Гороскоп на 23 червня 2023 року

Овен ♈

Сьогодні Ви відчуєте сильне тяжіння до красивих речей з інших культур. Таке зростання Ваших естетичних почуттів і цікавості – явна ознака того, що настав час покінчити з життям, націленим на цифри і факти. Тому постарайтеся відійти від своєї щоденної рутини. Сходіть подивитися закордонне кіно, пообідайте в національному ресторані або послухайте іноземну музику. Досліджуйте все навколо, і Ви отримаєте багато цікавого натомість.

Телець ♉

Сьогодні Ви щедрі на емоції, і Ваше серце підказує Вам робити те, що правильно, а не те, що вигідно. Незабаром Ви зрозумієте, що якщо думатимете лише про фінансову вигоду, перш ніж залучати інших людей, Ви врешті-решт продаватимете себе задешево. Діючи самовіддано, Ви в підсумку отримаєте більший виграш, тому не соромтеся пропонувати руку допомоги.

Близнюки ♊

Хтось із Ваших друзів стане дуже впливовою людиною у Вашому житті, і Вам варто встановити основні правила, перш ніж усе ускладнилося. Серйозно і чесно обговоріть, як усе це працюватиме. Ви сильно ризикуватимете своїми стосунками, якщо просто сподіватиметеся на те, що все складеться добре. Встановіть правила і зафіксуйте їх письмово, якщо вважаєте, що вам доведеться посилатися на них у майбутньому.

Рак ♋

Розмова – це найкращий спосіб розібратися з будь-якою плутаниною, але питання в тому, з ким Ви збираєтеся все обговорювати. Вірите чи ні, але один із Ваших співробітників зараз може бути найкращим кандидатом. Він добре Вас знає, бо щодня має з Вами справу і вже бачив, як Ви поводитеся в моменти перемоги. Він знає, на що Ви здатні, і готовий у будь-який момент нагадати Вам про це. Не бійтеся поговорити з ним про особисте.

Лев ♌

Сьогодні Ви будете, як мама ведмедиця, готові кинутися на будь-кого, хто скаже щось погане про когось із Ваших друзів. Ваша безмежна енергія проявить себе найцікавішим чином. Зазвичай Ви не конфліктні, але чому Ви повинні мило поводитися з тими, хто не розуміє, поки на них не крикнеш? Минув той час, коли Ви були ласкаві й готові до співпраці. Якщо хочете, щоб сьогодні щось сталося, Вам потрібно це вимагати. Ви нічого не доб’єтеся ввічливим проханням.

Діва ♍

Сьогодні Вам здасться, що якісь із Ваших переговорів рухаються в неправильному напрямку. Тому якщо ви відчуєте, що хтось з учасників (включно з вами) готовий багатьом пожертвувати, повідомте про свої сумніви. Це стосується всіх угод – на роботі, у стосунках або навіть у сім’ї. Перебувати в рівновазі і залишатися справедливим не завжди можливо, але це, як і раніше, хороша якість, до якої потрібно прагнути. Тому зробіть усе можливе, щоб стабілізувати ситуацію.

Терези ♎

Якийсь із Ваших поточних проєктів вносить велику плутанину у Ваше життя. Ви можете домогтися ясності у всьому, що вас хвилює, якщо просто попросите допомоги. Поруч із Вами напевно є той, хто розуміє, через що Вам доводиться проходити, або той, хто вже через це пройшов. Ви не виглядатимете слабким, якщо попросите про допомогу. Це буде розумно і розважливо.

Скорпіон ♏

Ви як ніколи натхненні тим, у що вірите, але сьогодні хтось інший буде ще більше захоплений своїм проєктом або справою. Він буде так схвильований кимось або чимось, що Ви не зможете встояти і не заразитися його ентузіазмом. Ця людина зможе переконати Вас змінити спосіб Вашого мислення. Сьогодні Ви зможете здивувати багатьох, включаючи самого себе.

Стрілець ♐

Дружнє суперництво з кимось, хто Вам справді подобається, перетворюється на не таку вже й дружню боротьбу за владу. Це, безумовно, несподіваний розвиток подій, враховуючи те, що у вас завжди були теплі стосунки, але це ще не означає, що ви не зможете подолати це. Оголосіть сьогодні перемир’я. Скажіть, що хочете все обговорити. Не забудьте звернути увагу на те, наскільки сильно Ви поважаєте цю людину.

Козоріг ♑

Обмеження завжди доставляли незручності, але сьогодні все ще більше загостриться. Ви жадаєте стати вільними і не обтяженими, і будь-яка ситуація, що вимагає дисципліни або порядку, здаватиметься вам задушливою. Якщо у Вас є можливість, постарайтеся запланувати офіційні заходи на інший день або взагалі скасуйте його. Вам буде набагато простіше пережити цей період, будучи гнучкими і маючи можливість підлаштуватися. Вам варто навчитися прислухатися до своїх бажань.

Водолій ♒

Вам потрібно дивитися на речі ширше. Постарайтеся прийняти ті зміни, які будуть сьогодні відбуватися. Не витрачайте час на те, щоб зрозуміти, чому так відбувається – просто пливіть за течією і дивіться, що на вас чекає далі. Спершу Вам може не сподобатися ця ідея, але в другій половині дня Ви увійдете в ритм і почнете насолоджуватися тими поворотами, які приймає Ваш день.

Риби ♓

Якщо оточуючі почнуть розкидатися звинуваченнями, Вам потрібно проявити свою авторитетність. Вступіть у суперечку і допоможіть решті зосередитися на тому, що потрібно виправити, замість того, щоб з’ясовувати, хто в усьому винен. Поведінка групи буде підступною, адже всі вважають, що саме вони мають рацію, але лише одна людина може керувати процесом ухвалення рішень. Вам необхідно стати мудрішими та жорсткішими.