Гороскоп на 15 серпня 2023 року

Овен ♈

Згадайте, як сильно ускладнювали Ваш шлях почуття заздрості й образи минулого тижня. Сьогодні ця ситуація може повторитися. Справа не обов’язково стосуватиметься тієї самої людини або тієї самої проблеми, але щось здасться вам невловимо знайомим. Ви й самі знаєте, як потрібно вчинити. Не підгодовуйте ці почуття своєю енергією, і вони дуже швидко підуть самі собою. Якщо це відразу не спрацює, проявіть твердість і скажіть їм “до побачення” так суворо, як тільки можете.

Телець ♉

Невелика порція ревнощів може бути корисною для стосунків, але надмірна їхня кількість шкідлива та небезпечна. Ви довго дбали про ці стосунки, прийшов час пожинати солодкі плоди. Подумайте, чи є хтось, з ким Ви хочете провести в найближчому майбутньому більше часу, і кому може хотітися, щоб Ви приділили ще більше уваги?

Близнюки ♊

Зазвичай Ви намагаєтеся проявляти максимум терпіння, але сьогодні нагадуєте вулкан. Вирішите Ви, що настав час вибухнути, чи ні, у будь-якому разі зараз саме час показати своїм рідним, на що Ви здатні. Дуже скоро всі дізнаються про один маловідомий факт: у Вас той ще вибуховий характер! Це проявляється дуже рідко, але якщо вже таке відбувається, оточенню краще поберегтися.

Рак ♋

Дивовижний сюрприз, який чекає на Вас цього ранку, не просто змусить Вас посміхнутися, а й допоможе почати день з вірної ноти. Якщо Ви як слід подумаєте про недавні події, то зрозумієте, що цілком заслужили на такий прекрасний день. Не варто сьогодні лінуватися – не можна втрачати такий прекрасний момент, який Всесвіт Вам подарував.

Лев ♌

Хтось із близьких нещодавно щось зробив для того, щоб подбати про Вас, хоча Ви, можливо, ще нічого не знаєте про це. Але оскільки Ви дуже сприйнятливі до зовнішніх сигналів, у Вас, своєю чергою, могло з’явитися бажання зробити їм анонімно невеличкий подарунок або зробити щось іще, щоб непомітно відплатити послугою за послугу.

Діва ♍

Якщо Ви давно хотіли поговорити з начальством або клієнтом, який останнім часом був не надто балакучий, то настав час це зробити. Можливо, Ви занадто накручуєте себе – ці люди можуть навіть не пам’ятати Вашого імені. Вам необхідно прояснити ситуацію, тільки робіть це, не поспішаючи. Спокійно заговоріть і попросіть приділити Вам кілька хвилин. Ввічливість – ось що сьогодні головне.

Терези ♎

Зазвичай Ви не особливо багато подорожуєте, хіба що по роботі. Але зараз Ви готові застрибнути в поїзд, машину або літак і виїхати куди-небудь подалі. Вам необхідна зміна обстановки, та й побути подалі від робочих буднів теж не зашкодить. Ви знаєте, що для цього потрібно зробити, можете собі це дозволити, а значить, скоро вирушите в поїздку. Запросіть кого-небудь поїхати з Вами, щоб було веселіше.

Скорпіон ♏

Ви, як лев, билися за справедливість і світле майбутнє, і насолоджувалися кожною миттю цієї боротьби. Настав час вгамуватися, і Ви не будете дуже сильно проти цього заперечувати. Ваші сили вже закінчуються, їх потрібно відновити, та й просто Вам хочеться трохи відпочити. Навіть найневтомнішому бійцеві час від часу необхідний перепочинок.

Стрілець ♐

Не варто поки що кидатися пакувати речі свого партнера. Навіть якщо він зводить Вас з розуму, і Ви не маєте наміру більше все це терпіти, дайте ще один шанс виправдатися. Ви будете дуже здивовані. Історія ваших стосунків має величезне значення, то чому б не витягти з неї що-небудь корисне? Згадайте про старі добрі часи, і нехай ці спогади допоможуть Вам проявити ще трохи терпіння.

Козоріг ♑

На Вашому шляху все ще можуть траплятися несподівані перешкоди, але якщо вже Ви зуміли дійти до нинішньої точки і можете просуватися далі, то зможете вийти на рівну дорогу. Постарайтеся долати труднощі з посмішкою. Нехай оточуючі виявляють своє невдоволення, якщо хочуть, але не варто заохочувати прояви негативної енергії.

Водолій ♒

Те, що раніше здавалося безневинною грою з фліртом, яка приносила вам задоволення, сьогодні може перерости в щось інше. Хтось із близьких людей дасть абсолютно ясно зрозуміти, що те, що відбувається, не схоже на те, чим здавалося раніше. Можливо, у Вас і не було ніяких прихованих мотивів, але, тим не менш, настав час припиняти цю гру.

Риби ♓

Після Ваших недавніх вчинків навіть найближчі люди не знатимуть, чого від Вас можна очікувати, але це Вам навіть подобається. Для того, щоб здивувати їх ще більше та урізноманітнити своє життя, спробуйте розвернутися на 180 градусів і зайнятися справами, що вимагають акуратності та уваги до найменших дрібниць. Це відучить оточуючих думати, що вони знають Вас на всі сто відсотків.