Який знак Зодіаку перемагає в рейтингу зрадників, а який найбільш вірний і відданий

Стрілець

Зрадив раз — зрадить ще? Ви – природжений зрадник. Якби був спосіб обдурити після смерті, ви б це зробили. Ви зраджуєте, як дихаєте. Вам подобається зрада, тому що вона викликає прилив адреналіну, настільки необхідного вам. Подивіться правді в очі — ви зрадник.

Діва

Всім відомо, що ви зраджуєте, але чи варто вам бути настільки безпечними в цьому? Подбайте хоча б про те, щоб прибрати за собою обгортки від презервативів і застелити ліжко. Але ви не проти бути спійманими, це додатковий імпульс для вашого его. На вашому рахунку безліч коханок, які чекають вашого дзвінка 24/7. Горе тому, хто закохається у вас, тому що, рано чи пізно, він постраждає від вашої легковажності.

Терези

Справа не в тому, що ви любите сeкс, ви обожнюєте потяг і пристрасть, тому, майже напевно, ви вдаєтеся до емоційної зради. Відносини та любов важливі для вас, але не настільки, щоб не мати в запасі кілька правильних варіантів. Ви настільки талановиті в зраді, що можете зібрати в одному ресторані трьох коханок, і ніхто з них не запідозрить вас у зраді.

Овен

Можливо, ваш партнер не зробив нічого поганого. Просто вам цікаво. Вам не подобається відчувати себе в пастці. Ваш внутрішній баран хоче вийти та «впертися рогами». Вам подобається вибирати різних коханців, ніби вони — тістечка в прекрасній французької кав’ярні. Найгірше те, ви не будете намагатися приховати зраду, навіть якщо будете спіймані на гарячому. Зрештою, якби вона задовольняла вас і знала, як зробити вас щасливим, ви б не зраджували їй.

Близнюки

Як тільки ви ставите питанням, яке це — спати з кимось, крім вашої дівчини, ви не будете щасливими, поки не спробуєте цей варіант розвитку подій. Зрештою, що, якщо ви помрете, ніколи не ризикнувши знайти людину, яка виявиться вашою «єдиною»? Таким чином, ви наважуєтеся на зраду, наприклад, з друзями вашої дівчини або її сестрами. Більшість видів тварин не моногамні, так навіщо вам бути іншими?

Козоріг

Ви не часто зраджуєте, але не турбуєтеся, коли це робите. Зрештою, ви — тварина, а у них свої потреби. Якщо ви не можете бути з тим, кого любите, ви можете переспати з тим, з ким ви зустрічаєтеся на цей момент. Коли ви наважуєтеся на зраду, це відбувається майже випадково. Ви напиваєтесь або їздите у відрядження. Але для вас зрада – чиста фізика, ви не хвилюєтеся про неї та не відчуваєте душевних страждань.

Рак

Справа не в тому, що ви не зраджуєте, а в тому, що ви необачні в цьому. Ви надто ввічливі та не хочете, щоб ваш партнер дізнався про це. Таким чином, суміш ввічливої необачності зводиться до величезного безладу — для всіх учасників ситуації. Ви будете зраджувати, поки не знайдете єдиного та неповторного, і тоді ви зав’яжете з цією брудною справою. Єдина причина, по якій ви зраджуєте, це те, що ви ще не знайшли справжню любов.

Водолій

Ви схильні зраджувати більше емоційно, ніж фізично. Почасти тому, що ви гермофоб і боїтеся будь-яких мікробів і хвороб, а почасти тому, що ніхто не може задовольнити всі ваші численні емоційні потреби. Подивімось правді в очі, ви маєте потребу в любові та турботі. Якщо ви закохані в когось по вуха, ви взагалі не будете зраджувати. Якщо ваш нинішній партнер — сeкс-машина, яка задовольняє вас, як ніхто інший, вам і в голову не прийде розглядати інші варіанти. Але, якщо партнер не може догодити вам ні фізично, ні емоційно, що, чорт візьми, ви робите поруч з ним?

Риби

Ви любите бути закоханими. Ось чому ви навряд чи зрадите, якщо не відчуєте, що все скінчено. Зрада для вас спосіб вийти з відносин, які ви вирішили завершити. Але, якщо ви підете по цій слизькій доріжці, ви відмінно замітаєте за собою сліди. Ви, як судмедексперт, вмієте приховувати докази.

Лев

Ви, в основному, віддані, але не тому, що ви вважаєте зраду аморальною. Вона, швидше, непрактичні. Кому потрібен головний біль, вступаючи в роман на стороні? Кому потрібна драма і важкий розрив, які будуть після того, як вас застануть з коханкою? Тимчасове задоволення від таємного секcу не варте пекла, яке буде після нього.

Скорпіон

Зрада — перша ознака того, що ви закохалися, а це вам дається дуже складно. Ви зраджуєте, щоб притупити почуття уразливості та відновити контроль і владу. Або ви будете зраджувати, якщо почнете нудьгувати в ліжку. В ідеалі, відмінний cекс і відсутність закоханості – єдина гарантія від зради.

Телець

Ви віддані, як собака своєму господареві, тому єдина причина, по якій ви коли-небудь зрадите – коли ви полюбите когось іншого і не зможете контролювати своє серце.

Оригінал