Як закохати в себе чоловіка Стрільця: 4 золоті правила

За своєю суттю цей чоловік – мисливець. Якщо здобич сама падає в руки Стрільця – вона йому нецікава. Варто запам’ятати кілька правил і постійно їх дотримуватися, тоді захоплення цього знака не мине ніколи:

Якщо хочете закохати Стрільця, ніколи не вішайтеся йому на шию і не нав’язуйте своє спілкування. Станьте недоступною, пробудіть у ньому бажання домагатися, але водночас не перестарайтеся. Цей чоловік не терпить манірних і манірних дам – що простіше, то краще. Але не плутайте простоту і відкритість із доступністю.

Не намагайтеся обмежувати його свободу і прив’язувати його до себе. У житті цього чоловіка мають бути й інші інтереси. Пам’ятайте, що будь-яка дія викликає протидію. Що більше жінка прагнутиме посадити його на короткий повідець, то пристрасніше він бажатиме з нього зірватися. І водночас надання повної свободи дій притягуватиме цього чоловіка подібно до магніту.

Не ускладнюйте стосунки зайвою серйозністю, будьте легкою і незалежною у спілкуванні з ним. Не варто вголос будувати плани на сімейне життя зі Стрільцем, це може його злякати задовго до того, як вдасться закохати цього пристрасного шанувальника свободи.

Природність і відвертість – ось головні супутники довгих стосунків зі Стрільцем. Навіть несуттєві недомовки в дрібницях можуть бути розцінені цим чоловіком, як брехня і нещирість. А якщо в його душі зародиться паросток сумніву, то нічого кращого, ніж розрив, він придумати не зможе.

На замітку. Будь-який прояв спроби обмежити його свободу – чи то договори, обов’язки, суворі правила, чи то просто прагнення нав’язати йому свою думку, одразу ж буде розцінено як тиск і шантаж. Якщо мрієте його закохати, майте терпіння. На будь-яке серйозне рішення Стрілець повинен дозріти сам.

Сумісність знаків Зодіаку

На закінчення, варто розглянути які жінки більше підходять чоловікові Стрільцю. У кого з них є реальні шанси не тільки закохати цього хлопця, а й побудувати з ним міцні стосунки? Читаємо, робимо висновки.

Овен

Головне в цьому союзі – домогтися взаєморозуміння і довіри. Якщо обидва знаки спрямують свою вроджену енергію в одне русло, на них чекає життя, сповнене веселих пригод і захопливих моментів.

Телець

Протилежності притягуються – цей вислів актуальний саме для пари Стрілець-Телець. Оптиміст і песиміст, здавалося б, такий союз не можливий за визначенням. Проте, якщо обидва знаки трохи попрацюють над своїми недоліками, а також зможуть прийняти один одного такими, якими вони є, то їхній союз може бути цілком успішним.

Близнюки

Незважаючи на різні стихії, у цих знаків багато спільного. Потяг до пригод, пізнання, легкість та енергійність. Обидва високо цінують свободу і не сприймають її обмеження, тому як ніхто інший зможуть зрозуміти одне одного. Близнюкам нічого не варто закохати Стрільця – з ними він ніколи не занудьгує.

Рак

Союз із цим знаком малоймовірний. Явні відмінності в поглядах роблять ці знаки абсолютно несумісними. Рак постійно думає про майбутнє, йому важлива сім’я і стабільність, а Стрілець, з його потягом до пригод і звичкою жити одним днем, постійно почуватиметься ущемленим у правах.

Лев

Найкраща пара для Стрільця. У цих знаків повний збіг – постійний, рівний вогонь Лева буде підтримувати і не давати згаснути тліючим вуглинкам Стрільця. У цієї пари ідеальна сексуальна і духовна сумісність. Що ще потрібно для довгого і щасливого спільного життя?

Діва

Чоловік-вогонь і жінка-земля – складне поєднання. Союз можливий лише в тому разі, якщо обидва підуть на поступки – вона дозволить йому влаштовувати яскраві свята життя, а він не буде сильно обпалювати її своїм жаром.

Терези

Повна розбіжність. Жінка Терези – дуже серйозна, чоловік Стрілець – навпаки постійно жартує. Вона не хоче розуміти його дитячої безпосередності та юнацьких пустощів. Він же вважає її прискіпливою занудою, яка не вміє радіти життю.

Скорпіон

Складний і суперечливий союз, проте він можливий, але лише в тому разі, якщо кожен зі знаків піде на компроміс щодо партнера. І невідомо, кому з них буде складніше.

Стрілець

Сумісність безумовно є, адже кожен із них є дзеркальним відображенням іншого. Єдине питання, яке їм потрібно залагодити, – це навчитися дивитися не один на одного, а в один бік. Об’єднавши свої енергії, ці знаки зможуть підкорити весь світ.

Козоріг

Цей знак дуже потайливий, йому складно висловлювати свої почуття, тоді як Стрілець чекає в усьому граничної ясності. Недомовки з боку Козорога можуть породити сумніви в душі його партнера, які з часом переростуть у повну недовіру. У цьому разі стосунки стануть неможливими.

Водолій

Мало того, що ці знаки чудово почуваються в товаристві один одного, так вони ще дарують відчуття щастя будь-кому, хто стає свідком їхніх стосунків. Вони, немов магніт, притягують до себе людей і діляться з ними своїм щастям і зарядом позитивної енергії.

Риби

Ще один зі знаків зодіаку, якості якого Стрілець цінує дуже високо. Глибокий і багатий духовний світ Риб, різноманітність інтересів і вміння підтримати розмову на будь-яку тему – ідеальна база для побудови щасливих стосунків.

Закохати чоловіка Стрільця й утримати його поруч надовго або навіть назавжди зможе лише та жінка, для якої відкритість, щирість і жага до життя є природними потребами. Тільки в цьому разі все вийде само собою і не доведеться в чомусь себе обмежувати, ламати свої звички в прагненні стати для нього тією, яку він хоче бачити.

Оригінал