Гороскоп на 11 липня 2023 року

Овен ♈

Коли сьогодні ви опинитеся в ситуації, в якій братимуть участь сприйнятливі й чутливі натури, довіртеся своєму чуттю. Будьте впевнені в тому, що робите. Вірте чи ні, але Ви зможете подолати цю складну ситуацію без будь-яких помилок. Коли Ви переконані у своїх ідеях, ця віра дає Вам силу, якій немає рівних. Тому якщо Ви вважаєте щось поганою ідеєю, скажіть про це. Тільки переконайтеся, що підносите це в чемній формі, особливо якщо це ідея начальника. Ви зараз вільні критикувати, то скористайтеся ж цим.

Телець ♉

Якщо хочете позичити другу грошей, це Ваш вибір, але переконайтеся, що не перегинаєте палицю. Ви можете підтримувати його неприйнятну поведінку, самі того не бажаючи. Але якщо Ви все ж таки вирішите позичити йому кругленьку суму, Вам варто шанобливо ставитися до того, як він ними розпоряджатиметься. Якщо Ви щось віддаєте, то Ви це віддаєте – і тут не має бути жодних додаткових умов.

Близнюки ♊

Ваші друзі, члени сім’ї та знайомі дуже серйозно ставляться до свого здоров’я. Здається, вже всі з них сидять на дієтах, бігають вранці або ходять до тренажерного залу. Це нове явище, що поширюється у Вашому колі спілкування, повинно вплинути на Вас, змусивши переглянути те, що Ви робите або не робите, і почати краще піклуватися про своє здоров’я. Ви достатньо відпочиваєте? Чи добре харчуєтеся? Стежити за своїм самопочуттям – це Ваш обов’язок.

Рак ♋

Імпульсивні покупки вгамують Ваші бажання на хвилину чи дві, але врешті-решт Ви дуже довго відчуватимете прикрі почуття через витрачені кошти. Ви не можете вибирати тимчасове задоволення, коли на Вас чекатиме ще більший борг. Починайте думати про майбутнє і приділіть більше уваги економії грошей. На вас чекають непередбачувані витрати та кілька цікавих можливостей для інвестицій, і вам будуть необхідні кошти, щоб усе це оплатити.

Лев ♌

Посміхайтеся! Якщо Ви хочете викликати прихильність до себе людей, Вам потрібно перестати набивати собі ціну і стати більш відкритими. Дайте зрозуміти, що Вам нема чого приховувати, і що Ви неймовірно щасливі працювати з іншими. Те, що Ви встали не з тієї ноги, ще не означає, що все не зможе налагодитися. Вам просто потрібно показати свої добрі наміри.

Діва ♍

Не будьте занадто вимогливі сьогодні. У вас може бути якась специфічна ідея про те, як ви хочете відпочивати і розважатися, але її можуть підтримати не всі, і ці люди не захочуть підлаштовуватися. Тому це доведеться робити Вам. Це знайома ситуація, і вона почне діяти Вам на нерви. Нехай це буде останній раз, коли Ви підете назустріч. І візьміть на замітку, що коли це станеться ще раз, Вам доведеться провести серйозну бесіду.

Терези ♎

Дотримуйтеся логіки у своїх міркуваннях і не дозволяйте нікому переконати Вас у чомусь, що здається надто гарним, щоб бути правдою, незалежно від того, наскільки сильно Ви хочете вірити цим людям. Вашим бажанням складно протистояти, коли Ви твердо хочете, щоб щось було по Вашому. Однак у цей момент Вам варто увімкнути мозок. Зараз краще зустрітися віч-на-віч із реальністю, ніж потім розчаруватися. Перестаньте витрачати свій час на пошук відповідей, які не мають жодного сенсу.

Скорпіон ♏

Легкодосяжні цілі ніколи не приносять задоволення. Тому сьогодні Вам потрібно прагнути до чогось більшого і поставити перед собою складніші завдання. Існує кілька речей, які так корисні для Вашого самолюбства і повчальні, як ледве здобута перемога, тому виберіть сьогодні складніший маршрут – і не будьте надто суворі до того, чим Ви хочете зайнятися. Відкрийте свій розум і покажіть Всесвіту, що готові до чого завгодно. Пошукайте щось, що виведе вас із зони комфорту.

Стрілець ♐

Сьогодні Вам варто забути про свої емоції у спілкуванні з людьми, які мають хоча б якусь владу над Вашим життям. Їм потрібно побачити у Вас того, хто буде прислухатися до свого розуму. Незважаючи на Вашу палку відданість роботі або поточному проєкту, це не має стати єдиною темою для розмови. Дотримуйтеся цифр і фактів. Надалі, щойно ви зміцните свої стосунки, ви зможете стати ближчими.

Козоріг ♑

Незалежно від того, будуть це дружні чи романтичні стосунки, Ви заслуговуєте, щоб вони ґрунтувалися на взаємоповазі. Тверезо оцініть ситуацію, що склалася. Якщо Ви не отримаєте того, що Вам потрібно, то немає нічого поганого в тому, щоб це вимагати. Зрештою, інші час від часу теж просять щось від Вас, і Ви, як правило, йдете їм назустріч. Чи це не привід відгукнутися на Ваші потреби?

Водолій ♒

Нове відкриття про того, кого Ви нещодавно зустріли, зробить Ваш день яскравішим. Ця людина здивує Вас абсолютно несподіваним чином, і Ви раптом захочете, щоб вона стала кимось іншим у Вашому житті – не тим, ким Ви планували спочатку. Коли маршрут, яким Ви прямуєте, приймає такий раптовий поворот, це може призвести до замішання, але сьогодні Вас буде це освіжати. У Вас з’явиться нова можливість досягти старої мети.

Риби ♓

Якщо в останні кілька днів Ви пили тільки каву і багато переживали, то сьогодні Вам потрібно повернутися у звичний режим. Якщо Ви не можете звикнути до ідеї повністю від цього відмовитися і різко перейти на каву без кофеїну, то хоча б скоротіть її кількість і більше відпочивайте. Вам знову потрібно налагодити свій графік і приділити собі трохи більше часу. Не існує об’єктивних причин для того, щоб відкладати це на завтра. Усе, що Вам потрібно зробити, – це попросити, і у Вас з’явиться можливість трохи перепочити.