Гороскоп на 1 березня

Овен ♈

Подобається Вам це чи ні, проте відсьогодні Ви входите в нову фазу свого життя, що характеризується великою нерішучістю. Вибір майбутнього робочого проєкту, романтичного партнера або нової посади стане для Вас дуже складною справою. Справді, адже у кожного з варіантів буде стільки своїх вигод і унікальних можливостей! Не бійтеся, невизначеність не завжди означає щось погане. Ви маєте ставитися до свого тимчасового стану як до шансу дізнатися більше про ситуацію, що склалася, і побачити всі наявні у Вас переваги. Відчуйте розкіш багатства вибору, перш ніж зупинятися на чомусь одному.

Телець ♉

З Вашою сьогоднішньою життєрадісною енергетикою і швидким прозорливим мисленням Вам буде зовсім не складно перетворити похмурий флегматичний натовп на згуртовану команду ентузіастів. Нині Ви твердо усвідомлюєте, що, незважаючи на складні й суперечливі події, які ще нещодавно довелося Вам пережити зі своїм оточенням, існує реальна перспектива докорінно змінити становище, що склалося. Тому все, що Вам залишається зробити – це вселити в кожного Вашу впевненість та оптимізм. Ваші лідерські якості допоможуть Вам зробити це і засяяти яскравою дороговказною зіркою для всіх інших.

Близнюки ♊

Ваша креативність годиться для набагато більшої кількості справ, ніж написання любовних і вітальних послань, і сьогоднішній день ідеально підходить для того, щоб дослідити діапазон свого творчого потенціалу. Перш за все, вам необхідно отримати енергетичне підживлення для натхнення. Поговоріть із новими цікавими людьми, вирушайте в невелику імпровізовану подорож або просто прогуляйтеся. Усе це має стати хорошим стимулом для новаторських оригінальних ідей. Подумайте про те, що ви хотіли б здійснити, і вже до кінця цього дня у вас має визріти конкретний план дій. Нові починання завжди змушували Ваше серце битися швидше.

Рак ♋

У Вашого близького друга або родича має істотно збільшитися дохід, і цей факт почне проявлятися в їхньому виборі життєвого стилю. Безумовно, Ви щиро раді поліпшенням, що відбулися, проте Вам слід бути готовими до легкого почуття заздрості, яке Ви відчуєте, дізнавшись про їхнє останнє придбання. Однак це не так уже й погано, як може здатися з першого погляду. Звертаючи увагу на чуже фінансове становище, Ви порівнюєте його зі своїм власним. Однак думаючи про це, Ви маєте насамперед бачити те позитивне, що вже є у Вашому житті, і відчувати вдячність за все це – своє здоров’я, коханих людей і роботу.

Лев ♌

Ви були повністю впевнені в тому, що всім оточуючим сподобається запропонована Вами ідея. Чому ж сталося так, що ніхто не світиться оптимізмом та ентузіазмом? Якщо Ваше запрошення не було сприйнято на “ура”, не засмучуйтеся. Просто у Ваших друзів зараз накопичилася маса термінових справ, з якими необхідно розібратися. Їхній час не належить їм цілком, тож вони не можуть просто так взяти й відмовитися від своїх обов’язків. Тому не варто сприймати відмову як особисту образу. Навпаки, запитайте їх про те, чим Ви можете їм допомогти, і запропонуйте їм самим призначити зручну дату і час зустрічі.

Діва ♍

Випадкові бесіди зовсім не обов’язково мають бути нудними, інакше вони виявляться марною тратою Вашого часу. Зробіть усе від Вас залежне, щоб банальні розмови були максимально короткими. Навіщо Вам порожні фрази про сьогоднішню погоду? Говоріть про те, що Вас по-справжньому хвилює в даний момент. Це не тільки підігріє інтерес співрозмовника до Вашої персони, але також допоможе Вам самим розібратися в ситуації, що склалася. У Вашій голові роїться величезна кількість ідей і припущень, то чому б не висловити їх вголос?

Терези ♎

Сам по собі факт, що Вам необхідно зробити певну кількість роботи, зовсім не означає, що Ви не можете розслабитися і посміятися. Нехай цим днем керує креативна енергія – вона допоможе вам створити оптимальне поєднання приємного з корисним. Справді, вигадати незвичайні заходи так просто, а завдяки їм цей день пройде швидко і весело. Почніть з того, щоб щоразу виконувати по-іншому звичні для Вас завдання, починаючи з вибору обідніх страв і закінчуючи купівлею одягу. Не бійтеся обрати щось незвичне й екстравагантне – саме такі дрібниці додають інтриги в наші будні.

Скорпіон ♏

Вам зовсім не обов’язково мати чітке уявлення про кожну деталь плану дій чи заходу. Насправді достатньо всього лише наважитися зробити перший крок, а далі орієнтуватися на перебіг ситуації. В іншому разі, Ви ризикуєте заплутатися в численних варіантах і нюансах. Це різноманіття зіб’є Вас з пантелику і дасть зайвий привід для того, щоб залишити свої спроби. Тому зберіться з духом і зробіть великий стрибок уперед, покладаючись на свою віру. Вам може здатися це дивовижним, але Ви не тільки не спіткнетеся, а й приземлитеся рівно на ноги. А що ще може так сильно зміцнити власну самооцінку?

Стрілець ♐

Сьогодні швидкість матиме вирішальне значення. Готові Ви до цього чи ні, але цього дня події почнуть розгортатися в шаленому темпі в одних із Ваших взаємин. Вам слід тримати руку на пульсі, якщо ви хочете побачити якісь результати. Ваші особисті очікування в цьому плані були настільки специфічними, що вони можуть не справдитися саме в такому вигляді, як Ви собі це уявляли, однак загальний підсумок має залишити Вас задоволеними і щасливими. У найближчому майбутньому на Вас також очікує велике святкування, тож постарайтеся вдягнути своє найкраще вбрання і справити незабутнє враження на оточуючих.

Козоріг ♑

Ваш старий приятель або подруга віднедавна стали поводитися досить дивно, і це дещо спантеличило Вас. Такі вчинки зовсім не в їхньому стилі, проте чи не думали Ви про те, що ці люди могли змінитися? Наскільки близько Ви спілкувалися з ними останнім часом? Вам двом слід проводити так багато часу один з одним, наскільки це дозволяє ваш робочий розклад. Постарайтеся організувати що-небудь для вас обох: приготуйте його (або її) улюблену страву і запросіть до себе в гості. Дізнайтеся, що нового в його (її) житті, і неодмінно дайте зрозуміти, що Ви помітили зміни, які відбулися. Продемонструйте свою увагу і турботу.

Водолій ♒

Вас закрутить вихор романтичної енергії, однак це зовсім не означає, що ви маєте переводити свої взаємини на новий рівень. Насправді, цей день скоріше благоволить до флірту, ніж до серйозного спілкування. Тому вам краще діяти грайливо і ненав’язливо, уникаючи конкретних обіцянок і складання планів на майбутнє. Сьогоднішній день ідеально підходить для першого побачення або галасливої неофіційної вечірки, де у Вас буде можливість поспілкуватися з багатьма людьми, які могли б стати Вашими потенційними партнерами.

Риби ♓

Сьогодні Вами буде нелегко керувати – жодна з гучних заяв начальства або якоїсь іншої авторитетної особи не зуміє вплинути на Вашу думку або хід думок. Ви твердо знаєте, чого хочете, і ніхто в цілому світі неспроможний відмовити Вас від цього. Незважаючи на неабияку впевненість у собі, подібна поведінка не допоможе Вам завоювати нових друзів. Але Вам не потрібно засмучуватися з цього приводу, оскільки популярність зараз не так важлива, як прогрес і результати. Не бійтеся випередити багатьох Ваших колег.