Гороскоп на 5 березня

Овен ♈

Ви можете опинитися в цікавій позиції, вважаючи, що краще за інших знаєте, що їм потрібно. Але подумайте і про себе! Що потрібно Вам, щоб бути щасливішим, енергійнішим? Можливо, поради, які Ви даєте іншим, має сенс переадресувати собі.

Телець ♉

Колись Вам було приємно весь час бути поруч з кимось і мчати на заклик про допомогу. Але зараз має сенс задуматися про причини, які спонукають Вас весь час перебувати “під рукою”. Якщо в цьому давно немає ні сенсу, ні радості, ймовірно, пора рухатися далі.

Близнюки ♊

Варто взяти приклад з іншої людини, особливо якщо вона відноситься до чогось, до чого серйозно ставитеся Ви, ще серйозніше. Вислухайте чужі думки щодо мрії, тому що може виявитися, що вони співзвучні Вашим власним. Ця співпраця може бути дуже плідною, якщо Ви трохи менше зосередитеся на пошуку розваг.

Рак ♋

Ваш твердий панцир вселяє людям думку, що Ви здатні впоратися з будь-якою проблемою, але Ви знаєте, що вже підійшли до останньої межі і ось-ось зламаєтеся. Навіть якщо позбутися від тиску обставин поки не виходить, Ви як мінімум можете знайти час, щоб трохи розслабитися. Так Ви зумієте поглянути на проблему новими очима.

Лев ♌

Ваше ставлення до інших людей і чужої думки трохи нерівне. В одну мить Вам плювати на це, а в наступну Ви вже хочете почути все, що вони думають про Вас і Вашу ситуацію. Втім, є той чи та, чия думка для Вас дуже цінна завжди. Де шукати цю важливу людину? У дзеркалі!

Діва ♍

Ви зможете позбавити себе від стресу, якщо вирішите, що треба жити і давати жити іншим. Люди діють не так, як Ви, але досягають цілком солідних результатів, а значить, не мають потреби в керівництві. Повірте, що якщо Ви відійдете в сторону і не будете заважати, інші будуть Вам дуже вдячні.

Терези ♎

Чи важлива Ваша думка? Чи може вона змінити чиєсь життя або світ в цілому? Якщо такі питання приходять Вам в голову, прийшов час пошукати відповіді на них. Якщо Ви всім серцем підтримуєте людину або річ, то легко знайдете в собі ентузіазм, щоб по-справжньому допомогти. Можливо все!

Скорпіон ♏

Ми часто чуємо вислів “ганебне задоволення”. Але якщо нам щось подобається, а інші це засуджують, хіба це важливо? У Вас зараз є чимало варіантів того, як із задоволенням провести час. Вибирайте те, що завгодно Вашій душі. Чим незвичнішим буде цей вибір, тим краще.

Стрілець ♐

Якщо здається, що Ваші плани на день визначені і непорушні, Вас може чекати сюрприз. Природною реакцією з Вашого боку будуть злість і розчарування, але розумніше буде приборкати їх та подумати про те, що і ці зміни можуть виявитися на краще. Прийшов час рости над собою.

Козоріг ♑

Не варто думати, що інші не можуть зрозуміти Ваших почуттів. Навіть якщо обставини, що породили ці переживання, їм незрозумілі, вони цілком здатні розпізнати симптоми того, що діється у Вас в душі. У Вас є друг, який готовий кинути все, щоб Вас вислухати. Ви не зобов’язані мовчки страждати.

Водолій ♒

Ви не знаєте, як бути. Дехто, здається, все зрозумів неправильно. Ви не проти, щоб ця людина висловлював свою думку, але вона настільки неточна, що проігнорувати це просто не можна! Щоб вивести ситуацію з площини конфлікту, спробуйте почати так: “Я Вас прекрасно розумію, але…”.

Риби ♓

Від роботи, як відомо, коні дохнуть. Вам здається, що є всі причини працювати без перепочинку. Але якщо Ви поки не бачите, які плюси таяться в дозвіллі поза роботою, то скоро побачите. Вам треба зробити перерву, щоб відчути прилив натхнення. Навіть крихітна пауза виявиться цілющою.