П’ять знаків зодіаку, які завжди надмірно драматизують будь-які ситуації

У вашому оточенні обов’язково буде хоч одна така людина, яка здатна з усього створити проблему і дуже емоційно переживати з цього приводу. Навіть у свій день народження, у величезне свято або на веселій вечірці – ці люди завжди знайдуть драму. Мало того, вони можуть переглядати свій щоденний гороскоп також для того, щоб знайти там щось, про що потрібно вже починати завчасно турбуватися.

Такі люди феноменально застряють у драматизації всіх можливих та неможливих подій та дій. Дружити з кимось із цих знаків нелегко, але насправді вони не такі вже й погані, і у них теж є свої відмінні якості.

Телець

Теоретично це знак вольовий і безмірно впертий, коли справа доходить до спілкування з іншими людьми, а це не завжди ефективно і продуктивно, і через це народжуються проблеми.

Телець добре знає, хто він, що він хоче, і куди прагне, але занадто драматизує всі обставини, що зустрічаються на його шляху. Він може легко кривдити людей, наживати собі безліч ворогів і створювати більше неприємностей, ніж це потрібно.

Близнюки

Близнюки можуть бути одним із самих життєрадісних знаків у зодіаку, але у них також є своя не найприємніша риса, а саме підвищена емоційність, яка змінюється нудьгою. Близнюки, по суті, дволикі: вони легко пересичуються, починають нудьгувати і шукати собі подальші пригоди і враження, драматизуючи все, що з ними по ходу відбувається. Це справді створює проблеми: вони можуть влаштовувати сцени та навіть істерики, бо їх завжди щось не влаштовує на сто відсотків.

Терези

Здавалося б, цей збалансований і гармонійний знак повинен бути вільний від усіляких проблем і драматизації життєвих подій, але це не зовсім так.

На додаток до всієї своєї зовнішньої врівноваженості, Терези люблять красиві речі і хочуть бачити навколо себе одну суцільну естетику, проте в казці жити неможливо, а в реальному світі ця потреба в красі та досконалості просто призводить до нескінченного розчарування. І це робить Терезів одним зі знаків зодіаку, які завжди все надмірно драматизують і дуже багато переживають.

Скорпіон

Давайте будемо чесними: Скорпіон, як відомо, – це ще та скалка в дупі і рідкісна шкода. Цьому знаку нелегко жити з іншими. Він насправді не довіряє людям і дуже потайливий у всьому, що стосується його реальних почуттів та емоцій. І це приносить Скорпіону проблеми: проблеми довіри, спілкування та відкритості. Він постійно перебуває з кимось у пасивному чи активному конфлікті, шукає в оточуючих вади та регулярно виводить людей необґрунтованими причіпками.

Водолій

Водолій ексцентричний, і він рухається життям, роблячи все по-своєму і живучи тільки своїм розумом. У результаті цей знак нерідко виявляється втягнутим у конфлікти, але помічає це лише тоді, коли вже запізно.

Оскільки Водолій вічно будує свої власні повітряні замки, то він може зачіпати оточуючих своєю неуважністю, примхливістю, вітряністю і навіть химерністю, причому навіть сам цього не усвідомлюючи. Фактично, Водолій завжди буде стверджувати, що у нього немає жодних проблем та переживань, але поводитись абсолютно протилежно до своїх тверджень.