Яким знакам Зодіаку бракує везіння

Прекрасна кар’єра, хороші гонорари, велика родина і чудові друзі — ніхто б не відмовився від таких перспектив! Проблема полягає лише в тому, що деяким людям доводиться роками домагатися «особливо положення, а інші й зовсім йдуть з життя, не залишивши ніякого спадку.

У чому ж криється секрет успіху? На думку астрологів, відповідь на це питання є в натальній карті кожної людини. Так, наприклад, глянувши на гороскоп, можна зрозуміти, яким знакам зодіаку домогтися поставлених цілей буде дуже непросто.

Рак

Представники цього знака зовсім не вміють планувати життя, в чому і криється головна причина всіх бід, стверджують астрологи. Раки дивно непристосовані до життя в самоті, а тому часто ховаються в «раковину», замість того, щоб розв’язувати проблеми. Вони діють спонтанно, виходячи з негайних бажань, а така стратегія дуже програє в порівнянні з жорсткою аналітикою і здоровим розрахунком.

Дивно, але нарівні з усім вищесказаним, Раки мають разюче високу самооцінку. Щоправда, це швидше великий мінус, ніж позитивна якість: особистості з такими характеристиками не допускають критики у свою адресу, а тому часто діють необдумано, що і призводить до сумних наслідків.

Діва

З Дівами справи трохи кращі. Представники цього знака притягують невдачі, лише коли відмовляються «дивитися правді в очі». Завищені вимоги й очікування і, як наслідок, розчарування в оточуючих — ось що здатне загнати їх у депресію.

Ще одна негативна якість Дів — небажання слідувати за покликом серця. Ці особи віддають перевагу конкретиці та цифрам, а тому втрачають мільйон можливостей добитися успіху, зважившись на авантюру.

Козоріг

Проблема всіх Козорогів — від народження притаманний консерватизм. Народжені під цим знаком зодіаку люди дуже довго думають, перш ніж зважитися на вчинок. Більш того, у них завжди є під рукою «ідеальний план», відступитися від якого чи не великий гріх.

Якщо коли-небудь Козороги захочуть змінити життя на краще, то варто все ж почати з самих себе. Наприклад, бути більш терпимими та мобільними.

Водолій

Постійно переслідують невдачі й Водоліїв. Причин тому багато, але головне — прагнення створити навколо себе світ-ілюзію з казки, що, безумовно, небезпечно. Заважає цим особистостям і звичка ідеалізувати людей і події. Щоб перестати бути заручником фантазій, представникам цього знака просто необхідно пожити на самоті та почати розв’язувати серйозні проблеми.

Риби

Рибам пощастило в житті значно більше інших персон з цього списку. Головна причина їхніх невдач лише в постійній апатії. Представникам цього знака часто здається, що Всесвіт обділив їх приємними сюрпризами, а доля підготувала масу перешкод. Це, звичайно, не так.

Рибам достатньо бути більш прихильними до себе і не страждати без приводу — все навколо відразу заграє яскравими фарбами.

Оригінал