Рейтинг: найвеселіші знаки Зодіаку

Які знаки зодіаку відповідають визначенню веселощів? У цій статті ми розподілимо всі дванадцять знаків за тим, наскільки веселою людиною вони можуть бути. Продовжуйте читати.

Вам трохи цікаво, коли мова заходить про те, як зодіаки вишикувалися в ряд у веселощах? Чи готові ви офіційно назвати найвеселішу людину у своєму колективі? Ви потрапили в потрібне місце! Ось список від менш до більш веселого знаку зодіаку.

Козоріг

Козороги – найсерйозніший знак зодіаку, і це дійсно проявляється, коли справа доходить до веселих місць, таких як вечірки, бари та концерти. Козороги завжди думають, і для них майже неможливо вимкнути або навіть сповільнити свою гонитву розуму заради розваги.

Інші заняття, особливо кар’єра, мають для них пріоритет. Якщо ви побачите Козорога, який дивиться в пустоту на веселому заході, можна з упевненістю припустити, що він працює над чимось розумовим.

Діва

Хоча Діви люблять веселитися, вони не завжди вміють це демонструвати. Вони зберігають спокійний, послідовний, рівний розум і не піддаються впливу високої енергії або вільного потоку алкоголю. Попри все це, вони зберігають самовладання, ніколи не розслабляються і просто перебувають на вечірці для того, щоб отримати задоволення.

Швидше за все, ви побачите Діву, яка сидить осторонь, мовчки гладить кота чи собаку, з радістю вбираючи в себе все навколо.

Рак

Раки, чесні та відверті люди, все ще відчайдушно хочуть, щоб їх сприймали як веселунів. Це може здатися занадто різким, що декого може відштовхнути. Однак, ці люди завжди готові до пригод і спонтанності.

Раків не цікавлять пусті плітки, світські бесіди або драми. Вони не терплять грубих розмов, навіть якщо в них беруть участь зовсім незнайомі люди. Вони не бояться вказувати на проблемну поведінку і виправляти помилки.

Телець

Ці люди від природи веселі і приносять з собою чудову енергетику, куди б вони не пішли. Хоча іноді вони можуть відпустити власний жарт, здебільшого вони вважають за краще слухати і сміятися. Вони інстинктивно обережні, але допитливі. Проте Тельців легко переключити. Якщо вони засмучені або роздратовані, вони можуть швидко зіпсувати настрій. Їхня енергія потужна, і її нелегко ігнорувати.

Скорпіон

Скорпіони інтенсивні та пристрасні. Цей світ для них набагато більш інтерактивний і стимулюючий, ніж для більшості. Ці уродженці швидко орієнтуються в різних ситуаціях, мають гостру кмітливість і хитрий сарказм.

Однак, якщо не бути обережним з тоном, Скорпіони можуть завдати болю. Якщо їхній друг (або жертва) вирішує дати відсіч, то для Скорпіона гра починається. Їм подобається мучити інших, а прагнення помститися для них – це як весела гра на вечірці.

Риби

Риби – це ті, хто, швидше за все, поведуть невелику групу друзів на “щасливу годину” в місцевому барі, на веселі художні виставки або на нове поле для пейнтболу в іншому кінці міста. Вони чудово вміють створювати настрій і знаходити ідеальне місце для розваг, але не обов’язково будуть їхніми ініціаторами. Як тільки починаються веселі часи, Риби з радістю приєднуються до них і час від часу долучаються до розваг.

Лев

У той час як Риби створюють атмосферу для веселощів, Лев – це той, хто завжди в центрі уваги, хто завжди робить вечірку веселою. Лев харизматичний, дотепний, чарівний і пристосовується до енергії кімнати. Вони підтримують піднесений настрій і змушують всіх присутніх відчувати себе частиною чогось важливого, веселого і незабутнього.

Водолій

Водолії ідеально підходять для того, щоб не допустити затишшя в розмові та утримати низьку енергію на відстані. Вони завжди мають веселі та цікаві теми для розмови, і їм подобається бути дивакуватим другом.

Навіть коли ці люди напружені до максимуму, вони знають, як втратити пильність у будь-яку мить і щасливо веселитися з безрозсудною безтурботністю і чистою радістю. За Водоліями приємно спостерігати, а ще краще – веселитися разом з ними.

Близнюки

Ці природжені веселуни, як правило, екстраверти і люблять хвилі енергії, які накривають їх у натовпі. Близнюки ідеально підходять для імпровізованих поїздок, стендап-комедії та швидкої дотепності.

Близнюки люблять розмови тет-а-тет у місцях з високою енергетикою, особливо на вечірках, барах, концертах або навіть у галасливих кав’ярнях. Вони розквітають від навколишньої захоплюючої енергії, встановлюючи справжні зв’язки зі своїм співрозмовником.

Терези

Один з найстрашніших кошмарів Терезів – це FOMO (страх щось пропустити). Це особливо проявляється, коли мова йде про веселе соціальне оточення. Терези не хочуть відходити навіть на мить, побоюючись, що можуть пропустити веселі або пам’ятні моменти. Однак, Терези – одні з найвеселіших знаків зодіаку. Вони, швидше за все, будуть тим другом, який заохотить всіх продовжувати веселитися і залишиться з вами надовше.

Можливо, ви зустрічалися з Терезами для швидкого сніданку з мімозою, а потім Терези переконали вас піти разом до зоопарку, потім прогулятися парком, зайти в бар, а потім послухати вечірній гурт. Можна з упевненістю сказати, що Терези хочуть, щоб їхні дні були сповнені розваг і тривали якомога довше.

Стрілець

Ці легкі на підйом, надзвичайно розслаблені люди роблять будь-яке місце безпечним, гостинним і по-своєму сповненим пригод. Без їхньої життєрадісної енергії та інстинктивного бажання досліджувати і налагоджувати зв’язки, більшість виїздів були б провальними. Стрільці не намагаються бути в центрі уваги, вони просто радіють особистим переговорам тет-а-тет і приємним розмовам з добрими незнайомцями.

Якщо ви хочете добре провести день, найкраще провести його наодинці зі Стрільцем. Ці представники знаку розкриваються у більш інтимних ситуаціях і набагато краще справляються із завданням розважитись у невеликих групах.

Овен

Не дивно, що Овен очолив наш список найвеселіших знаків зодіаку. Ці люди – авантюрні, спонтанні, шукачі гострих відчуттів, які люблять підштовхувати інших до нових звершень. Овен має величезний рівень високої енергії. Незалежно від віку чи статусу, ви можете розраховувати на те, що Овен пожвавить обстановку. Овни не тільки самі підштовхують себе до вивчення життя за межами своєї зони комфорту, але й впливають на інших і заохочують їх до пізнання невідомого, до спроб спробувати щось нове.

Хоча для декого це може бути стресовим або навіть засмучуючим кроком, Овни завжди чудово справляються з тим, щоб зберігати спокій, заспокоювати інших і підтримувати веселу атмосферу.

Оригінал