Хто зі знаків Зодіаку дає найбільше неправдивих обіцянок

Незважаючи на найкращі наміри, народженими під цими знаками обіцяють більше, ніж можуть зробити насправді.

Близнюки

Виконання зобов’язань – це одне з найскладніших завдань для Близнюків. Вони чарівні й благородні люди з великим серцем, часто дають обіцянки, які вони не можуть або не збираються виконувати. Вони будують грандіозні плани, за якими не слідує жодних дій.

Терези

Терези відомі своєю репутацією чудових посередників, тому що звикли догоджати всім навколо. Їм хочеться, щоб усе завжди виходило і всі залишалися задоволеними. А досягається це горами обіцянок. На жаль, часом за допомогою порожніх обіцянок вони маніпулюють іншими людьми.

Водолій

Незважаючи на їхню надійність і справедливість, Водолії можуть бути непередбачуваними і безвідповідальними. Те, дотримає Водолій своєї обіцянки чи ні, залежить тільки від того, скільки зусиль від нього буде потрібно. Якщо це може стати для нього серйозним випробуванням, він просто здасться, різко відповівши, що “це неможливо”. А далі Водолій поводитиметься так, ніби ніколи нічого не обіцяв.

Риби

Риби дуже піклуються про оточуючих, намагаючись догодити всім навколо. Говорити людям те, що вони хочуть почути, і давати нездійсненні обіцянки для них у порядку речей. І хоча Рибами здебільшого рухають добрі наміри, вони дуже непрактичні і не продумують усі свої вчинки до кінця. Ось чому вони так часто подають іншим людям помилкові надії.

Рак

Раки постійно намагаються комусь догодити, а тому свідомо говорять людям те, що вони хочуть почути, щиро вважаючи, що так буде правильно. Але коли справа доходить до виконання даних обіцянок, Раки розуміють, що відкусили більше, ніж можуть прожувати, і на перше місце виходить їхній егоцентризм.

Оригінал