Брутальний і смішний гороскоп для всіх 12 знаків Зодіаку

Людям без почуття гумору не читати!

Овен

Вперті та самовдоволені Овни рідко говорять одне і роблять інше. І помилок вони не визнають: навіть якщо все пішло не так, Овен зробить вигляд, що все в порядку, і що так і було задумано. Тільки спробуйте вказати Овну на його промах – костей не зберете!

Вони обожнюють Риб, адже в порівнянні з ними Овни твердо стоять на ногах. Немає нічого смішнішого, ніж дивні лунатики, які смокчуть великі пальці в 35 років.

Овен не боїться використовувати філософські концепції для захисту своїх ідей. Живе він в розкішному маєтку або в курені з тирси, Овен завжди буде наполягати, що це і є рай. Як мінімум у двох минулих життях Овен був бетонним бампером – інакше як ще пояснити його твердолобість?

Овни ніколи не народжуються. Вони весело і цілеспрямовано вискакують з животів своїх матерів. Або виїжджають звідти на роликах.

Овен може кілька разів одружуватися з веселими реготухами, але ніколи не розлучатися з ними. При цьому Овен непогрішний, як святий.

Овен завжди займає керівні посади. Люди розбігаються в сторони, коли бачать наближення Овна. Вони знають, добра від нього не чекай.

Овни ненавидять слухати розмови егоїстичних Скорпіонів, тому що хвалити в присутності Овна можна тільки Овна!

Телець

Ви ходяче втілення всіх емоцій світу. Спочатку смієтеся, потім плачете, а через хвилину стріляєте у свого улюбленого режисера. Ви повністю земні створіння, навіть душ приймаєте рідше за інших. А що? Треба бути ближче до матінки-землі!

Тельці люблять милі фільми, де всі щасливі та веселі. І в той самий час вони борються з офіціантами, вітряними млинами та рекламними щитами. Вони люблять аналізувати своїх друзів, навіть якщо у них немає знань або досвіду. Головне – боротися і пояснювати це по-філософськи!

Телець – дивний птах, тому що він або вона тримається за те, чого ніколи не було. Чи то тому, що Телець ображається на своє друге місце в Зодіаку, чи ще чомусь. Людина загадка. Всі Тельці хочуть бути Богом. Вибачте, але це місце вже зайнято Овном.

Вас буває дуже складно зрозуміти. Може тому, що ви весь час відповідаєте питанням на питання?

Більшість Тельців обожнює конфлікти. Якщо нічого не сталося, значить щось пішло не так. А вже як радують Тельців барні бої з биттям склянок і розмахуванням стільцями! Про ці бої можна складати легенди.

Тельці нетерплячі та наполегливі. Вони весь час дуже поспішають, правда, навіть не знають куди. Може, в бар?

Близнюки

Всі люблять Близнюків, тому що всі люблять божевільних. Вам подобається думати, що ви гібрид Сократа і Мікеланджело, але насправді ви більше схожі на суміш Майкла Джексона та Олени Малишевої. А ще ви можете і будете заперечувати все, як тільки закінчите читати це речення.

Близнюки люблять водити смішні автомобілі та милуватися ними, врізавшись в дерево або в будинок. Побитися теж можна, особливо на весіллі, але тільки якщо противник спить або йому 5 років.

Близнюки рідко беруть участь в Олімпійських іграх. Якщо вони й змагаються в спорті, то це повітряний хокей або плавання. Або ось в комп’ютерні ігри – це можна.

Близнюки не бояться лікуватися медикаментами, особливо якщо ці препарати не зовсім легальні.

Близнюки говорять дуже голосно, щоб їх почули. Це сумно, оскільки вони майже завжди розмовляють самі з собою. Фактично, вони просто сперечаються з собою у ванній. Але зате в цій суперечці вони непереможні! А взагалі Близнюк – це не хто інший, як параноїдальний Водолій.

Рак

Вам треба знати, що відбувається в житті кожного в цій галактиці. І в інших теж. А ось те, що відбувається у вашому власному світі не так вже й важливо. Якщо щось термінове, то друзі вам розкажуть, напевно.

Одягаються Раки тільки тому, що треба, тому почуття моди у них сумнівне. Ви єдиний знак, який гладить одяг, поклавши його під матрац (крім Риб, звичайно, ті взагалі одягу не гладять). Ще ви економні, одну пару спідньої білизни можете розтягнути майже місяць. Ваш будинок – це фортеця, з якої можна не виходити тижнями.

Попри вашу потребу врятувати всіх і кожного, вам не потрібно ніякого спілкування. Якщо у вас вдома гості – швидше за все, це заручники.

Рак схожий на ходячий жіночий журнал з рецептами кексів і корисними порадами про те, як поговорити з підлітком. Знають вони це чи ні, але всі Раки народжені з винятковим талантом вишивки хрестиком.

Ви ніколи не досягнете успіху в спорті, тому що вам доводиться відпочивати п’ятнадцять хвилин кожен раз, коли ви дихаєте. Кар’єру Раки будують так, щоб офіс був або в ліжку, або в метрі від неї. Ви підтримуєте своє сумнівне здоров’я завдяки стійкій дієті з чіпсів і пива.

Якщо ви вважаєте, що хтось вас зачіпає, можливо ви маєте рацію. Найцікавіше – вам це подобається. Друзі рідко слухають вас, навіть якщо ви з’явилися у них на порозі з домашнім супом і повітряними кульками. Якщо Раків і запрошують на вечірку, то для того, щоб доставити п’яних друзів (зазвичай Риб) додому.

Лев

Ви привернете увагу будь-яким можливим способом. Самоспалення? Не питання! Ви любите цілувати дзеркала. Багато разів. Чингісхан був Левом і Муссоліні теж.

Лев з легкістю переб’є співрозмовника, тому що його промова важливіша. Якщо ви хочете піти до того, як Лев все сказав, – ну-ну, спробуйте!

На день народження Леву потрібен парад, не менше. А краще два паради. Лев навряд чи одружується, тому що йому немає рівних. Але якщо так сталося, то дружину Лев воліє тримати під ліжком, щоб не висовувалася.

Їм потрібна фізична прихильність у всі часи. Ось чому так багато людей, заарештованих за некрофілію, – це все Леви.

Леви дуже наполегливі, вони відкривають двері, кричачи на них. А коли Лев увійде в кімнату, всі повинні аплодувати.

Представники цього знаку і справді схожі на левів. Вони галасливі, гарчать і сплять під деревами. Смирення лякає Льва. Ось чому Ісус був Козорогом, а Будда був Овном, вони просто не змогли б бути Левами.

Левам подобається боротися з Овнами. На це криваве видовище і справді варто подивитися! Вони будуть топтати один одного до смерті. Якщо ви розумний Козоріг, ви будете продавати квитки.

Не турбуйтеся про плакати – Лев подбає про них заздалегідь. Якщо Водолії вішають плакати рок-зірок, а Скорпіони прикрашають кімнату зображеннями катастроф, то на стіні у Льва висить Лев.

Діва

Ви – справжня скалка в причинному місці. Ви стежите навіть за своїм диханням, а одяг в шафі сортуєте строго за кольором.

Жодна Діва в історії не видавала непристойних звуків типу відрижки. Діви чистять кожен квадратний сантиметр всього, що у них є, два рази на день і за допомогою зубної щітки. У всього є своє місце, а ваше місце – на підлозі, перевіреному на наявність мікробів за допомогою лупи. Досконалість – синонім слова «Діва».

Коли вас запитують про вбивство, ви говорите поліції, що «у цього виродка була брудна машина». Поліція зазвичай відпускає вас, тому що вони теж Діви.

Образити Діву дуже легко. Просто скажіть, що у неї щось застрягло між зубами. А потім спостерігайте за відчайдушними спробами позбутися від того, чого нема. Тому з Дівою буває дуже весело.

Пекло для Діви – застрягти в ліфті з оголеним Водолієм. Це пекло, тому що Водолій може поставити пиво прямо на підлогу.

Особливо важко буває Дівам, якщо щось застрягло під холодильником. Але це, як правило, просто пригнічений Телець.

Діви не бачать світ в чорно-білих кольорах. Вони бачать тільки різницю між брудним і чистим. Вони ненавидять кішок, адже ці гадини всюди залишають шерсть!

Діви можуть здатися холодними, але це тому, що вони тільки що вийшли з пральні. Там вони поділяли все за кольором і тканиною і сортували порошки за алфавітом. Томуо будьте до них прихильні.

Терези

Ваша елегантність і витончений смак доводять оточуючих до сказу Все б нічого, якби ви приймали рішення самостійно, але ні. Ви вічно пристаєте з розпитуваннями до терапевтів, друзів і знаменитостей.

Ваги – модні, гнучкі та податливі люди. Вони цікаві, тому з радістю проковтнуть те, що ненавидять, якщо раптом це стане модним.

Ваги їдять багато етнічної їжі з різних культур, яких не розуміють. Вони з гордістю носять велюр. Поодинці почали рух капучино. Запитайте їх, чому, і вони будуть штовхати незрозумілі промови про солідарність Їхня філософія життя зазвичай вишита на їхніх модних маленьких сумочках.

Терези постійно турбуються про те, що думають інші люди. Або роблять вигляд. Якби їм і правда це було важливо, то, можливо, людей нудило б від Терезів трохи рідше.

Інтерес Терезів до поточних подій закінчується каталогом мод нинішнього сезону. Вони не їдять фаст-фуд і не знають, де їхнє сміття. Для цього існують інші люди. У магазинах економкласу за всю історію були помічені тільки два представники Терезів. Вони прийшли туди, щоб показати свій новий гардероб.

У Терезів величезні колекції компакт-дисків, які вони навіть не слухали. Ваги з радістю дають гроші дизайнерським благодійним організаціям, які витрачають їх незрозуміло куди. Ось чому в Голлівуді багато Терезів.

Скорпіон

Ви навчилися користуватися комп’ютером раніше, ніж тримати виделку в руках. Більшість хакерів у світі – Скорпіони. Як і більшість людей, які вважають популярність на форумі ознакою успіху. Ви вмієте збентежити Терези, тому що можете пити каву прямо з сумки. Ложкою.

Ви дуже серйозно ставитеся до свого параноїдального і творчого світогляду. Багато Скорпіонів знайшли способи безкарно курити в душі. Головний козир Скорпіонів – їх ніколи не викрадають інопланетяни і вони не стають жертвами державної змови. Якщо і сталося щось дивне в цьому світі, швидше за все, це була ваша хакерська атака.

Якщо хтось зламав базу даних Білла Гейтса в надії отримати викуп – це були ви. За іронією долі, Білл Гейтс теж Скорпіон. Повністю автоматизовані казарми, в яких він живе, усувають будь-які сумніви. Тому ваш геніальний план світового панування ніколи не спрацює.

Вам важко прийняти, що «Зоряний шлях» і «Зоряні війни» – це вигадка, для вас вони більше нагадують Біблію.

Щоб описати свою філософію, Скорпіон використовує виключно нецензурні вирази. Не дивно, що час панування Скорпіона припадає на Гелловін. Це єдиний раз в році, коли можна їсти солодощі без зупинки та прикидатися Доктором Хто безкарно.

Скорпіони обожнюють секс-пригоди, тому що це додатковий привід з насолодою покурити. Але якщо ви хочете поговорити зі Скорпіоном, запитайте його про що-небудь. Швидше за все, після п’яти хвилин мовчання відповіддю буде: «Вибачте, що?».

Скорпіони часто волохаті та вважають, що це робить їх більш мужніми. Це особливо стосується жінок.

Якщо Скорпіон виграв в лотерею, значить він її зламав.

Стрілець

Стрільці народжуються авантюристами. Жонглювати павуками голими руками – це відмінна розвага для Стрільців. Вони швидше відріжуть собі ногу, ніж виберуть легкий шлях.

Стрільці люблять розважати своїх друзів, родину і незнайомців. Майже кожен Стрілець незадоволений своєю статевою приналежністю і не проти її змінити.

Стрільці галасливі та не відають помилування. Тварини та маленькі діти люблять їх, але дорослі зазвичай ненавидять Стрільців. З них виходять відмінні циркові артисти, диваки та бродяги. Це ті люди, які кидаються їжею в ресторані та голосно запитують щось у навколишніх посеред церковної служби.

Козоріг

Козороги працелюбні, надійні та нудні. Вони завжди рухаються до величі. Часто хороші в математиці, яка чомусь не пояснює причину їхнього занудства.

Рене Декарт був великим математиком і паршивим філософом – типовий Козоріг. Навіть в ідеальному стані здоров’я ви не можете перемогти Козорога, дуже вже він упертий і занудний. Тому більшість політиків – Козороги, і тому наша країна завжди в ямі.

Не дивно, що політикам так багато потрібно для безпеки. Козороги схожі на дивне поєднання Лева і Діви. Вони вважають, що це робить їх харизматичними та логічними. Насправді вони вперті, недбалі та краще б тримали своє его на задньому дворі.

У разі ядерної війни тільки таргани та Козороги знайдуть спосіб вижити. Решта просто не захочуть жити в такому світі.

Козороги не можуть навіть зрозуміти, а тим більше описувати філософські концепції, тому що вони не пов’язані з математичними рівняннями. Козорогам належить безліч інструментів для організації життя, якого у них немає.

Вони люблять, щоб їх бачили, коли вони розмовляють телефоном або активно набирають повідомлення. Ось тільки телефони ці вимкнені, тому що у Козерогів немає друзів, щоб дзвонити.

Водолій

Водолій – зірка вечірок. У будь-який момент, де завгодно, він буде там. Водолії, як правило, ностальгують по 1960-х роках, тому що це був останній раз, коли вони могли гуляти голяка безкарно. А Водолії люблять бути голими. А ще краще голими та п’яними. 90% вина, що споживається за останні тридцять років, випили Водолії.

Це єдині люди, які можуть грати в волейбол самі з собою. І вони часто це роблять. Водолії нерідко звертаються до людей «Чувак, Бро…» при описі своїх філософських концепцій.

Якщо ви розмовляєте з Водолієм, він цілком може абстрагуватися і полетіти у світи підсвідомості, будь-яка розмова буде безнадійною. Ви говорите з ним, а він – з людиною в трьох метрах від вас.

Водолії – це космос, вони були там або думають, що були. Якщо ви хочете дізнатися, що їдять на Сатурні, спитаєте Водолія.

Вони також можуть ходити по воді, якщо дійсно будуть намагатися. Зазвичай це відбувається у ванній. Водолії можуть дозволити собі всі можливі вади на планеті та вони впевнено до них йдуть. Ось чому вони крутіші за всіх інших. І ось чому більшість рок-зірок були Водоліями.

Риби

Куди б ви не пішли, кругом сміх і веселощі. Це було б весело, якби ви жартували, а не говорили серйозно.

Ви глибоко збентежені ідеєю сексу – якщо чогось немає в вечірніх передачах, цього не існує. Жінки-Риби носять довгі сукні та величезну кількість незвичайних срібних прикрас.

Риби стверджують, що люблять зірки, але єдине сузір’я, яке вони можуть знайти, це Велика Ведмедиця. Якщо вони не можуть знайти її, вони плачуть. Ви пам’ятаєте, що ви носили 3 березня 1981 року, але забули свою власну адресу.

У Риб немає ніякого почуття напрямку. Люди, яким ви вказуєте дорогу, йдуть у зворотному напрямку по швидкісній автомагістралі. Риби дуже вразливі та постійно перебувають під загрозою зникнення, вони навіть здатні виявити материнські інстинкти у Лева.

У той час як Леви, як правило, домагаються найбільшої популярності в області розваг, Риби досягають історичної величі по чистій випадковості. Вони з гордістю говорять, що Мікеланджело, Галілей, Джордж Вашингтон, і Альберт Ейнштейн – усі вони Риби (насправді ні).

Риби стверджують, що хочуть «чесної критики» з приводу своєї роботи. Але якщо скажете, що вам щось не подобається, тут же роблять харакірі на підлозі.

Ніколи не намагайтеся використовувати логіку з Рибами. Вони або літають у хмарах, або в Нарнії. Їхній головний інструмент в суперечці – це цитати з пабліків і, звичайно ж, плач.

Не має значення, яку філософську позицію займають Риби – навряд чи вони знають, про що вони говорять. Риби шкодують бідних звірят, але не зронять і сльози, якщо мова про людину.

Раки говорять одне і роблять інше. Скорпіони говорять і роблять що завгодно, лише б на зло. А Риби говорять дуже багато і роблять що хочуть.

Оригінал