Як швидко помиритися з будь-яким чоловіком знаючи знак Зодіаку

Давайте сьогодні дізнаємося, як можна загладити провину і швидко помиритися. Астрологи точно знають, як це зробити з чоловіками різних знаків Зодіаку.

Овен

Сварка у стосунках із людьми, народженими під знаком Овна, як і з будь-якими іншими, неминуча. А в цьому випадку вона ще й закономірна, адже Овен – це вогонь, а який вогонь може існувати без бурхливих пристрастей? Але є і хороші новини: пристрасті трохи побушують і швидко заспокояться. І тут важливо зловити момент для примирення, тому що запал людей, народжених під знаком Овна, остигає досить швидко. Миритися потрібно вчасно, щоб не почалася стадія байдужості.

Овни не люблять повертатися в минуле і копатися в причинах сварки. “Якщо вже миришся – мирися і не став зайвих запитань” – така філософія людей, народжених під знаком Овна. Тим, кому важливо вічно залишатися правим, на жаль, доведеться несолодко з Овном. Він вважає за краще залишити сварку в дні вчорашньому, минулій годині, минулій хвилині, щоб настав новий етап, у якому хто старе пом’яне, тому око геть.

Але не слід забувати, що поспішність у примиренні – це теж не найкращий варіант, адже Овен може ще не охолонути, і тоді пристрасті розпаляться з новою силою. Важливо вловити саме той, найвдаліший момент для зближення.

Телець

Тельці відомі своєю нетерпимістю до змін. На скандал і сварку вони теж наважуються неохоче. “Усе ж таки краще залишатися у звичному мирному становищі, ніж іти війною один на одного”, – міркують люди, народжені під знаком Тельця. Але якщо вже справа дійшла до сварки, то справа погана, адже з цієї хвилини Телець почне приблизно так само міркувати про примирення: “До чого відразу миритися, якщо вже посварилися. Я ще злюся”. На жаль, це може тривати дуже довго, доведеться запастися терпінням і робити перші кроки, найімовірніше, самостійно.

Як же миритися з людьми, народженими під знаком Тельця? знаками уваги! Якщо це чоловік, то можна обійтися хорошим частуванням, яке він, безсумнівно, оцінить. З жінкою буде трохи складніше: доведеться купити що-небудь із речей. Але не варто забувати, що ці пані дуже вимогливі, тож подарунок має бути серйозний, такий, що відповідає її смакам і уявленням про красу.

Не варто забувати і про те, що крім подарунків і ласкавих слів потрібно підкріпити свої наміри вчинками. І тут не позаздриш людині, яка, навіть якщо не вона винна, мусить так викручуватися, щоб помиритися. Але є й хороші новини: помирившись, Телець буде всіма силами дотримуватися цього стану.

Близнюки

Близнюки можуть наговорити багато образливого, бо мова – це їхня головна зброя. Але вона ж – шлях до примирення з представниками цього знака зодіаку. Близнюки люблять слухати і спілкуватися, і, якщо конфлікт стався, варто одразу ж налагодити контакт, нехай навіть спершу він буде на відсторонену тему. Живий діалог стане тим містком, через який повернеться взаєморозуміння і буде отримано прощення.

Що ж стосується питання про те, скільки ж потрібно почекати, перш ніж миритися з Близнюками, то в кожній ситуації це індивідуально. Окремі Близнюки прагнуть деякий час побути далеко від людини, з якою посварилися. З іншими краще помиритися одразу. Не варто прислухатися до будь-яких астрологічних думок з цього приводу. Краще виходити з обставин і дивитися на те, як реагують Близнюки на твої кроки до примирення.

Один із приємних фактів – більшість Близнюків не пам’ятають зла і не тримають образу. По суті, вони легко пробачають іншим їхні проступки та недоліки, щоб згодом поводитися так, наче нічого не відбувалося.

Рак

Про образливість Раків можна складати легенди. Та, власне, багато хто не упускає нагоди пожартувати на тему того, наскільки Раки сприйнятливі й нетерпимі до чужих вчинків. Найкращий вихід, звісно, не сваритися з людьми, народженими під знаком Рака. Але якщо це сталося, то варто приготуватися до труднощів. І не варто сподіватися, що Рак зробить перший крок до примирення. Не така людина, народжена під цим знаком. Вона буде терпляче чекати й ображатися.

Краще не квапити події й потерпіти кілька днів, щоб Рак зміг привести свій внутрішній світ у гармонію. Нехай він як слід подумки випустить пару на адресу кривдника, нехай себе пожаліє, а головне – встигне замислитися над питанням, чому раптом із ним досі не помирилися. Саме це і необхідно, для того щоб почати перші кроки. Що потрібно робити? Покажи, наскільки тобі не все одно. Дай зрозуміти, що тобі сварка далася нітрохи не простіше і ти сильно переживаєш через те, що сталося. Важливо показати Раку, що його тривоги і переживання не єдині, а можливо, і не найсильніші. Тоді він розчулиться і проявить поблажливість.

Лев

Сварки з Левами не можуть тривати довго. Люди, народжені під знаком Лева, діють рішуче, по-царськи. Якщо вже вирішили когось покарати, то страта відбудеться миттєво, а всі альтернативні заходи на кшталт тривалих тортур мовчанням – це міра для Левів нецікава. Вони говорять у лоб про свої образи, чекають кілька хвилин, і вже з цього моменту можна переходити в рішучий наступ.

Що ж можна зробити, щоб повернути прихильність Лева? Потрібно його задобрити. Це має бути розкішний подарунок, який одразу згладить негативне враження і змусить зовсім забути про конфлікт. Виходити потрібно, зрозуміло, з інтересів Лева. З жіночою статтю дещо простіше. Будь-яка Левиця буде задоволена прикрасою, якщо вона досить гарна. А ось із чоловіками доведеться помучитися, розмірковуючи над тим, чому ця людина буде рада. Але підходити потрібно з розмахом. Якщо це поціновувач книжок, то варто обирати дорогі, красиві або антикварні екземпляри. Розводить рибок – екзотичні, рідкісні, красиві особини.

Розмірковуючи в цьому напрямі, можна знайти шляхи примирення навіть із найбільш розсердженим із Левів.

Діва

Помиритися з Дівами дещо простіше, ніж із будь-ким зі знаків зодіаку. Проте не варто цим фактом зловживати, адже Діва – людина, що має почуття власної гідності, яка не піде назустріч тому, хто демонстративно нею нехтує. Потрібно розуміти, що простота в примиренні з Дівами – це перевага, але аж ніяк не іграшка для любителів потріпати комусь нерви.

Отже, чому ж із Дівами так просто? Усе тому, що люди, народжені під цим знаком, самі приходять помиритися. Вони не можуть довго перебувати в стані конфлікту. Його існування псує ідеалістичний світ Діви. Люди цього знака зодіаку захочуть прояснити ситуацію, докопатися до істини, знайти рішення розбіжностей, що виникли. Їхній скрупульозний підхід не залишить від колишньої сварки каменя на камені. Єдине, що потрібно, – це прихильність людини, з якою сталася сварка.

Відповідно, очікувати кроків від Діви слід у перші дні після сварки. Якщо ж дій з боку цієї людини немає, то час бити на сполох: образа надто серйозна, і тут уже не допоможуть прості поради, а доведеться справді потрудитися, щоб розчарована людина дала б другий шанс кривднику.

Терези

Терези – це знак, з яким складно посваритися. І тим не менше, якщо це вдалося, то розібратися з конфліктом досить просто. Терези символізують рівновагу, і для них важливо, щоб весь навколишній світ відповідав закону непохитної гармонії. Сварка – це завжди дисбаланс, неправильно розподілені сили. Людина, народжена під знаком Терезів, відчуває напругу через цю ситуацію. Вона навряд чи стане ініціатором примирення, як Діва, але охоче відгукнеться на бажання партнера забути про колишні розбіжності.

Мирячись із Терезами, варто залишати минуле позаду. Не потрібно детально копатися в ситуації, з’ясовуючи, хто був неправий і чому. Що було, те пройшло і нехай там залишається. Краще переключитися на позитивні та бажано свіжі емоції. Що можна зробити? Рушайте разом на виставку, або на природу, або в якесь іще місце, де є на що подивитися, ахаючи і захоплюючись. Це дасть змогу налаштуватися на потрібний лад і забути про вже минулий конфлікт.

Єдина вимога – це щире бажання помиритися. Якщо його немає, то Терези можуть раптово чинити опір зближенню. Вони чуйні щодо психології і, якщо є якась частка награності, не дадуть взаємності.

Скорпіон

Скорпіон – це один із найскладніших знаків для примирення. Вони досить образливі. Крім того, Скорпіони ще й мстиві. Та й фактами вони вміють жонглювати з великим професіоналізмом. Штука про жінку, яка образилася на те, що на неї образилися, – це якраз про Скорпіона. Найцікавіше, що саме Скорпіони зазвичай виступають ініціаторами сварок, оскільки просто потребують того, щоб таким чином емоційно розрядитися.

Тут допоможе лише одна порада: не вклинюватися в цю гру, намагатися проявляти гнучкість і триматися осторонь від шпильок Скорпіона.

Якщо ж конфлікт усе ж стався, то насамперед слід пам’ятати, що перед людьми, народженими під знаком Скорпіона, не можна принижуватися. Вони не прощають слабкості, тож про це краще забути.

Як і з багатьма іншими знаками, хорошим способом загладити свою провину стануть подарунки. Бажано щось, що або відповідає інтересам і захопленням Скорпіона, або є дуже практичною річчю, якою ця людина зможе користуватися в житті. І діяти треба негайно. Скорпіон, який довго сердиться, насилу остигає.

Стрілець

Стрілець – це знак, який “завжди правий”. З ним буде досить складно відстояти свою точку зору, оскільки представники цього знака завжди мають свій погляд на ситуацію, згідно з яким вони мають рацію.

Що ж робити? Ну, слід погодитися зі Стрільцем, оскільки це найкоротший шлях до примирення. Так, не кожній людині легко визнати свою неправоту, але Стрільцю це особливо важко. Йому важливо зберігати авторитет, бути людиною, яка не робить помилок і не чинить несправедливо. Щоб не псувати з ним стосунки, доведеться визнати, що або він має рацію, або неправі обидва.

Щойно вдається дійти якихось висновків, зроблених після сварки, Стрілець одразу розморожується. Він уміє прощати і робить це завжди щиро, якщо перед ним дійсно вибачилися. Людина, народжена під знаком Стрільця, ніколи сама не проявить ініціативи, щоб помиритися, але зате може образитися, причому в неї є дві стадії образи. Перша – це звичайна, яка дає людині шанс на прощення. Друга – це образа остаточна, як правило, застосовується щодо людей, які вже не раз підривали довіру Стрільця, вона є крайнім випадком, після якого примирення вже неможливе.

Козоріг

Домогтися вибачення від Козорога шляхом діалогу практично неможливо. Люди, народжені під цим знаком, за своєю природою досить рідко схильні проявляти емоції. Їх важко розжалобити і практично неможливо примусити сказати прості слова: “Я тебе прощаю”.

Але це зовсім не означає, що конфлікт із Козорогом не має вирішення. Якраз навпаки, розібратися в цій ситуації досить просто. І тут варто згадати героїв мультфільму “Зима в Простоквашино” Матроскіна і Шарика, які помирилися, поки виштовхували машину із заметів. Що їх зблизило? Зрозуміло, спільна праця. Саме так і варто чинити в разі сварки з Козорогом. З ним потрібно зайнятися спільною справою, вирішенням якихось робочих питань або побутовими турботами. Дуже швидко спільне заняття переросте у жвавий діалог, а про сварку ніхто й не згадає.

Водолій

Досить складно дати якусь дієву пораду про те, як помиритися з Водолієм. На жаль, цей знак дуже непередбачуваний. Трапляється, що після найсерйознішого конфлікту Водолій поводиться невимушено, або сам робить перші кроки. А буває і навпаки: незначна дрібниця може спровокувати великий скандал, залишення дому, місяць розлуки, регулярні перепалки тощо.

Але все ж небесні світила не залишають людей без підказок. Якщо сталася сварка з людиною, народженою під знаком Водолія, то від її партнера потрібно продемонструвати, що вони на одному боці. Необхідно якимось способом показати, що є світ, а є пара, в якій кожен підтримує іншого. І тут не потрібно думати про якісь глобальні події. Все набагато простіше. Наприклад, можна поїхати в інше місто разом, де всі чужі, і цей фактор стане тим, що згуртує партнерів, які посварилися.

Одна з головних рекомендацій для тих, хто хоче помиритися з Водолієм, – бути в оточенні людей і в новій обстановці. Це підтримає дружні почуття, на яких і вибудовуються романтичні союзи з Водолієм.

Риби

Для людей, знайомих з астрологією, суперечливість Риб стала якоюсь заїждженою істиною, про яку навіть нагадувати не потрібно. І все ж тут знову необхідно торкнутися цієї теми. Трапляється, що ображені Риби можуть просто взяти й піти, нічого не пояснюючи, – і цю ймовірність ніколи не варто відкидати. Але все ж таки більш поширеною ситуацією є та, коли примирення настає саме собою.

Образа – це якість, яка закладена в природі Риб, і тому вони дозволяють себе зачепити стільком дрібницям, що їхні партнери обґрунтовано перестають приділяти цьому будь-яке серйозне значення. Найкраще просто почекати, поки гнів Риб вщухне. Не потрібно лізти з розпитуваннями, намагатися займатися аналізом і аматорською психологією. Достатньо лише проявити співчуття, увагу та ніжність.

Ці поради є найкоротшим шляхом до примирення з різними знаками зодіаку. Звісно, якщо сварка дуже серйозна, то немає сенсу сподіватися на те, що одна астрологічна порада зможе якось вплинути на прихильність партнера. Стосунки – це багатогранне питання, яке можна розглядати під різними кутами, намагаючись наблизитися до їхнього бездоганного розуміння. Астрологія дає чимало підказок для людей, які бажають жити в гармонії, мирі та взаєморозумінні з другою половинкою.

Оригінал