам і не пригнічуватимуть — вони легкі.

Цей знак здатний надихати та окрилювати. Вони можуть присвячувати вірші та пісні, дарувати квіти, подарунки та приділяти час розвитку стосунків.

Для багатьох знаків Терези є ідеальним партнером для створення серйозних та тривалих стосунків, створення сім’ї. Їх характерна індивідуальність і яскрава самобутність. До особливостей можна віднести потяг до соціуму. Відповідно ця людина не буде зациклена лише на партнері. Для цього знака важливо подорожувати, спілкуватися, ходити в гості та відвідувати максимальну кількість публічних заходів.

Риби

У природі цього знака закладено співчуття. Про це добре відомо як самим представникам Риб, так і людям, які знаходяться поряд з ними. Риби здатні пристосуватися до існування поруч із будь-яким знаком, і вибудовувати при цьому ефективну взаємодію.

У справах любовних на цей знак чекає виключно взаємність, якщо її немає, то такі стосунки відійдуть на другий план.

Любити і страждати без відповіді Риби можуть, але це триватиме недовго. Тільки при адекватному зворотному зв’язку цей знак вибудовує довгострокові і дуже гармонійні відносини з людиною, яка їх любить. Якщо Ви виявите до Риб турботу, то обов’язково отримаєте подяку та взаємність. Любити цілком і беззастережно це про Риб.

Оригінал