Які ваші приховані професії й таланти, згідно з вашим знаком Зодіаку

Овен (21 березня — 19 квітня):

Вам, як екстраверту, сподобається все, що пов’язано з демонстрацією своїх талантів або самовираженням. Часто Овни хочуть робити щось по-великому, і у них є воля для цього. Ви великий лідер, і інші швидко визнають і поважають цю якість. Ви досить універсальні, але повинні бути обережні, тому що ваша увага дуже обмежена. Ви хочете, щоб ваші роки роботи накопичувалися і робили вас експертом. У вас немає терпіння ні до малярства, ні до фотографії.

Поточна кар’єра: генеральний директор, політик, підприємець, менеджер з розвитку бізнесу, професор. Незалежний, кмітливий і повний добрих ідей, при необхідності ви можете проявити спонтанність. Вам також подобається робити щось самотужки, а не в групі, тому, можливо, робота в команді вам не підходить.

Несподівана кар’єра: ведучий ток-шоу, поет/письменник, музикант, танцюрист, комік, модель.

Телець (20 квітня — 20 травня):

Ви чуйний знак. Ви можете багато працювати, але можете і лінуватися. Однак, ви досить матеріалістичні та любите комфорт. Крім того, ви дуже рішучі, тому прагнете бути високо і маєте хороші шанси на успіх. Ви також любите стабільність і знаходите комфорт в повсякденних заняттях. Серед всіх земних знаків, прагматичних і чутливих, ви найбільше співзвучні зі своїм почуттям та вміння керувати емоціями.

Колеги оцінять вашу надійність і холоднокровність. З іншого боку, будьте обережні, тому що ваша впертість і відмова рухатися можуть призвести до того що вам потрібно буде завчасно завершити успішну кар’єру.

Поточна кар’єра: лікар (терапевт), торговець або підприємець, педагог, банкір, агент з нерухомості, міський садівник, менеджер проєктів.

Ви знайдете кар’єру, яка може прийняти несподівані повороти, наприклад, на фондовому ринку або в нейрохірургії. Але терпіння — це чеснота для вас, і ви будете з тих, хто починає бізнес або реалізує проєкт і дбає про його зростання. Ви також любите гарні речі.

Несподівана кар’єра: власник/куратор художньої галереї, фотограф, кінорежисер, дизайнер інтер’єрів, візажист, пекар, скульптор.

Близнюки (21 травня — 20 червня):

Вас описують як гіперактивну людину, яка потребує постійної інтелектуальної стимуляції. Ви розумні та особливо кмітливі. Вам подобається завантажена і динамічна обстановка, і ви зазвичай не опиняєтеся в нудному офісі. Близнюками керує Меркурій, планета спілкування, що дозволяє вам спілкуватися по-різному.

Вам подобається бути на зв’язку з людьми, тому Інтернет — ваш друг. Ви також дуже креативні, і у вашому житті буде багато оригінальних ідей. Однак у вас є інша особистість, а це означає, що іноді ви впадаєте в депресію і не відчуваєте бажання працювати, особливо якщо робота починає здаватися позбавленням вас волі.

Поточна кар’єра: спеціаліст по зв’язках з громадськістю, креативний директор по рекламі, журналіст, актор, організатор заходів, спікер, бармен.

Несподівана кар’єра: математик, розробник додатків, космічний інженер, трейдер з цінних паперів, менеджер хедж-фондів, пілот.

Рак (21 червня — 22 липня):

Глибоко інтуїтивний і сентиментальний, ви ніколи не розкриєте свою справжню особистість. Колегам може бути складно вас взнати. Проте ви дуже доброзичливі, лояльні та люто захищаєте людей, які вам небайдужі. Отже, є частиною команди або генеральним директором, вашим колегам пощастило, що ви завжди будете поруч. Ви дуже уважні та завжди будете виконувати роботу.

З іншого боку, ви уникаєте конфліктів. Тому будьте обережні при вирішенні конфліктів на робочому місці. Висловлюйте свої потреби або засуджуйте несправедливі ситуації, а не просто вбирайте весь цей негатив. У вас також є багато творчих ідей та емоцій, які потрібно висловити. З іншого боку, ви обережно і розумно підходите до складання бюджету, інвестування і контролю грошей.

Поточна кар’єра: лікар/медсестра або ветеринар, співак, художник, терапевт, поет, режисер або продюсер, фінансовий контролер, банкір, начальник/військовий. Зазвичай ви досягнете найкращих результатів в поодинці, ніж в оточенні інших людей. Крім того, ви будете боротися за справи, які твердо вірите.

Незвичайні кар’єри: винахідник, суддя, загадковий супергерой, активіст.

Лев (23 липня — 22 серпня):

Творчі, природжені лідери, ідеалісти та комунікатори, Лев дуже любить виступати на конференціях. У вас є стиль, відмінне почуття гумору й схильність до драматургії.

Ви також дуже щедрі та у вас велике серце. Таким чином, навіть враховуючи ваш сильний темперамент, ви зазвичай уникаєте конфліктних ситуацій, щоб стати кращою людиною.

Поточна кар’єра: актор, попзірка, аніматор, письменник, лідер/генеральний директор, політик, модельєр, підприємець, кінорежисер, журналіст.

Леви поважають мистецтво і художні спільноти, але ми не бачимо багато Левів у мистецтві. Ви також любите історію. Вас також мотивують ваші інтереси, тому, якщо ви чимось захоплюєтеся, ви багато чому навчитеся і поділитеся цим з іншими.

Несподівана кар’єра: художник, скульптор, зберігач мистецтва або музею, історик, сценограф.

Діва (23 серпня — 22 вересня):

Ви точні та бездоганні. Дуже орієнтовані на деталі, працьовиті, цілеспрямовані, ви добре аналізуєте. Вам подобається робити те, що стимулює вас інтелектуально. Ви можете навести порядок в хаосі та стати чудовим організатором, який завжди планує наперед. Ви можете здаватися відстороненим на роботі, що може збивати з пантелику деяких колег, але їм просто потрібно знати, що ви не любите публічні демонстрації. В цілому ви приземлені, надійні та лояльні, ви відмінний командний гравець.

Поточна кар’єра: бухгалтер, статистик, дослідник в медицині/лікар, вчений, фінансовий консультант. Однак, навіть якщо ви ненавидите непередбачуваність, рутина може здатися нудною. Ви також хочете, щоб ваш інтелект і навички використовувалися з розумом, тому ви віддаєте перевагу роботі, яка вимагає інновацій, а не передбачуваності.

Несподівана кар’єра: музичний продюсер, поет, дієтолог, винахідник.

Терези (23 вересня — 22 жовтня):

Ви добре працюєте у більшості середовищ, в яких легко жити, хаос ставить вас в незручне становище. Ви також дуже дипломатичні та можете бути досить лицарськими, аж до героїзму. Завдяки вашій природній чарівливості вас легко виставлять на перший план. У вас гарний смак і чуття на дизайн, творчість і навіть артистизм.

Поточна кар’єра: художник, артдилер, візажист, архітектор, дизайнер, дипломат, суддя, радник, співак, музикант/композитор, виконавець. Ви цінуєте красу і сценічне мистецтво, від музики до танців.

Несподівана кар’єра: гімнастка, спортсменка, персональний тренер, бодибілдер.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада):

Інтуїтивний, кмітливий, працьовитий і цілеспрямований, ваші загальні знання незвичайні. Ви також дуже прив’язані до своєї роботи, володієте проникливістю та інтуїцією. Аналітичне мислення — ваша сильна сторона. Ваша складна природа допомагає вам зрозуміти складні таємниці, тому що ви можете програвати ситуацію у своїй голові.

Поточна кар’єра: дослідник, письменник, журналіст, вчений, криміналіст.

Іноді ви можете стати напруженим і, можливо, впертим чи наполегливим; вам подобається робити щось по-своєму. Це означає, що ви орієнтуєтеся на важливі ролі. Однак, якщо ви вважаєте, що справа того варта, ви проявляєте більшу відданість і впевненість, що робить вас відмінним командним гравцем.

Несподівана кар’єра: директор/соціального підприємства, хірург, поліцай, кондуктор.

Стрілець (22 листопада — 21 грудня):

Володіючи кмітливістю, здатністю до швидкого навчання, Стрільці, як правило, відомі своєю здатністю розуміти та знайомитися з різними культурами й концепціями по всьому світу. Ви добре вивчаєте мови та документуєте свій досвід. Вам потрібна захоплююча і проста робота. У вас також великі мрії й сподівання, і ви надзвичайно винахідливі.

Вам складно залишатися на місці та присвятити себе одній пристрасті. Таким чином, ви можете працювати на декількох роботах. Однак роботи, що передбачає поїздки, в які ви постійно їздите, достатньо, щоб вас задовольнити. Ви можете бути гнучким, коли цього від вас вимагає ситуація.

Поточна кар’єра: підприємець, готельєр, мотиваційний оратор, імпортер/експортер, винахідник, творець додатків або вебсайтів, турагент/журналіст, дослідник, творець документальних фільмів, актор.

Як тільки ви візуалізуєте щось у своєму розумі, ви зробите все можливе, щоб досягти цього, це пов’язано з благодійністю, тому що у вас також є гуманітарні нахили та ви хочете внести свій внесок у життя.

Несподівана кар’єра: психолог, соціальний працівник, активіст, еколог, педагог.

Козоріг (22 грудня — 19 січня):

Козороги — один з найбільш амбітних знаків. У вас великі реалістичні мрії, і ви зробите все, щоб досягти своїх цілей. Ви дуже організовані та прагматичні, надзвичайно терплячі та послідовні у своїй роботі. Ви відповідальні, дисципліновані та володієте великим самовладанням. Зосереджені та винахідливі, ви людина, яка не боїться роботи та повністю віддана справі.

Ви цінуєте лояльність і наполеглива праця над усе. Крім того, у вас завжди хороша мотивація, і ви щосили намагаєтеся бути скромним.

Поточна кар’єра: політик, губернатор, інженер, біржовий маклер, власник бізнесу, медичний фахівець, бухгалтер, веб/технічний розробник.

Несподівана кар’єра: письменник, музикант, продюсер, режисер, художник, архітектор, актор.

Водолій (20 січня — 18 лютого):

Водолії відомі своєю незалежністю та унікальністю. Вам подобається свобода і робота, де ви можете бути собою. Ви пишаєтеся своїми розумовими здібностями та постійно жадаєте нової інформації.

Ви новатор і нерідко починаєте свій бізнес. Водолії — відмінні лідери, вірні й працьовиті товариші по команді. Ваші колеги знають вас, вони розуміють, що у вас золоте серце. Ви також гуманіст і боретеся за те, що вважаєте правильним.

Поточна кар’єра: учитель, вчений, технічний спеціаліст, політичний діяч, спікер, письменник/письменник, соціальний працівник.

Водолії футуристичні та керують технологіями й електронікою, що робить їх хорошими винахідниками. Їхній творчий та аналітичний розум також добре підходить для наукових областей чи професій, які змушують їх думати. Оскільки вони досить універсальні, щоб досягти успіху в багатьох професіях, вони також можуть розвивати художні таланти.

Несподівана кар’єра: винахідник, музичний продюсер/композитор/співак, фотограф, дизайнер ігор або програм, ресторатор, актор.

Риби (19 лютого — 20 березня):

Творчі та талановиті, Риби емоційно інтелігентні, ласкаві, розуміють і співчутливі. Ви також дуже розумні та хитрі, і ви дуже добре вирішуєте проблеми.

Ви віддаєте перевагу невимушеному способу життя, і у вас немає фіксованого або передбачуваного графіка. Ви відомі своїм артистичним талантом. Проте, якщо ви думаєте, що ви поганий художник, ви завжди будете поважати мистецтво та інших художників. Ви працьовиті, цілеспрямовані та надійні. Але переконайтеся, що люди не користуються вашої довірливою натурою.

У вас також може бути сильне бажання піти від реальності, і якщо ви відчуваєте себе використаним, ви можете прийняти положення жертви або мученика.

Поточна кар’єра: дизайнер всіх сфер, архітектор, музикант, художник, біолог, детектив, танцюрист, актор.

Інтуїтивно і часто мрійливо, ви відчуваєте себе краще, коли використовуєте свої творчі таланти, і навіть краще, якщо це робиться для благодійності. Ви готові допомогти, навіть якщо це означає, що не буде ніякої фінансової компенсації.

Несподівана кар’єра: медсестра, ветеринар, соціальний працівник, лікар, радник, священник, учитель, винахідник, волонтер.

Оригінал