3 найбажаніші жінки за знаком Зодіаку

Дні, місяці і роки життя з нею — це світло, радість і захоплення!

Лев

Якщо вам пощастило зустріти таку жінку, просто знайте, що життя з нею буде, як у казці. Це жінка-мрія, тому не пропустіть її! Народжені під цим знаком Зодіаку зроблять все можливе, щоб партнер був щасливий. Вони ніколи не заподіють біль, навпаки — будуть піклуватися і підтримувати.

Така жінка знає, що любов неможлива без компромісів, тому вона до них готова. Це той випадок, коли проблеми озвучуються і проговорюються, а відносини тільки зміцнюються з часом. Вона вміє визнавати свої помилки, але і від вас чекає такий же мудрості.

Вам будуть заздрити багато чоловіків, адже партнерка — дивовижної краси жінка. Досить їй посміхнутися — і ви в її владі. Ви будете її любити, тому що вона завжди поруч, вона ніколи не зрадить. Вона буде вашою дороговказною зіркою в цьому світі, вашим вірним товаришем у Подорожі, вашим найкращим другом і людиною, без якої не можете уявити своє життя. У відносинах з нею ви зрозумієте, що якщо і існує на цій планеті справжня досконалість, то це вона — ваша Левиця. Тому що у неї велике і любляче серце, кришталево чиста душа і тіло богині.

Вона не егоїстична і не примхлива, навпаки — намагається зробити всім щось приємне, навіть у дрібницях. Вона вміє вгадувати, вона вміє дивувати, вона вміє робити людей щасливими. Радість у ваших очах — ось її найвища нагорода. Дні, місяці і роки життя з нею — це світло, радість і захоплення. Вам так добре, що іноді питаєте себе, чому, чорт візьми, заслужили таку чудову жінку.

Однак не забувайте ні на хвилину, що ви — щасливчик, але щастя набагато легше втратити, ніж знайти. Ваша Левиця дарує любов і ніжність, але і чекає цього ж у відповідь. Тому ніколи не нехтуйте її почуттями і емоціями, не сприймайте її як належне. Вона це миттєво відчує! Добре серце представниць цього знака і душевна краса заслуговують того, щоб до них ставилися відповідно. Тому переконайтеся, що робите все, що в ваших силах, щоб ваша Левиця була щаслива. Адже вона це робить кожен божий день — заради вас.

Стрілець

Якщо ви думаєте, що знаєте, що таке любов, і вас вже нічим не здивувати, — помиляєтеся. Тільки коли поцілуєте жінку, народжену під цим знаком Зодіаку, зрозумієте, про що ми.

Життя з жінкою, народженою під цим знаком Зодіаку, буде схоже на саму красиву казку, і ви будете ставати лише щасливішими з кожним днем. Вона буде тією людиною, яка підіймає настрій в погані дні і сміється з вами, коли все добре. Вона привнесе у ваше життя тільки позитив, радість і тепло. Її розум буде допомагати вам відкривати цей світ і ставати краще. Така жінка — прекрасна мати і вірна дружина. Вона любить готувати і знає, як зробити будинок затишним. Вона завжди буде піклуватися про вас і ваших дітей, захищати та підтримувати.

Жінка, народжена під знаком Стрільця, буде вашою опорою протягом усього життя. Проте і у неї є свої стандарти і очікування. Їй необхідно знати, що ви цінуєте вашими відносинами, любите і готові йти на розумні компроміси. Тому переконайтеся, що вона це відчуває і впевнена у вашій відданості.

Крім того, жінці-Стрільцеві важливо бути впевненою, що партнер готовий принести жертву заради неї — так само як вона робить це заради нього. Вона розуміє, що відносини — це не вулиця з одностороннім рухом, тому чекає від вас рівно стільки, скільки дає. Для неї привносити у ваше життя радість і позитив — і є справжнє щастя. Вона відчуває, що робить щось хороше для людини, яку любить.

Однак не забувайте, що така жінка — дуже волелюбна. Не обмежуйте її свободу, не обрізайте крила. Вона ніколи не покине вас, але і не тримайте, не стежите і не підслуховуйте. Якщо ви будете поважати її право на свободу — вона відплатить сторицею. Ви будете найщасливішим чоловіком на Землі!

Рак

Жінка, народжена під цим знаком Зодіаку, дуже емоційна і, одночасно, дуже добра, незалежна, сильна і безстрашна. Їй потрібен чоловік, на якого завжди можна покластися, Той, хто буде поруч, коли вона впаде і допоможе піднятися. Той, хто тримає своє слово і дуже відданий.

Представниця цього знаку — з тих, хто не приховує своїх почуттів: вона цілує, обіймає, повторює як сильно вас любить. Вам будуть заздрити всі чоловіки, адже з ніжністю жінок-Раків навряд чи хтось зрівняється. Вона може стати вашим ангелом, якщо будете ставитися з повагою і любов’ю. Однак точно так само миттєво перетворитися в диявола, якщо навмисно завдати їй болю.

На публіці вона буде справжньою леді і ніколи не зробить нічого, що може вас збентежити. Вона стане ідеальною дружиною для чоловіка, який вміє любити і налаштований працювати над відносинами. Адже для неї ці речі — найголовніші в житті.

Оригінал