Три жіночі знаки зодіаку, в яких всі закохуються

Питання жіночої привабливості хвилювало суспільство за всіх часів, і досі залишається загадкою, чому від одних жінок у чоловіків зносить дах, інші просто подобаються. Психологи кажуть, що справа у вихованні і тому, як до дівчинки ставилися у дитинстві, сексологи твердять, що у впевненості у собі, а от астрологи стверджують, що винні зірки.

Терези

Будучи надзвичайно жіночною, вона водночас розумна, красномовна та активна. Потрапивши у скрутне становище, жінка Терези може стати абсолютно безпорадною і поводитиметься як справжня леді — знайде порятунок у чоловічій особі. Варто зауважити, що жінки, що народилися під цим знаком, відомі своєю красою та ніжним кольором обличчя, а також глибокою огидою до всього непривабливого.

У неї витончені манери, вона витончено одягається, користується легкими парфумами, любить дорогі прикраси і намагається оточити себе розкішшю, але при цьому має чудове почуття гумору і вона гостра на слівце. Така сама витонченість відноситься і до чоловіків. Все в ньому має бути чудово – від матеріального становища до зовнішнього вигляду. Терези віддають перевагу творчим натурам комерційним — акторам, співакам, письменникам, художникам, музикантам, а не бізнесменам.

Жінки-Терези дуже самокритичні. Вони завжди йдуть у ногу з часом і роблять все можливе, щоб вигідно виділятися з натовпу конкуренток. Поглянь лише на Моніку Белуччі, Кім Кардаш’ян чи Бріджит Бордо — вони красуні у будь-якому віці. Так, жінки народжені під цим знаком не схильні до сталості. Вони люблять флірт та різноманітність.

Фактично Терези цікавиться не чоловіком як таким. Вона просто хоче, щоб нею захоплювалися. Входячи до кімнати, вона осяює її своїм сяйвом. Її наснага викликає таку ж реакцію в оточуючих.

Водолій

У жінки-Водолія високі вимоги, яких вона не прагне занижувати, і вона наполягає на тому, щоб коханець ставився до неї з належною повагою. Вона чуттєва та дуже розумна. Водолій любить вечірки, чудово почувається королевою у суспільстві та завжди готова прийняти запрошення в останню хвилину від того, хто їй подобається. Вона не вміє брехати, бо не хоче бути брехнею.

Непередбачуваність жінок цього знаку зодіаку робить спілкування з ними цікавим та ненудним. Чарівні та скромні Водолії можуть вразити співрозмовника цілим фонтаном пристрастей, змусивши розгубитися навіть чоловіків, які вважають себе знавцями жіночої психології. Жінка цього знака робить так, як їй захочеться, не зважаючи на якісь умовності. Її поведінка для оточуючих залишається повною загадкою.

Вона любить красиві речі, включаючи людське тіло. Отже, компліменти з приводу її фігури будуть доречні. Жінка-Водолій бере участь у житті свого супутника. А це страшенно подобається чоловікам, адже тоді вони почуваються потрібними. Мабуть, це один із головних козирів цих жінок.

Діва

Очолює рейтинг спокусливих жінок Діва. Кожна із задоволенням підписалася б під висловом Чехова про те, що в людині все має бути чудово. Вона так само емоційна, як і інші жінки, але вміє добре керувати своїми почуттями. Її внутрішні прагнення майже завжди залишаються в таємниці. Вона тримається серйозно та з гідністю. Ось така жінка-загадка.

Вона здатна бути щедрою, терплячою і доброю, але при цьому вона залишається цілеспрямованою, холодною і завжди підкоряється розуму, а не серцю. Вона знає, чого хоче чоловік. Якщо він сам не розуміє, то вона допоможе йому проаналізувати ситуацію. Вона чудовий аналітик. Цілі її практичні та реальні при правильному підході. Якщо вона виходить заміж, то зазвичай це відбувається не рано та нерідко за розрахунком. Але найчастіше чоловіки в ній бачать янголятко.

Вона прекрасна господиня та мати, цікава супутниця чоловіка. Секс радше цікавить її з погляду продовження роду, ніж задоволення. Як правило, вона добре виглядає аж до літніх років. Єдиний недолік — це непереносимість критики. Якщо хтось перечить її життєвим поглядам, то одразу залишається за бортом.

Оригінал