Які знаки зодіаку мають душу ангела

Людські душі мають дві сторони – ангелів та демонів. І всі вони відвідують планету для врівноваження балансу між добрими намірами та злими. Душі-демони допомагають людям боротися з труднощами, долати прикрощі та мириться з втратами. Душі-ангели вчать любові та добру. І всі хотіли б мати ангельську душу, щоб зробити світ світлим і добрим. Але не всі люди є володарями такої душі, є лише деякі та обрані. Астрологи визначають залежність характеру людини від небесних світил і те, яка душа буде в людини. Є лише 3 представники з душею доброго Ангела.

Терези

Цей знак наділений чистою ангельською душею. Їм властиво розуміти та брати на свої плечі чужі проблеми, як свої власні. У житті на них чекає багато злетів і падінь, але вони завжди небайдужі до людського горя і запропонують свою допомогу. І якщо буде потрібна їхня участь, вони кинуться від своїх справ і відмовляться від звичного життя, якщо їх про це попросять. Причому роблять це вони безкорисливо, часом навіть для незнайомих людей. Їхня здатність швидко розбиратися в ситуаціях поза всяким сумнівом, тому добробут людей вони ставлять понад усе.

Ще ці представники наділені даром тонко відчувати красу. Їхнє вміння помічати красу там, де її ніхто не бачить, робить їх особливими стосовно інших людей. До того ж вони здатні створювати красу і вселяти в неї гармонію. Вони вміють створювати душевний настрій та лікувати розбиті серця, вселяючи в них віру у найкращі часи. Ці знаки володарі справжнього ангельського терпіння, та їхнім близьким дуже пощастило, що вони перебувають разом із ними. Вони завжди намагаються бути врівноваженими і спокійними, тому їх дуже важко вивести з душевного комфорту.

Водолій

Вони наділені мудрістю та спокоєм. Вони справжнє велике серце, якого немає ні в кого. У ньому завжди знайдеться місце для радості та болю. Їх по праву можна вважати лікарями людських душ, тому вони найчастіше займаються благодійністю і борються за людські права. І всі ці їхні добрі наміри стають причиною того, що вони не мають часу створити власну сім’ю. В них немає часу жити своїм життям, адже вони постійно прагнуть когось рятувати чи виручати. Але навіть якщо їм не потрібно буде когось рятувати, то все одно, вони знайдуть тих, хто потребуватиме допомоги. І робитимуть це представники з великим задоволенням.

У них настільки велика самовіддача, що здається, їхня витримка на межі і вони скоро здадуться. Але ця думка оманлива. Їхній запас життєвої енергії настільки великий, що їм знадобиться невеликий проміжок часу для її відновлення, і вони знову готові вирушати на допомогу. Також вони наділені не лише мудрістю, а й чудовою інтуїцією. Вони можуть тонко відчувати, в якому боці знаходиться стежка до успіху, а де кут, за яким слід звернути, щоб уникнути неприємностей. А на всі труднощі вони дивляться з філософської точки зору, що дає можливість зберігати здоров’я і не витрачати свою енергетику. І до таких мудрих та раціональних людей тягнуться і приходять за порадою.

Риби

Їхня здатність в інтуїції має широкий розмах. Вони здатні володіти таємними знаннями та бачити те, що іншим недоступне. З них виходять прекрасні ясновидці чи провісники. Вони лікують людські душі, наставляють їх на істинний шлях і підштовхують до правильного рішення. Також вони відмінні провідники у власну душу, допомагаючи людям знайти сенс життя і зрозуміти їхнє справжнє призначення. Для деяких людей, які наважилися на останній крок, ці представники є справжніми ангелами-охоронцями.

Вони прекрасні творці всього вишуканого та сьогодення. Вони настільки віртуозно користуються своєю інтуїцією, що вона допомагає їм творити божественні шедеври, дістаючи геніальні ідеї з самої душі. І що б представники не почали творити, у них все виходить ідеально. І на все це у них йде сила-силенна сил і енергії, хоча їхні ресурси не безмежні. Але вони мають ще здатність швидко самовідновлюватися. І роблять це вони на підсвідомому рівні, відключаючись від зовнішнього світу та перезавантажуючись на новий лад.

Оригінал