Гороскоп на 2 червня

Овен ♈

Зміни на краще у Вашому житті – вчасно і заслужені. Не варто шукати підступ. Можливо, чужа доброта дуже Вам допоможе – і тут теж не потрібно шукати подвійного дна. Просто прийміть, що Всесвіт дарує Вам заслужений перепочинок.

Телець ♉

Часом ми не знаємо, що настав час переглянути якісь погляди і переконання, поки зовсім не припече. Момент істини – і ми усвідомлюємо, наскільки перекручено щось розуміли. Втішає те, що ми стаємо мудрішими, а значить, опиняємося в більш вигідній позиції. Прийміть урок з вдячністю.

Близнюки ♊

Коли втілення плану займає більше часу, ніж нам хотілося б, починають закрадатися сумніви. Ситуація стає ще складніша, коли ми починаємо переживати, що виконання бажання не порадує нас, а розчарує. Але зараз або зовсім скоро Ви зрозумієте, що досягнення мети – все ж привід радіти і надихатися.

Рак ♋

Отримати бажане в тій чи іншій сфері життя – абсолютно реально. Для Вас питання скоріше в тому, чи вартий результат докладених зусиль. Якби було більше впевненості в позитивному результаті, Ви б, звичайно, намагалися охочіше. Але нехай минулі удачі не бентежать Вас. Цього разу все буде інакше – навіть якщо поки це непомітно.

Лев ♌

Одна справа – зняти з себе будь-яку відповідальність, зовсім інша – прийняти, що в іншої людини більше знань і досвіду. Дуже часто ми беремося за справу, в якій нам бракує досвіду і вміння, а потім шкодуємо, що не передали її комусь іншому. Не дозволяйте гордині поставити Вас в такий стан сьогодні.

Діва ♍

У наш час фокусники як і раніше вміють вражати уяву. Уже в наші дні вони придумали безліч трюків, які буквально виносять мозок! І нехай ми знаємо, що все це ілюзія і обман, міра таланту дивує. Якщо Вас захопила якась явна фантазія, знайте, що в ній все одно таїться цінний практичний урок.

Терези ♎

Як відомо, годинник, що зупинився, двічі в день показує правильний час, а човен без керма все одно кудись та припливе. Таким чином, бездіяльність не завжди означає відсутність результату. Може виявитися, що залишений Вами план зажив своїм життям – і допоможе Вам опинитися в кращій позиції для реалізації інших починань.

Скорпіон ♏

Припустимо, Вас попросили намалювати пейзаж, і Ви почали імпровізувати, пишучи його на ходу. Але безумовно перед початком імпровізації в Вашій голові виник якийсь образ, правда? Щоб досягти чогось, дуже важливо спершу “побачити” його. Яким Ви бачите своє майбутнє? Створити чіткий образ бажаного в голові – не просто корисно; це необхідно.

Стрілець ♐

Всі вирішують завдання у своєму власному темпі, і якщо хтось виявляється повільнішим, ніж інші, це не означає, що він упускає щось важливе. Часто все зовсім навпаки! Пишаючись швидкістю рішення, людина в поспіху упускає ключову деталь. Пам’ятайте про це, якщо поставлене завдання здається Вам занадто простим.

Козоріг ♑

“На волосок від…” і “мало не…”: зірки говорять, що Ви зараз не те щоб опинитеся в реально небезпечному становищі. Але навіть ілюзорна небезпека змусить Вас зібратися і багато чого зрозуміти заново. Не думайте, що стабільні обставини нестабільні – але і не відмовляйтеся від можливості вивчити урок.

Водолій ♒

Як відомо, чесність – найкраща політика. Чесність – значить правда, а правда ранить – і всі ми пам’ятаємо, як говорили правду і тим самим завдавали болю. Люди часто говорять, що хочуть почути правду – а потім ображаються на нашу “жорстокість” і “нечутливим”. Але зараз, попри можливу реакцію, Ви повинні говорити правду і нічого крім правди.

Риби ♓

Бачити тільки те, що ми хочемо бачити – не найкращий шлях. Так, оптимізм – це дуже мило, але часом внутрішній голос правильно говорить, що позитив – це самообман. Між оптимізмом і відсутністю реалізму проходить дуже тонка грань. Щоб побачити різницю, прислухайтеся до своєї інтуїції.