Четвірка найбільш мстивих та злопам’ятних знаків Зодіаку

Помста – це страва, яку подають холодною. І це факт. Які ж знаки зодіаку вважаються самими лютими та винахідливими в плані своєї мстивості та бажання відплатити кривдникам по повній? Вас попередили! Тому будьте обережні, щоб випадково їх не зачепити.

1. Скорпіон

Звичайно, найлютіший знак – це Скорпіон. Якщо ви його скривдите або перейдете йому дорогу, терміново переїжджайте в інше місто, вийдіть з усіх соціальних мереж, поміняйте собі ім’я і найміть особисту охорону. Розгніваний Скорпіон – найбільш смертоносна людина на планеті. Навіть якщо він не відкриє на вас сезон полювання, щоб власноруч зняти з вас скальп, він все одно буде фантазувати про те, що він з вами зробить, коли ви попадетеся йому на очі.

2. Риби

Уявіть собі, ці тихі й чутливі Риби можуть здаватися самою невинністю, але їхня виняткова уразливість – це те, з чим вам потрібно бути дуже обережним. Риби дійсно можуть терпіти та прощати дуже довго, але якщо ви перейдете всі межі – ви приречені. Цей знак буде нескінченно тримати злість і постійно плести навколо вас павутину з пліток і ненависті, щоб занурити вас у безодню болю. Ви можете прокинутися одного ранку і зрозуміти, що причина, по якій у вас немає роботи, немає грошей, немає друзів і втекла улюблена собака – це тому, що колись давним-давно ви дуже сильно зачепили ніжних Риб.

3. Телець

Як і у Скорпіона, у Тельця теж є своєрідна репутація, яка може змусити людей нервувати. Кого не злякає лютий бик, що повільно наступає на вас? Ну, а тепер подумайте про те, що може статися, коли ви розсердите цього бика до такої міри, що він захоче помститися? У вас просто з’явиться кровний ворог, який бажає зробити вас нещасними. Телець не буде жалити вас, як Скорпіон, або таїти на вас образу навіть після вашої смерті, як Риби. Він просто перетворить ваше життя на тортури, поки не захоче вас пробачити. А впертим людям прощати кривдників дуже нелегко.

4. Діва

Діва, можливо, найменш мстива в цьому списку, але вона запросто може зробити ваше життя кошмаром, хоча спочатку ви навіть не можете відразу зрозуміти, що ви її чимось розлютили. Форма помсти Діви проявляється у вигляді пасивно-агресивних коментарів і дій. Іноді при спілкуванні з цим знаком ви просто шкірою відчуваєте, як від нього виходять хвилі негативу в вашу сторону. Увагу Діви до деталей, особливо в помсті – це не просто витончені катування, а сама справжня психологічна атака, яку складно винести.

Оригінал