Через що можуть покинути різні знаки Зодіаку

Романтичні стосунки пов’язані як зі злетами, так і з падіннями. Кожен знак Зодіаку сам для себе визначає, що буде точкою неповернення в союзі з коханою людиною – які речі він не зможе пробачити.

Астрологія виділяє ці камені спотикання для кожного представника Зодіаку і пояснює, чому саме їхнім партнерам потрібно бути вкрай уважними, щоб не допустити такої поведінки.

Овен

Овни рішучі, сміливі та неймовірно горді. Відмова для них еквівалентна їхньому найстрашнішому сну, і вони нерідко поводяться вкрай дріб’язково через це, завдаючи шкоди своїм стосункам.

Телець

Якщо ви зустрічаєтеся з Тельцями, навіть не думайте про те, щоб ходити наліво. Тельці не дарма вважаються одними з найвідданіших і найтерплячіших знаків Зодіаку щодо своїх партнерів, тому невірність для них просто непростима.

Близнюки

Близнюки бачать вас наскрізь і здатні вловити навіть найменшу брехню. Якщо вони зрозуміють, що довірилися тій людині, яка обдурила їх і скористалася їхньою вразливістю у своїх цілях, стосунки для них уже не матимуть жодного значення.

Рак

Раки неймовірно емоційні, обережні та недовірливі. Ненадійність і неможливість покластися на партнерів виводить їх із себе і ще довго залишається в пам’яті, завдаючи їм негативних емоцій.

Лев

Леви неймовірно горді, тому не сприймають до себе байдужого ставлення. Той, хто спробує зачепити їхні почуття або якось принизити, може навіть не розраховувати на прощення і розуміння з їхнього боку.

Діва

Раціональні, ефективні та ввічливі Діви ненавидять гаяти час даремно, тому одразу відмовляють тим партнерам, які не тільки байдуже ставляться до свого часу, а й не цінують чужий.

Терези

Якщо Терези чимось засмучені, не знецінюйте їхні почуття. Їм хочеться, щоб їх розуміли, тому, постійно не отримуючи схвалення від партнера, вони навряд чи погодяться взагалі підтримувати з ним стосунки.

Скорпіон

Скорпіони до всього у своєму житті підходять із позиції все або нічого. Якщо вони ризикнули всім, підпустивши до себе когось, а ця людина їх зрадила, шляху назад немає. Тільки по-справжньому вірний партнер буде здатний розраховувати на взаємність у їхньому випадку.

Стрілець

Стрільці шалено товариські й завжди готові прийти на допомогу. Однак якщо вони розуміють, що партнер використовує їх у своїх цілях, їм зовсім не важко зникнути з його життя раз і назавжди.

Козоріг

Вам слід бути вкрай уважними зі своїми жартами в присутності Козорогів. Вони вирізняються серйозністю, справедливістю і не потерплять приниження на свою адресу. Якщо хтось спробує виставити їх дурнями або якось принизити, подальші стосунки з цією людиною будуть для них неможливими.

Водолій

Водолії вміють відокремлювати свої емоції в тих випадках, коли їм необхідно виключити когось зі свого життя. Якщо вони приділяють вам увагу, а ви їх повністю ігноруєте, ніби забуваючи про їхнє існування, зовсім скоро вашим стосункам прийде кінець.

Риби

Риби можуть вважати непробачною практично будь-яку поведінку, яка тією чи іншою мірою зачіпає їхні почуття. Їхнім партнерам потрібно бути вкрай обережними в кожному своєму кроці, слові, дії і сподіватися на затишшя перед бурею.

Оригінал