Чого бояться знаки Зодіаку

Страх – почуття, з яким буває дуже складно впоратися, мабуть, тому що страхи – природна складова людської натури. Розташування зірок у момент народження людини визначають багато в чому її характер і долю. Впливає і на страхи, із якими людям різних знаків зодіаку доводиться боротися все життя.

Овен

Мабуть, найрішучіший з усіх знаків зодіаку. Це, як правило, людина справи. Тому люди, народжені під цим знаком, відчувають страх перед бездіяльністю. Крім того, Овни дуже комунікабельні, тому бояться залишитися на самоті, виявитися непотрібними. Є ще один страх, який відчуває перший знак зодіакального циклу — страх перед замкнутими просторами.

Телець

Дуже домашній, спокійний знак, що любить стабільність та комфорт. Бояться Тельці всього, що може порушити встановлену гармонію зі світом. А ще вони в глибині душі сором’язливі і не завжди прагнуть заводити нові знайомства, бо бояться здатися нецікавими оточуючим.

Близнюки

Слабке місце Близнюків – нервова система. У них больовий поріг нижчий, ніж в інших знаків. Тому Близнюки важко переносять біль.

Рак

Дуже вразливі і сприймають думку оточуючих про власну персону надто близько до серця. Не на жарт бояться глузувань і з легкістю обростають комплексами. Раки – рекордсмени за кількістю фобій серед усіх знаків Зодіаку. Часто бояться змін.

Лев

Лев — знак, що наділяє своїх підопічних гордістю та почуттям власної гідності. Впустити його в очах оточуючих – найбільший страх Лева. Ще хоробрий Лев боїться “білих халатів”, оскільки не виносить медичних маніпуляцій.

Діва

Дуже самокритичні, тому будь-яка критика з боку сприймається ними дуже болісно. Вони бояться громадського засудження, часто комплексують із найменшого приводу. На фізіологічному рівні у Дів, як правило, страх перед різними малоприємними комахами.

Терези

Терезам властиві постійні сумніви і коливання, які часто переростають у страх зробити неправильний вибір, не впоратися з життєвим завданням, виявитися неспроможним у ситуації, що склалася. Ще Терези більше ніж інші знаки зодіаку бояться смерті.

Скорпіон

Знак Скорпіона наділяє людей безстрашністю. Скорпіони – любителі всього містичного. І страхи, які іноді все ж таки долають Скорпіонів, дуже екзотичні і малозрозумілі оточуючим. Втім, Скорпіони їх зазвичай старанно приховують.

Стрілець

Зазвичай активні, мають життєлюбний наполегливий характер. Бояться життєвих невдач, поразок, ситуацій, у яких вони виглядають не найкращим чином. Волелюбність Стрільців іноді має зворотний бік — страх перед ув’язненням у замкнутому просторі.

Козоріг

У дитинстві та юності Козороги часто страждають від комплексів щодо своєї зовнішності та інших недоліків, здебільшого вигаданих. Але в зрілому віці ці страхи проходять, і з’являються зовсім інші — страх втратити друзів, залишитися без грошей, позбутися плодів багаторічної праці.

Водолій

Найбільше бояться бути незрозумілими близькими людьми та друзями. Для представників цього знака життєво важливе порозуміння, що часом перетікає в розуміння один одного без слів.

Риби

Риби — найуразливіші зі всіх знаків Зодіаку найбільше бояться душевної самотності, відсутності розуміння близьких. Крім того, Риби сприйнятливі до критики, бояться не сподобатися оточуючим.

Оригінал