Джерела енергії та позитивних емоцій для знаків Зодіаку

Енергія та позитивні емоції – основа життєвого щастя. Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного знака зодіаку.

До кожного знака Зодіаку джерела енергії та позитивних емоцій різні, але основою отримання життєвого добробуту є сама людина. Існує шість основних правил щасливого життя, завдяки яким ми можемо змінити наше особисте ставлення до того, що відбувається, і назавжди позбутися негативу.

Овен

Найдинамічніший і імпульсивний знак потребує безперервного генерування ідей. Однак Овнам недостатньо просто придумати заняття собі та своїм близьким. Для того щоб наситити свій внутрішній світ позитивом, їм необхідно втілювати задумане в життя. Мрія, яка здійснилася, здатна відкрити у них друге дихання і стати поштовхом у набутті гармонії зі світом.

Джерелом енергії для Овнів служить активна діяльність, підтримка близьких та керівна роль у своїх починаннях. Воістину щасливі представники цього знака Зодіаку повинні керувати імперією, побудованою лише на їхніх ідеях та захоплених поглядах послідовників.

Телець

Відновлювати та примножувати свої внутрішні ресурси Тельці можуть за допомогою роботи. За зодіакальним гороскопом вони представляють стихію Землі, тому все, що пов’язане із землеробством, здатне принести їм максимум задоволення. Будівництво ділянки, розведення худоби, садівництво, дизайн ландшафту – це джерела позитивних емоцій для Тельців.

А ось енергію представники цього знак Зодіаку можуть черпати від вишуканих страв, дорого алкоголю та й від будь-якої приготовленої їжі, яка припаде їм до смаку. Багато Тельці люблять готувати і почуваються щасливими, якщо їхні праці сподобалися близьким людям.

Близнюки

Близнюкам здатна доставити радість подорож до іншої країни, міста, вулиці. Цей знак Зодіаку настільки наповнений непостійністю, що його представників пригнічує перебування в одному місці більше ніж 10 хвилин. Нові емоції, які відчувають Близнюки, одразу стають позитивними.

Знайомства, будь вони приємними чи не дуже, здатні підвищити їхню енергію шляхом надходження нової інформації. Практично всім Близнюкам потрібне постійне підживлення розмовами, враженнями, новинами. Дізнавшись про нове, вони насичуються силою для чергових подвигів і пригод. Цьому знаку Зодіаку принесе найбільше щастя роз’їзна робота чи кругосвітня подорож.

Рак

Гармонію і, як наслідок, щастя самому чуттєвому по гороскопу знаку Зодіаку здатний доставити затишок вдома. Деякі Раки готові докласти величезної кількості зусиль, щоб обставити своє житло так, як хочеться тільки їм. Головне, щоб у цьому ніхто не заважав, і тоді вони досягнуть рівноваги. А зайшовши додому після тяжкого дня, черпатимуть енергію та внутрішні сили від прекрасної обстановки.

Джерелом позитивних емоцій для Раків є спілкування з близькими людьми, усамітнення та зайняття улюбленою справою. Будь-які життєві негаразди можуть пройти стороною, якщо представники цього знаку Зодіаку проведуть час у сімейному колі. Медитація також здатна допомогти їм позбутися негативних переживань, якщо, звичайно, Раки займаються нею вдома.

Лев

Відновлювати енергію та життєві сили Леви звикли через увагу людей, часом навіть не помічаючи цього. Ніщо так не здатне їх ощасливити, як суспільне визнання та похвала публіки. Для підтримки душевної рівноваги представникам цього знаку Зодіаку не потрібно багато — лише слава, успіх та всесвітнє панування серед людей.

Позитивні емоції Леви черпають від розкішних, яскравих та красивих речей. І чим більше вони можуть собі дозволити, тим більша їхня радість і самовдоволення. Цьому знаку Зодіаку хочеться виділятися серед маси та бути гідом у світ успішності.

Діва

Діви дуже обережні, вибіркові і вміють правильно витрачати свою енергію. Це знак Зодіаку відрізняється від інших тим, що його представники досягають внутрішньої рівноваги за допомогою налагодженого режиму. У Дів на всі випадки життя вже складено концепцію дій. І якщо, не дай Боже, щось пішло не за планом, вони дістають план Б. Їхній приплив енергії безпосередньо залежить від організованості у всіх сферах життя.

А ось зарядитись позитивом вони можуть від природи. Цьому знаку Зодіаку піде на користь будь-яка піша прогулянка на свіжому повітрі, вилазка до лісу чи подорож на море. Споглядаючи красу навколо, Діви перебувають у захваті. А після цього прагнуть розписати, як і на що витратити свої позитивні емоції днями тижня.

Терези

Терези максимально відновлюють свої життєві сили, коли навколо них все красиво. Захоплювати їхній погляд може все, що завгодно: шикарна обстановка, чарівна дитина, живопис, художні фільми, пейзаж, тварини, милі дрібнички. І зовсім не обов’язково, щоби це належало їм: головне — побачити, підживити енергію та забути. Але багато Терезів прагнуть оточити себе красою, щоб далеко за внутрішніми ресурсами ходити не довелося.

Найромантичніші натури серед усіх знаків Зодіаку, Терези отримують приємні емоції від коханої людини. Особливо, якщо друга половинка оточує турботою, має красу і дарує милі сюрпризи. А вечеря при свічках, ванна з пелюстками троянд або чудовий фільм здатні підняти їм настрій навіть після найважчого дня.

Скорпіон

Скорпіони мають свої нетрадиційні способи відновити внутрішні ресурси. Джерела їхньої енергії досить незвичайні, адже цей знак Зодіаку схильний черпати сили через спілкування з людьми. Але, на відміну від Близнюків, Скорпіони харчуються енергетикою кожного, з ким спілкуються. Їхній природний енергетичний вампіризм завдає максимум користі і наділяє їх гармонією. Особливо, якщо вдалося вивести людину з себе: роздратувати, засмутити, позбавити рівноваги.

Зіткнення з магією завдає Скорпіонам позитивних емоцій. Про це можна поговорити, відчути чи зайнятися ритуалами. Все, що, на їхню думку, є незбагненним та незвіданим, заряджає позитивом.

Стрілець

Стрільці вміють знаходити джерела енергії у всьому, що пов’язано з духовністю, це може бути зіткнення з релігією різних народів, прояви моральних цінностей, знайомство з традиціями суспільства, художня діяльність. По гороскопу це допитливий знак Зодіаку, який прагне самопізнання і саморегуляції зрілої особистості.

Подорожі та споглядання пам’яток давнини допомагають Стрільцям набути позитивних емоцій, які відіграють головну роль у самовдосконаленні. Бажано, звичайно, щоб перебування в іншому місці було захопливим та тривалим, щоб довше не занурюватися у рутину днів.

Козоріг

Козороги відновлюють внутрішні ресурси з допомогою активного відпочинку, особливо у природі. До гармонії їх приводить вилазка до лісу, риболовлі, полювання чи просто похід. Головне — не нудитися в місті та турботах. А якщо виходить так, що представники цього знаку Зодіаку вибираються в гори, на море або до бурхливих річок, то можна очікувати на приплив потужної енергії, якої вистачить, щоб досягти успіху в найкоротші терміни.

Джерелом позитиву є спілкування з близькими людьми, сім’єю чи колегами по роботі. Розмови на звичні теми здатні підвищити настрій Козорогів. А загальні захоплення чи хобі з другою половинкою приносять позитивні емоції, яких вистачає дуже надовго.

Водолій

Представники цього знаку Зодіаку вміють легко відновлювати свою енергію, проте вони так само швидко можуть втратити її. Дивно те, що внутрішні ресурси Водоліїв безпосередньо залежать від настрою. Їх може засмутити якась незначна дрібниця, а будь-яке переживання відразу забирає всі накопичені сили. Тому астрологи радять залучати у своє життя якнайбільше позитивних думок та емоцій.

Щоб наповнитись позитивними почуттями, Водоліям необхідно бути в центрі уваги і за один день встигати займатися всім потроху. Відмінно піднімає їхній настрій спілкування з людьми, в яких вони бачать свій відбиток. Однодумці здатні зарядити їх приємними емоціями, а згодом і енергією для руху вперед.

Риби

Внутрішні сили та енергію Риби черпають тоді, коли допомагають іншим. Допомога людині, яка опинилася у скрутному становищі, наділяє їх гармонією та заповнює життєву активність. Мабуть, це єдиний знак Зодіаку, якому пішла б роль Супермена. Однак відновити свої ресурси Риби можуть і за допомогою мистецтва: займатися ним, звісно, ​​ніхто не змушує, достатньо буде подивитися та відчути.

Джерелами позитивних емоцій представникам цього знака Зодіаку служить водна стихія. Зіткнення з водою робить їх щасливими та буквально наділяє позитивними думками. Тому Риби часто прагнуть вирушити на море, озеро чи річку. А притягнути ще більше радощів допомагають медитації поблизу води.

Рух уперед і ваш успіх безпосередньо залежить від позитивних емоцій та життєвої сили. Кожен знак Зодіаку володіє певними джерелами енергії, які здатні допомогти його представникам притягнути до свого життя щастя.

Оригінал