Гороскоп на 28 грудня

Овен ♈

Місяць і Нептун спільно впливатимуть на ваше життя, збільшуючи бажання залишатися на самоті. Однак нічого поганого в цьому немає, оскільки нетривале усамітнення зможе розвинути Вашу уяву і надихнути Вас на вивчення якоїсь вельми інтригуючої ідеї. Ви також можете виявити, що роздуми і складання планів наодинці з собою дають Вам якийсь захопливий досвід. Тож, якщо можете, знайдіть місце, де Ви можете чути свої думки, і дозвольте їм блукати доріжками розуму.

Телець ♉

Хтось з оточуючих прекрасно знає Ваші можливості і бачить Ваш потенціал. І ця людина цілком здатна вивести Ваші навички на новий рівень. Її внесок у Вас і вашу спільну справу буде тим, за що Ви будете їй дуже вдячні, оскільки результат ваших спільних зусиль буде справді вражаючим. Тож, незалежно від того, чи є Ваше прагнення професійним, чи особистим, Ви можете зробити величезний крок уперед.

Близнюки ♊

Сьогодні завдяки впливу Місяця і Нептуна Ваші кар’єрні можливості постануть у новому світлі. При цьому Ваша підвищена амбітність матиме вельми позитивний ефект доміно на Ваші фінанси. При цьому Вам не варто гнатися за будь-яким проєктом або роботою. Замість цього зосередьтеся на роботі своєї мрії і вірте в неї! Ігноруйте будь-кого, хто каже Вам, що любити свою роботу і ходити туди із задоволенням – це утопія. Завдяки Вашим зусиллям, якими рухає віра, Ваша мрія стане реальністю.

Рак ♋

Ваша інтуїція може посилитися, особливо щодо якоїсь важливої мети. Це станеться через вплив Місяця і Нептуна, які підстьобнуть Вашу жагу до пригод і суттєво розширять Ваш кругозір. Таким чином, Вашим девізом стане фраза “не мрій – роби”! При цьому Ви будете сповнені сил і енергії, що дасть Вам змогу реалізувати практично будь-який свій задум. А ось Ваша інтуїція підказуватиме Вам найлегший і найправильніший шлях.

Лев ♌

Сильні емоції можуть потребувати виходу. Але через спільний вплив Місяця і Нептуна ви можете не турбуватися про те, що ваша відкритість зіграє проти вас. Так, сумніви щодо цього у вас точно виникнуть, але ви напевно зможете їх відкинути і знайти того, хто буде готовий розділити з вами емоційну ношу. До того ж, інтуїція всіляко допомагатиме вам у цій справі, тож не втрачайте часу дарма.

Діва ♍

Місяць і Нептун хочуть, щоб Ви на власному досвіді переконалися, наскільки дві голови і дві пари рук ефективніші, ніж одна. Спільна робота з кимось може вдвічі скоротити зусилля і подвоїти успіх. Також вона може допомогти Вам стати продуктивнішими й ефективнішими в майбутньому. У Вас є чудова підтримка, тому продовжувати робити щось поодинці зовсім не обов’язково.

Терези ♎

Ваша уява дасть вам змогу стати ефективнішими та продуктивнішими. А інформація, яку Ви отримаєте, найімовірніше, радикально змінить Ваше повсякденне життя та обов’язки. Однак Ви можете знизити рівень стресу від раптових змін, зробивши так, що будь-які зміни будуть поступовими, а не поспішними. А якщо Ви раптом вирішите відпочити тілом і душею, спробуйте новий вид фітнесу і, наприклад, йогу.

Скорпіон ♏

Ваша інтенсивна енергія може призвести до зіткнення думок із кимось, хто має якісь неприємні коментарі на Вашу адресу. Утім, до скандалу не дійде. Радше виникне палка дискусія про те, як себе слід поводити в тій чи іншій життєвій сфері, починаючи від кар’єри й закінчуючи романтикою. Утім, ви без проблем зможете відстояти свою точку зору. Але при цьому Ви маєте зробити так, щоб зерна сумнівів не знищували Ваш ентузіазм і віру в правильності своїх дій.

Стрілець ♐

Ваші інстинкти, що стосуються дому, можуть бути набагато сильнішими, оскільки Місяць і Нептун надихнуть вас на поліпшення вашого життєвого простору. Річ у тім, що комфорт Вашої оселі безпосередньо впливає на Ваші успіхи в інших життєвих сферах. Це означає, що Вашій оселі, де Ваші душа й тіла відпочивають і набираються сил, Ви маєте приділяти особливу увагу. Саме тому Вам потрібно творчо підійти до зміни свого житла, щоб це не було пересічним.

Козоріг ♑

Сьогодні Вас можуть відвідати блискучі ідеї, але щоб це сталося, Ви маєте правильно налаштувати свою інтуїцію. Щоправда, у Вас можуть виникнути деякі складнощі з тим, щоб донести свої задуми іншим людям. Втім, за правильного підходу це не буде такою вже великою проблемою. А вже після того, як усі зрозуміють, що саме Ви маєте на увазі, Ви сміливо можете розраховувати на те, що в когось буквально щелепа відвисне від Вашої геніальності та креативності.

Водолій ♒

Сьогодні різного роду ідеї, що стосуються збільшення Ваших доходів, будуть у центрі Вашої уваги. Однак для того, щоб їх успішно реалізувати, вам знадобиться неабияка частка уяви. Утім, за підтримки Місяця і Нептуна, які впливатимуть на Ваш матеріальний стан, колосальних проблем не виникне. І в результаті Ви зможете знайти спосіб істотно поповнити Ваш банківський рахунок. Можливо, Вам у цьому допоможе якийсь відомий, але невикористаний талант.

Риби ♓

Місяць і Нептун зустрічаються у Вашому знаку, спонукаючи Вас прийняти істину і бути винятково на боці правди. Водночас особливе задоволення Вам приноситимуть різного роду творчі заняття. Тож дозвольте собі бути собою і не звертайте уваги на те, що думають про Вас інші люди. Для Вас головне – бути справжнім, і саме з цього почнеться біла смуга у Вашому житті. І це може статися вже зараз.