Гороскоп на 16 квітня

Овен ♈

Які перспективи домовленості, відносин, партнерства? Повний місяць проллє світло на міжособистісні зв’язки. Пора згадати, хто Ваші найважливіші люди, і зміцнити відносини з ними. Також Місяць буде впливати на контракти. Приготуйтеся ставити підписи на документах.

Телець ♉

Сьогодні головне слово – ефективність. Повний місяць торкнеться звичок і звичаїв, проливши яскраве світло на можливі шляхи поліпшення ситуації. Нові стратегії на роботі або нова програма тренувань: нова глава може початися у багатьох сферах. Всесвіт чекає Ваших рішень.

Близнюки ♊

Космос готовий допомогти Вам привнести трохи більше легкості у своє життя. Більше смійтеся, знаходите більше можливостей, щоб відпочити і розслабитися. Повня сприяє заняттям, від яких Ваше серце б’ється частіше. Якщо останнім часом Ви багато працювали і мало відпочивали, пора з цим щось робити.

Рак ♋

Повня сьогодні буде впливати на Ваші емоційні основи, побут, родину. У цих сферах відкриється нова глава. Ви напевно вже зрозуміли, про яке закінчення і початок йде мова. Вдома назріли зміни – а ще пора примиритися з родичами, яких Ви давно не бачили.

Лев ♌

Сьогодні у фокусі виявляться творче вираження і комунікація. Ви зможете приділити увагу мистецьким заняттям, які довелося закинути. Повня також допоможе донести свої думки в художній формі.

Діва ♍

Повня сьогодні проллє світло на грошові питання, особливо на доходи і матеріальне багатство. Ключове слово – “баланс”. Якщо останнім часом Ваш внесок у спільну справу занадто великий, це пора міняти. З іншого боку, стане ясно, що від Ваших фінансових починань інші виграють більше, ніж Ви самі.

Терези ♎

Повний місяць обіцяє Вам свою підтримку і проливає світло на самовираження і самопрезентацію. Починається нова глава у Вашому житті; справа стосується всього, що Ви будували останнім часом. Кажуть, що коли зачиняються одні двері, тут же відкриваються інші. Знайте, що якщо десь в Вашому житті утворилася порожнеча, вона незабаром буде заповнена.

Скорпіон ♏

Настав час позбутися від шкідливих звичок і настирливих привітів з минулого. Повний місяць проллє світло на завершення і закінчення; пора прощатися з зайвим емоційним вантажем. Якщо не знаєте, з чого почати, спробуйте знайти токсичні і нездорові сценарії, які не дають Вам розвиватися. Їх-то і треба міняти.

Стрілець ♐

Повня допоможе Вам розширити коло знайомств і увійти в нові соціальні групи. Спілкуватися з купою друзів або з найближчими – вирішувати Вам; і те, і інше добре. Але навіть якщо друзів у Вас вистачає, нові знайомства ніколи не зашкодять. Буквально за рогом Вас може чекати вкрай вигідний союз.

Козоріг ♑

Ви не проти працювати на виснаження і підпалювати, образно кажучи, свічку з обох кінців. Але Вам потрібно конкретні і реальні результати зусиль. Повний місяць, який сьогодні буде впливати на Ваші кар’єрні досягнення і професійну репутацію, гарантує, що вони будуть. Отримавши визнання зверху, Ви зможете впевнено сказати, що воно – заслужене.

Водолій ♒

Повний місяць принесе у Ваше життя ковток свіжого повітря і допоможе розширити кругозір. Якщо Вам потрібно заглянути далі очевидного і традиційного, зробіть це сьогодні. Місяць хоче вивести Вас із зони комфорту – і манить можливостями на горизонті. Повірте, що це – не міражі.

Риби ♓

Повня – це завжди подія високої інтенсивності, і сьогодні вона підвищить градус у Вашому житті. Місяць обіцяє Вам далекосяжну трансформацію. Зміна буде не прихованою, а явною і потужною. Це може турбувати, але будьте впевнені: саме з цього почнеться нова глава в Вашому житті!