Чого бояться у стосунках знаки Зодіаку

Страхи та побоювання – невід’ємна частина нашого життя. Ми боїмося за себе, переживаємо за роботу, статус, здійснення власних планів. А коли у нашому житті з’являється кохана людина, страхів стає ще більше. Ось тільки ми зовсім не поспішаємо ділитися переживаннями з другою половинкою, а все тому, що боїмося здатися слабкими і недовірливими.

Овен

Овен – рішуча та діяльна натура. І партнер йому необхідний такий же жвавий, активний і не менш діяльний. Овен дуже боїться, що його кохана людина не виправдає надій, перестане розвиватися і сяде йому на плечі, звісивши ніжки. Представник цього знака не боїться відповідальності, та й ношу у вигляді коханої людини пронесе з легкістю. Просто Овну хочеться бачити поряд із собою не лише кохану людину, а й ділову особистість, з якою можна і порадитися, і позмагатися.

Телець

Телець, який вічно сумнівається у своїх силах, дуже боїться, що в певний момент дасть слабину, а партнер відчує це і почне користуватися. Цій людині стає ніяково від думки, що вона може не проявити себе як чоловік (дружина) або як батько. Ось тільки всі ці страхи, що сіють хаос у голові Тельця, зовсім не сприяють розкриттю його цілком талановитої, одухотвореної та здібної особистості. Тут багато що залежить від підтримки партнера. Якщо дати Тельцю відчути, що в нього вірять, у цієї людини виростуть крила.

Близнюки

Кожен, хто близько спілкувався з Близнюком, знає, як непросто ця людина впускає оточуючих у свій світ. Все це через страх зради. Близнюк побоюється, що розкрившись і оголивши свою душу, одного разу отримає удар у спину, а тому зовсім не поспішає зближуватися з людиною, якій не довіряє. Але, навіть проживши з партнером достатню кількість часу, Близнюк періодично перевірятиме кохану людину, контролюватиме її і намагатиметься зловити на брехні. Все це страхи, яких не так легко позбутися.

Рак

Представники даного знаку часто сумніваються в собі, а тому бояться розчарувати кохану людину, бояться, що вона знайде собі когось кращого, і покине Рака. Дивно, але навіть коли партнер запевняє Рака у своїх щирих взаємних почуттях, той не лише не заспокоюється, а й починає ще більше переживати. Тут можна порадити тільки одне: словами та вчинками постійно вселяти впевненість у представника даного знака, і доводити Раку, що ваш союз міцний і непорушний.

Лев

Це самодостатня особистість, яка нікого й нічого не боїться. Ну, хіба що Лев, який обожнює славу і дифірамби, побоюється, що кохана людина перестане захоплюватися ним. Леву необхідне постійне захоплення в очах партнера, але він робить для цього чимало. Тому страх того, що одного разу він «зменшить оберти» і більше не побачить захоплених очей коханої людини, трохи лякає Лева. Щоправда, життя показує, що найчастіше навіть цей страх не виправданий, а відданий партнер протягом життя готовий стоячи аплодувати Леву.

Діва

Зав’язуючи стосунки, представник знака Діва, побоюється, що кохана людина не прийме його правила життя. Особи даного знака живуть за суворо встановленими правилами і намагаються бути у всьому ідеальними. Партнер же може розцінити рамки та обмеження, які встановлює Діва, як спробу панувати в сім’ї і намагатися контролювати кохану людину. До речі, страхи це небезпідставні, тому що не кожна людина здатна прийняти спосіб життя, який проповідує Діва. А особи даного знака, справді, дуже вимогливі.

Терези

Терези вічно вагаються, а коли поряд з ними з’являється кохана людина, їх починає і зовсім «кидати» з боку в бік. Ці особи впевнені, що саме вони мають стати главою сім’ї, але водночас страшенно бояться, що не впораються з такою важкою ношею. Мало того, вони побоюються зізнатися у своїх страхах партнеру, через що діють необачно і нерідко роблять помилки. Вирішити таку проблему може тільки відверта розмова зі своєю другою половинкою, але коли Терези на неї вирішаться, величезне питання.

Скорпіон

Моторошно ревниві Скорпіони в глибині душі дуже бояться, що партнер перестане захоплюватися ними і знайде собі найкращу партію. Зради ці особистості бояться як вогню, а тому з перших днів знайомства починають завзято опікуватися своєю коханою людиною і контролювати кожен її крок. І справа тут не тільки, і не так у почуттях Скорпіона. Просто зрада коханого зачіпає його самолюбство, а якщо про вчинок партнера дізнаються друзі та знайомі, для Скорпіона це стане незмивною ганьбою.

Стрілець

Волелюбний Стрілець побоюється, що друга половинка так чи інакше почне обмежувати його свободу. Напевно, саме тому Стрільці не поспішають пов’язувати себе тенетами шлюбу. Коли ж ця людина має сім’ю, вона з перших днів починає встановлювати правила, які дають їй свободу дій і можливість відпочивати від сім’ї. Партнеру варто відверто обговорити зі своїм коханим Стрільцем його поведінку. Так пара буде позбавлена ​​сварок та скандалів з приводу свободи та довіри між партнерами.

Козоріг

Ключове значення у житті Козорога має фінансова забезпеченість. Ці люди витрачають все своє життя на заробляння грошей і накопичення, а тому, завівши стосунки, побоюються, що партнер забере у них накопичене багатство. Деякі Козороги для подолання своїх страхів спочатку укладають шлюбний контракт. Однак, у нашій країні, де шлюбні контракти між коханими людьми виглядають щонайменше вульгарно і меркантильно, Козороги продовжують мучитися від страху і «чахнути над золотом».

Водолій

Мозок Водолія постійно працює, видаючи світові нові прогресивні ідеї, нові винаходи та талановиті твори. Особи даного знака мають величезний потенціал і протягом життя намагаються його розкрити. Зв’язавши ж своє життя з партнером, Водолії побоюються, що їхня половинка не оцінить їхніх талантів, а отже, Водолії не заслужать визнання та похвали. Такий страх може серйозно вплинути на тонку душевну організацію представника стихії Повітря, а тому партнеру варто бути делікатнішим та ніжнішим зі своїм Водолієм.

Риби

Представники знаку Риби особи неоднозначні. Вони живуть ніби у двох паралельних світах – реальному та власному світі фантазій. І почавши будувати відносини з людиною, що сподобалася, побоюються, що партнер просто не зрозуміє їх, і не оцінить тонкої душевної організації Риб. Крім того, представники цього знаку бояться, що сильніший партнер може придушити їхню волю і повністю підкорити собі. Щоб подолати ці страхи, з Рибами потрібно частіше спілкуватися віч-на-віч, розкриваючи душу один одному.

Оригінал