5 найбільш мстивих знаків Зодіаку

Кожна людина переживає образи по-своєму. Одні забувають їх, продовжуючи радіти життю, інші закриваються в собі, припиняючи довіряти всім навколо, а треті починають розробляти план помсти.

Мстивість – особлива риса характеру. Не можна сказати, що до неї схильні виключно злі та підступні люди. Людина може бути доброю і привабливою, може бути «душею компанії», але варто її образити, як тут же на кривдника обрушиться вся лють, на яку здатна добродушна людина.

Варто сказати, що мстивий характер серйозно ускладнює життя. Людина планувала жити з оточуючими в дружбі та гармонії, але нанесена образа розпалює в її душі справжню пожежу, яку можна загасити лише розплатою. І доки помста не здійсниться, вона спалюватиме людину зсередини. Людина втратить спокій, перестане радіти життю, почне хворіти, а єдиною метою її життя стане помста!

Близнюки

Близнюки посідають гідне місце в рейтингу наймстивіших знаків Зодіаку, а все тому, що ніколи не пропустять і не залишать без відповіді негатив. Близнюки не дадуть відповіді кривдникові, вони, швидше, вдадуть, ніби не чули або не знали про образу, що наноситься, але в їхній голові відразу почне зріти план помсти.

Близнюки мстять потай. Людина, яка завдала образи, може ніколи не дізнатися, що біди, які звалилися на її голову, з’явилися в результаті дій Близнюка. Ця людина може розпустити слух про кривдника, може підставити його або завдати удару іншим способом. При цьому Близнюки вважають помсту абсолютно законною та справедливою відповіддю на отриману образу. Мститися вони будуть обов’язково, але не надто жорстоко, адже особистості цього знака за своєю природою не кровожерливі.

Лев

При всій добродушності та легкості у спілкуванні, представники знаку Лев – особистості злопам’ятні та мстиві. Але, що характерно, Лев мстить миттєво, одразу після того, як йому завдали образи. Причому агресія цієї людини така велика, що за своєю силою перевершує лють будь-якого іншого представника знака Зодіаку. Лев з легкістю пустить у хід кулаки і заспокоїться, тільки добряче побивши жертву. Але найкращим викупленням буде пустити кривдника на сміх, принизити та розмазати його на очах громадськості.

Якщо ж помститися відразу не вдається, Лев остигає, його гнівний порив поступово сходить на «ніц». Безумовно, ця людина не простить кривдника остаточно, і якщо з’явиться можливість, ще «пострибає на його кістках». Але спеціально шукати способи помсти ця людина не стане. Це вище за його переваги.

Телець

Вразливі та трохи наївні представники знаку Телець просто не могли не потрапити до цього рейтингу. Яскраві представники стихії Землі болісно реагують на тих, хто не оцінює їх гідно, намагається кепкувати з Тельців або «ставити їм палиці в колеса» за допомогою нечесної гри. Будь-яка несправедливість розлючує Тельця, підкоряючи всі його сили та думки одному бажанню – помсти!

Ось тільки через свій характер, діють мстиві Тельці грубо, незграбно і непродумано. Мало того, помста Тельця найчастіше виглядає наївно і нерідко смішить оточуючих, ніж досягає своєї мети. Образник відразу знає, хто намагається помститися і встигає вжити захисних заходів, а тому впертому, але малокмітливому Тельцю зазвичай не вдається довести справу до кінця. Але ця людина ніколи не пробачить образи і намагатиметься помсти знову і знову, а значить, заслуговує на третє місце в нашому рейтингу.

Діва

Діви – дуже цілеспрямовані особистості, які завжди домагаються свого. А враховуючи їхню злопам’ятність можна лише уявити, що чекає на людину, яка серйозно образить Діву. Взагалі Діви добрі за характером і ніколи не прагнуть заподіяти шкоди іншим людям, але якщо їх образити або нашкодити їхній сім’ї, добре серце Діви може стати дуже злим! А люті цього представника стихії Землі варто боятись усім.

У скривдженої та враженої Діви в голові вимальовується лише одне можливе рішення – помста. Причому помста жорстока, яку кривдник запам’ятає на все життя. Що характерно, для представників цього знака помста – акція не спонтанна, а добре продумана та підготовлена. Це своєрідний ритуал, який входить до кодексу честі Дів, і він будь-що-будь доведений до кінця. Загалом, образивши Діву, людина може не сумніватися – кара обов’язково наздожене її. Ось тільки коли це станеться і чого саме чекати, знає лише Діва.

Скорпіон

Скорпіона називають найнебезпечнішим представником зодіакальної плеяди. Цьому сприяє жорстокий та безкомпромісний характер представників даного знака, який не зупиниться ні перед чим, якщо йому чи його близьким завдадуть образу. Скорпіонів не можна назвати уразливими, але отримавши удар, вони відразу починають розробляти план помсти, причому помсти жорстокої, кровожерливої та витонченої.

На відміну від будь-яких інших знаків Зодіаку, враженого Скорпіона просто неможливо зупинити. З ним неможливо домовитись і в нього не можна вимолити прощення! Тільки помста, тільки повна відплата! Скорпіон вигадає найвитонченіший план помсти, він підключить десятки людей для його здійснення, але доб’ється знищення свого кривдника. І в цьому плані Скорпіону немає рівних, а отже, він заслужено названий наймстивішим знаком Зодіаку.

Оригінал