Чим нас дратують різні знаки Зодіаку

Овен

Не любить ділитися планами зі своєю другою половинкою, а просто ставить до відома. Овни дуже прямолінійні та люблять озвучувати гірку правду прямо в лоб. При цьому дивуються, чому люди ображаються на їхню простоту. Люблять весело провести час і часто при цьому бешкетують.

Телець

Найбільше в Тельцях дратує навіть не безмірна впертість, а їхня пасивність. Змусити представника цього знака щось зробити дуже складно. Дуже педантичні, на роботі будуть згоряти до останнього. Якщо досить мотивувати, будуть йти до переможного кінця, але зробити це дуже складно.

Близнюки

Вкрай непунктуальні люди. Вічно втрачають свої речі та всюди спізнюються. Їхня квартира нагадує стихійне лихо або улюблену фортецю, розібратися в якій може тільки господар. Ця зовні доросла людина насправді — вередлива дитина. Вічно базікає і часто не до ладу.

Рак

Представники цього знака — просто знахідка для психолога. Дуже чутливі люди. Причому настільки, що часом не знаєш, на яку тему з ними поговорити, щоб не зачепити стару травму. Недостатньо вірять у свої сили, але намагаються показати себе з кращого боку.

Лев

Любить прикинутися милим. Але не варто давати йому багато волі. Лева стане настільки багато, що ви не будете знати, куди від нього подітися. Він постарається бути в курсі всього. Особистий простір? Він про таке не чув. Буде дзвонити по двісті разів на день незалежно від вашого бажання і давати цінні поради.

Діва

Ці люди вважають себе істиною в останній інстанції. Обожнюють бути в курсі останніх подій, знають все про все. Часто не рахуються з думкою оточуючих. Дуже хазяйновиті та не витрачають багато грошей, тому їх часто вважають скупими.

Терези

Дуже милі та товариські, якщо знаєш їх день-два. Познайомившись з такою людиною ближче, розумієш, що вона примхлива і розпещена. Терези часто не вміють прощати помилки інших людей при тому, що самі можуть ненароком образити оточуючих. Їхня самооцінка нерідко буває завищена.

Скорпіон

Прекрасно розбирається в людях і любить керувати ними. Якщо у спілкуванні з вами йому щось не сподобається, буде шукати больові точки. Не варто переходити Скорпіону дорогу, тому що він здатний поставити на місце кого завгодно.

Стрілець

До них можна віднести визначення «сміх без причини». Іноді складно зрозуміти, що саме їх веселить. Тому багато хто вважає, що Стрільцям на все і всіх наплювати. Люблять нав’язувати своє товариство і божевільні ідеї, які не мають нічого спільного з реальністю. Завжди готові прийти на допомогу, але часто тоді, коли це вже не потрібно.

Козоріг

Найвпертіший знак Зодіаку. Цей чоловік і уявити собі не може, що хтось виявиться розумнішим за нього чи буде щось робити краще. Козоріг часто чіпляється до дрібниць і може прикро висміювати недоліки оточуючих.

Водолій

Водолії обожнюють сперечатися, і неважливо, праві вони чи ні. Можуть не виконати обіцянку, тому що просто про неї забули. Жити з ними в шлюбі досить складне, вони погано пристосовуються до побуту і швидко спалахують дивними та авантюрними ідеями з порятунку світу або пошуку НЛО. Щоб бути з ними поруч, потрібно повністю розділяти їхнє захоплення.

Риби

Представники цього знаку часто занадто занурені у себе і тому можуть не звертати уваги на інших людей. Просто обожнюють дізнаватися різні таємниці. Не люблять визнавати свої помилки, а коли правда виповзає назовні, хочуть піти від відповідальності. Навіть бувши спійманими на місці злочину, вивернуть справу так, що ви щиро почнете перед ними вибачатися.

А ви згодні з астрологами?

Оригінал