Гороскоп на 25 грудня

Овен ♈

Сьогодні на Вас буде тиснути рутина. Але хоча цілеспрямованість і стійкість Овна не викликають сумнівів, Вам, можливо, доведеться з’ясувати, куди йде левова частка Ваших зусиль. Чи отримують інші більше користі від виконання Вами повсякденних обов’язків, ніж Ви? Якщо так, то Ви абсолютно праві в тому, що не хочете витрачати даремно свою творчу енергію. Можливо, настав час спрямувати весь креатив на користь собі.

Телець ♉

Тиск певних зобов’язань або стомлюючої рутини може виснажувати Вас. На жаль, Вам доведеться змиритися з тими обставинами, які мають зараз місце у Вашому житті. Але не варто особливо нервувати з цього приводу, адже Ви нічого не втрачаєте, а своїм прикладом продемонструєте комусь еталон стриманості та смиренності.

Близнюки ♊

Позбавляти себе життєвих благ і задоволень, особливо якщо врахувати, що Ви на них заслужили, – це найвищою мірою блюзнірство, тож дозвольте собі трохи гедоністичної слабкості. Річ у тім, що Ваша ефективність часто залежить від ступеня Вашого відпочинку, а тому не варто берегти енергію, яку Ви просто зобов’язані витратити на розваги. Розслабтеся! До того ж, не тільки у Вас є бажання зануритися в безодню веселощів, а значить, у Вас уже є хороша для цієї справи компанія.

Рак ♋

Ви можете бути найлютішим критиком для самого себе, тому відмовтеся від негативних зауважень і відгуків, які могли б дати собі. Натомість зосередьтеся на любові до себе та незліченних позитивних якостях, якими володієте, і які, як Ви знаєте, дуже подобаються іншим людям. Нагадайте собі про необхідність позитивного мислення, оскільки саме завдяки йому в житті можуть відбуватися найдивовижніші речі.

Лев ♌

Сьогодні Вам слід дуже скрупульозно ставитися до того, де і як Ви витрачаєте свою енергію, яка, як це не сумно, є ресурсом обмеженим. Якщо в якийсь момент Ви вважатимете, що для досягнення успіху Вам потрібно докласти 110% зусиль, насправді буде достатньо 99%. Пам’ятайте про необхідність дозувати застосування сили, оскільки Вашим головним козирем сьогодні буде не міць, а кмітливість і уява. Тож займіться тим, що Вас надихає і мотивує. Ідіть уперед не поспішаючи, і Ви зрозумієте, що Вашої сили вистачить на те, щоб подолати навіть найдовший шлях.

Діва ♍

Навіть якщо деякі обмеження здаються марними або контрпродуктивними, їхнє прийняття цілком і повністю відповідає Вашим інтересам. Річ у тім, що всім іноді властиво відчувати себе надлюдиною, що може призвести до завищених уявлень про власні можливості. Зараз це про Вас, тож прагніть завершеності чогось, а не його досконалості.

Терези ♎

Сьогодні в жодному разі не здавайтеся. Якщо ви твердо стоятимете на своєму, то покладете на лопатки навіть найдосвідченішого сперечальника. Однак нехай успіх не паморочить вам голову. Будьте максимально зосередженими й уважно вслухайтеся в слова опонента. Ви можете почути щось, що повністю переверне Ваше уявлення про те, що відбувається, і вкаже подальший шлях.

Скорпіон ♏

Сьогодні ви можете зіткнутися з дилемою, пов’язаною з вашим небажанням приймати зміни, що прийшли у ваше життя. Можливо, все це має сенс, і Ви дійсно відчуваєте, що ці нововведення Вам не підходять. Однак Ви впевнені, що ця боротьба варта такої кількості Ваших сил? Також подумайте над тим, наскільки правильно Ви загалом розпоряджаєтеся своїми внутрішніми ресурсами. Чи не занадто Ви дбаєте про інших, нехтуючи своїми потребами? Сьогодні кожен свій крок робіть, відштовхуючись лише від своїх бажань. Спочатку необхідно надягати кисневу маску на себе, і тільки потім допомагати іншим.

Стрілець ♐

Місяць у Вашому знаку може посилити емоції. Ви можете жалкувати про те, що втратили, і сумувати за тим, чого у Вас ніколи не було, однак це неправильний підхід. Краще зосередьтеся на тому, що і хто є у Вашому житті. Вам точно є за що дякувати Всесвіту. Крім того, сьогодні Ваші емоції можуть підлити масла у вогонь суперечки, що розгорається. Не приховуйте образу на свого опонента, краще спрямуйте енергію на щось більш конструктивне.

Козоріг ♑

Присвятіть цей день своєму фізичному та психічному здоров’ю. Вам необхідно докласти максимум зусиль, щоб Ваші розум і тіло працювали злагоджено. Якщо Ви вже давно збиралися пройти повний медичний огляд, але постійно відкладали, то майте на увазі, що далі тягнути нікуди. І не здумайте переносити ці питання на “після свят”.

Водолій ♒

Імовірно, настав час переглянути свої очікування від людей, які вас оточують, і від того, що відбувається загалом. Судячи з усього, вони дещо завищені, і якщо Ви нічого з цим не зробите, то ризикуєте дуже розчаруватися. Озирніться назад і оцініть пройдений шлях. Вам точно є, чим пишатися. Ви вірили в те, що Ваші терпіння і наполегливість окупляться, і мали рацію. Продовжуйте в тому ж дусі.

Риби ♓

Ви можете помітити, що Ваш гаманець худне буквально на очах. Що ж поробиш, у передсвятковий сезон це цілком звичайне явище. Намагайся не вплутувати нікого у вирішення своїх фінансових питань. Ні, ви, звісно, можете попросити у когось поради, але не більше. Не переживайте, Ви й самі з усім впораєтеся. Зрештою, свята мають властивість закінчуватися.