Гороскоп на 11 вересня

Овен ♈

Простіше уточнити, чи все Ви зрозуміли правильно, ніж псувати стосунки з іншою людиною. Здається, ви дуже по-різному дивитеся на питання про те, як правильно робити певну справу. Прийміть це як факт, як даність. Ретроградний Меркурій вказує на те, що терпіння та відстань допоможуть Вам зрозуміти те, що раніше від Вас вислизало.

Телець ♉

Коли намагаєшся просвітити ближнього в якомусь особистому питанні, варто добре обміркувати. Вам дійсно є що сказати – але, мабуть, розумніше буде розбити цю інформацію на невеликі сегменти, які легше засвоїти та переварити. Спокійне та поважне викладання думок – ключ до того, щоб Вас зрозуміли правильно.

Близнюки ♊

Уявіть, що біжите із довгою мотузкою на поясі. Рано чи пізно вона натягнеться, а Ви зупинитесь! У минулому вона допомагала Вам не переступити межу, але тепер лише заважає прогресу. Мабуть, настав час позбутися обмежень, які Ви самі собі влаштували. Ви зможете отримати більше свободи, якщо діятимете впевнено та сміливо. Час переступити межу.

Рак ♋

“З мене досить!” Не завжди в таких словах присутнє роздратування. Навпаки, саме вони запускають зміни, які давно вже мали відбутися. Іноді треба розсердитися, щоб нарешті зважитися на важливий крок. Вирішивши провести нарешті межу, Ви знайдете спокій і гармонію, а зовсім не неприємності. Настав час відпустити те, що встигло віджити своє.

Лев ♌

Пам’ятаєте, як колись магнітофон зажовував плівку? А компакт-диски? Найменша подряпина викликала огидні шуми. Доводилося зупиняти цю “шарманку”. Так само і Вам зараз треба припинити раз за разом прокручувати в голові одну й ту саму думку! Поки що вона може не дратувати, але Ви зрозумієте, коли настане цей момент.

Діва ♍

Якби могли заглянути в кришталеву кулю і точно передбачити, який курс дій буде ідеальним для тієї чи іншої ситуації, ми обрали б саме його. Іноді досить легкої тіні сумніву, щоб нас паралізувало по руках та ногах. Але Вам зараз нема чого втрачати, зате є що набувати! Настав час натиснути на газ. Якщо Вам потрібен проблиск надії – Ви отримаєте його.

Терези ♎

Пам’ятаєте, як у старих мультфільмах герої радісно пиляли гілку, на якій самі сиділи – причому на дальньому його кінці? Так само Ви можете зробити поспішний і необдуманий вчинок – який, як потім виявиться, принесе одні проблеми. Уникайте поспіху та постарайтеся обміркувати свої дії.

Скорпіон ♏

Здається, цього разу Вам доведеться зазирнути дуже глибоко в себе, щоб здобути трохи терпіння і стриманості. Хороша новина в тому, що їхнє джерело хоч і приховане, але невичерпне! Жодних проблем із самоконтролем у Вас не буде зовсім, головне – відкласти убік нетерпіння та спокійно оцінити ситуацію.

Стрілець ♐

Чи все ви робите правильно? Невпевненість не буває приємною. Але якщо Ви десять разів усе чесно оцінили та переоцінили, до чого ці сумніви? Відкиньте їх і припиняйте мучити себе пустими питаннями. Серце підказує, що Ви маєте рацію. Інтуїція підкаже, що саме Вам потрібно робити, щоб досягти очікуваного результату.

Козоріг ♑

Коли, нарешті, завершується якийсь процес, що залишається? Чи не здається, що інші люди виграли від ваших зусиль більше, ніж ви самі? Повірте, Ви незабаром побачите плоди своєї праці – і їх буде чимало. Коли зачиняються одні двері, неодмінно відчиняються інші: це закон природи.

Водолій ♒

“Про смаки не сперечаються”. Ні, звичайно, можна і посперечатися – але чи це розумно? Чи не простіше зійтися на тому, що Ви і хтось ще не сходитеся до якихось уявлень про життя? Адже це зовсім не перешкоджає взаємній повазі. Зосередьтеся краще на тому, що Ви маєте спільного зі співрозмовником.

Риби ♓

Багато хто з нас уперто чинить опір змінам. Але Ви в курсі, що без змін Ваше життя було б страшно похмурим. Зміни, переміщення, передбачення майбутнього стали для Вас звичною справою! Якщо відчуваєте, що всього цього раптом стало помітно більше, значить, буде особливо потужна трансформація – якій Ви будете тільки раді.