Чоловіки цих знаків Зодіаку можуть залишити вас мовчки і без попередження

Розрив відносин – болючий досвід. Хтось, з ким ми були колись дуже близькі, раптово стає зовсім чужим. Більшість людей намагаються розлучитися таким чином, щоб не завдавати болю іншій людині. Але бувають винятки. Астрологи вважають, що деякі чоловіки, народжені під певними знаками Зодіаку, можуть розірвати стосунки, абсолютно не переймаючись тим, який біль вони завдають своїм коханим.

Терези

Чоловік-Терези – це справжній мрійник. Коли він захоплений, він ідеалізує об’єкт своїх почуттів та переконує себе, що зустрів свою другу половинку на все життя. Але вже через короткий час після цього він починає бачити у своїй жінці недоліки і швидко тікає від неї з почуттям розчарування.

Овен

Чоловіки, народжені під цим знаком, часто спонтанні у своїх діях і важко передбачити, як він вчинить за кілька хвилин у тій чи іншій ситуації. Часом вони самі не можуть точно сказати, що робитимуть завтра, для них це досить тривалий термін та туманне майбутнє. Не виключено, що, прокинувшись уранці, чоловік-Овен може несподівано вирішити, що йому потрібна інша жінка, а ту, яка зараз поряд із ним, він більше не любить. Тоді він одноосібно приймає рішення про розлучення, не повідомляючи про це своїй коханій.

Рак

Раків часто зображують як дбайливих та люблячих партнерів. Однак вони також є найчутливішими, внаслідок чого можуть бути примхливими та замкнутими. Звісно, ​​у такому стані вони легко вирішують спонтанно розірвати стосунки. У таких ситуаціях у них не тільки не буває докорів совісті, але вони також вважають свою поведінку цілком виправданою.

Стрілець

Стрілець сприймає кохання як гру і відчуває дискомфорт, коли хтось надто серйозно ставиться до його зізнань. Він вимовляє ласкаві слова лише спонтанно, не особливо замислюючись у тому, що вони означають. Він може майже миттєво про них забути, при цьому абсолютно впевнений у тому, що жінки, з якими він спілкується, роблять так само. Тому несподіваний і мовчазний догляд йому здається природним, і він щиро дивується, коли дізнається, що когось цим образив.

Близнюки

Чоловікам-близнюкам стосунки можуть набриднути протягом одного дня. Якщо він вранці планував стосунки з дівчиною на все життя, то зовсім не факт, що захоче зустрітися з нею ввечері. Це незрозуміло навіть йому. Близнюки щиро впевнені, що зміни у коханні – це нормальне явище. Він може легко визнавати свої почуття, щиро говорити компліменти дівчатам, адже, будучи справжнім джентльменом, він завжди знає, що вони хочуть почути. Але наступного дня такі самі слова від нього може почути вже інша дівчина.

Джерело