Гороскоп на 20 квітня

Овен ♈

Як відомо, деякі садівники ретельно доглядають за рослинами, а ті все одно чахнуть та вмирають. Інші ж пускають справу на самоплив – і отримують буйний квітучий сад. Точно так само щось у Вашому світі може чудово розвиватися, не отримуючи і дещиці Вашої уваги. І оскільки воно вже глибоко вкоренилося, Ви можете взятися за нього свідомо – і досягти ще більшого успіху.

Телець ♉

Коли щасливий випадок допомагає нам отримати бажане, легко вирішити, що це втручання згори і подарунок долі. Але Всесвіт грає за правилами. Космічний вплив тільки трохи полегшує отримання того, чого людина сама домоглася власними зусиллями. Це – Ваш сьогоднішній випадок; адже Сонце – у Вашому знаку!

Близнюки ♊

Коли інша людина створює проблеми, відверта розмова може показати, що і він про Вас не кращої думки. Якщо камінь спотикання – обставини, дуже може бути, що не тільки Ви хочете їх змінити. Знайте, що сьогодні Ви перебуваєте в сильній позиції і цілком можете поліпшити ситуацію.

Рак ♋

Сидіти і думати – відмінний варіант, якщо Вам хочеться ще поварити свої думки у власному соку. Але може втрутитися інтуїція. І запитає – а чому Ви просто не зробите те, що вона підказує? Ви напевно розумієте, що інтуїція права. Може, варто послухати її?

Лев ♌

Неприємна штука – усвідомлювати межі своїх можливостей і обмеження, накладені обставинами, і тим більше розуміти, що ці рамки корисні. Вам дуже не терпиться, і легко вирішити, що межі та обмеження ілюзорні, а правила придумані, щоб їх порушувати. Але так Ви тільки додасте собі стресу. Проявіть хоч інколи трохи терпіння. Це – найбільш продуктивний шлях!

Діва ♍

Якесь рішення не потребує такого вже ретельного зважування всіх “за” і “проти”, але Вам може здаватися, що справа надто серйозна і зазнає легковажності. Всі ми знаємо, що інколи треба просто відкинути всі “а що якщо” і зробити крок у потрібному напрямку. Насправді Ви вже прийняли рішення. Пора зізнатися собі в цьому.

Терези ♎

Не потрібно думати, що “поїзд пішов”, і можливість витекла крізь Ваші пальці, немов вода. І не треба себе переконувати в тому, що певну дію треба було зробити давним-давно. Насправді час зараз працює на Вас; Ви можете зважити всі плюси того або іншого рішення. А потім – перейти від думок до дій!

Скорпіон ♏

“Ось як це робиться!” Так упевнена у собі людина, що зробила щось важливе, хвалить свою роботу. У Вас зараз є всі причини, щоб дивитися на інших зверху вниз. Чому? Тому що Ви з видимою легкістю досягли досить якісного результату. Скромність прикрашає, але іноді можна дозволити собі трохи пихи.

Стрілець ♐

“Дарованому коню в зуби не дивляться”: нерозумно і непристойно шукати підступ у жесті доброї волі. Але коли хороше падає на нас, немов грім з ясного неба, мимоволі починаєш щось підозрювати. Будьте впевнені – це і правда подарунок долі! Надмірна обережність тут просто зайва.

Козоріг ♑

В цілому Ви все робите правильно, але варто розглянути й альтернативні варіанти. Шукати їх занадто довго не доведеться, та й відмовлятися ж від обраного курсу теж. Але якщо якийсь метод спрацював у інших людей, чому б і Вам не інтегрувати його у свої починання?

Водолій ♒

Вам потрібно показати людям серйозність своїх намірів, але те, як саме Ви цю серйозність демонструєте, може стати причиною затримок у процесі. І все ж занадто морочити голову над формою свого висловлювання не варто. Також може виявитися, що Ви ломитесь у відчинені двері.

Риби ♓

Коли ми самі не розуміємо, що зациклилися на чомусь, ми можемо вважати, що просто вдумливо підходимо до питання. Але наш мозок влаштований так, що коли ми перевантажуємо його – він починає саботувати “думальний процес”. Пора зупинитися і усвідомити, що Ви просто вганяєте себе зайвий стрес.