5 знаків зодіаку з найскладнішим характером

Кожен знак зодіаку має свої специфічні риси, які іноді можуть бути досить проблематичними для взаємодії з іншими людьми. Перевірте себе, чи входите ви до рейтингу найскладніших для спілкування та розуміння знаків?

Риби

Люди, народжені під цим знаком, відрізняються високим інтелектом, але водночас вони надзвичайно нестерпні та емоційно нестійкі. Наприклад, Риби можуть завоювати довіру іншої людини, а потім свідомо використати отриману інформацію проти неї. Це, звичайно, екстремальний випадок, але вам потрібно бути готовим до не дуже красивих, порядних і чесних вчинків цього знака і бути з ним дуже обережним.

Скорпіон

Скорпіон – восьмий знак зодіаку, який символізує силу та водночас руйнування. З самого початку Скорпіон був пов’язаний з первозданною водою, пеклом та смертю.

У людей цього знака не так багато друзів, вони не завжди вписуються в групи своїх однолітків, тому що не можуть порозумітися з ними, і ще вони страшенно вперті. Скорпіон нерідко погано ставиться до своїх близьких, нехтуючи їхніми інтересами, а також майстерно ініціює конфлікти та сварки.

Рак

Четвертий знак зодіаку насамперед символізує сім’ю та дружбу. Раки в цілому вважаються добрими друзями, які відкриті для нових стосунків та душевного спілкування. Однак у складних ситуаціях вони можуть швидко втратити голову і перестати думати раціонально, впадаючи у відчай, паніку та депресію. Крім того, люди цього знака дуже часто бувають жорстокими, егоїстичними, нетактовними та злопам’ятними.

Близнюки

Близнюки – третій астрологічний знак зодіаку, що символізує рівновагу. Здавалося б, люди, народжені під цим знаком, повинні бути надійними і заслуговувати на довіру. Позитивною характеристикою Близнюків можна вважати їхнє вміння прийти на допомогу і бажання захищати тих, хто слабший. Однак Близнюки можуть бути дуже мстивими. Їм також властива любов до чуток і пліток, і вони не гребують погано відгукуватися про людей за їхніми спинами. Цей знак може завдати болю іншій людині і не особливо з цього приводу переживати.

Лев

Лев – це символ сили та життя. Елементом п’ятого знака зодіаку є вогонь, а його планета – Сонце. Маючи потужні лідерські навички, Лев намагається всім керувати, командувати і контролювати.

Майже всі Леви – це своєрідні тирани. Вони будь-що хочуть, щоб все підкорялося тільки їхній волі, а навколо були люди-слуги і люди-помічники. Звичайно, якщо Лев зможе правильно скористатися цими навичками, то з нього вийде ефективний лідер, хоч і зі складним характером та вибуховим темпераментом.

Оригінал