Якому духу тварини відповідає ваша дата народження

Від дати нашого народження залежить багато що. Ця цифра визначає нашу долю. Стародавні народи вірили, що дата народження відповідає духу тварини, який визначає наш життєвий потенціал і вдачу. Наш допис допоможе вам розпізнати тварину, яка вам близька по духу.

Видра (20.01–18.02)

Такі люди володіють надмірним терпінням і витривалістю. Не терплять неповаги. Хранителі багатьох таємниць і секретів. Може вільно орієнтуватися в просторі. Число, яке приносить успіх — 19.

Вовк (19.02–20.03)

Люблять незалежність, але в будівництві сім’ї ідеальні партнери. Чесність і щедрість їхні головні якості. Досягають своїх цілей виключно чесним способом. Їхні супутники і партнери можуть бути впевнені у вірності. Число, яке приносить успіх — 3.

Сокіл (21.03–19.04)

Люди, які відповідають цій тварині мають цілеспрямованість й наполегливість. Володіють високим інтелектом. Не бояться роботи і віддаються їй повністю. Здатні підлаштовуватися під будь-яку ситуацію. Число, яке приносить успіх — 21.

Бобер (20.04–20.05)

Дух цієї тварини відвідує благодійників і добрих людей. Вони у всьому бачать теплоту. Для них цінне живе спілкування, віртуальність вони відкидають. Беруть в житті кермо влади в свої руки. Можуть виживати у різних умовах. Число, яке приносить успіх — 18.

Олень (21.05–20.06)

Такі люди рухливі, енергійні. Для них сидіти на одному місці подібно каторзі. Нерідко бувають запальні. Завдяки своєму вмінню швидко діяти, досягають неймовірних висот у кар’єрі. Виживають в будь-яких умовах і легко до них пристосовуються. Число, яке приносить успіх — 11.

Дятел (21.06–21.07)

У цих людей дуже розвинена інтуїція. Аналітичний склад розуму допомагає їм у справах. Неабияку впертість може обернутися проти них. Політ їхньої фантазії безмежний. Увага для них насамперед. Число, яке приносить успіх — 29.

Лосось (22.07–21.08)

Люди близькі до цього знака завжди намагаються тримати руку на пульсі. Дуже комунікабельні. Здатні легко вступати в колаборації з іншими людьми. Для них не складає труднощів знайти спільну мову з партнерами по бізнесу. Число, яке приносить успіх — 6.

Ведмідь (22.08–21.09)

Ці люди геть відкидають брехню. Щирість — головна їхня риса. Багато чого вимагають від себе та оточуючих. Незважаючи на це прекрасні сімейні партнери і ніколи не допустять руйнування шлюбу. Мудрі і здатні врівноважувати думки. Число, яке приносить успіх — 23.

Ворон (22.09–22.10)

Мають надмірну прозорливість. Дуже щедрі, але ціну грошам не знають. Робота для них на першому місці. Вони добувачі і все несуть у будинок. З жадібними людьми їм не по дорозі. Вперті, запальні, з величезною внутрішньою силою. Число, яке приносить успіх — 14.

Змія (23.10–22.11)

Рішучі, мудрі і дуже пристрасні. Такими якостями наділили цей знак. Їхні дії з вигляду здаються блискавичними, але перед цим вони ретельно продумують кожен крок. Не переносять грубості. Число, яке приносить успіх — 9.

Сова (23.11—21.12)

Амбіцій у таких людей вистачить на всіх. Перед прийняттям рішення все ретельно продумають. Не люблять інтриг і пліток. Люблять поратися та розпоряджатися сімейним бюджетом з розумом. Число, яке приносить успіх — 17.

Гусак (22.12–19.01)

Дуже спокійні люди. Відкриті для нових знайомств. Раді новим зв’язків. Дуже працьовиті і терплячі. Число, яке приносить успіх — 12.

Оригінал