Гороскоп на 12 грудня

Овен ♈

Ви відчуваєте, як щось буквально видавлює Вас із зони комфорту і змушує досліджувати щось нове та захопливе? Утім, Вам не потрібно займатися цим квестом поодинці, адже адреналіну в цій справі вистачить і на двох. Пам’ятайте, що сміливий крок в одному напрямку може стати проривом у якійсь іншій сфері Вашого життя. Тож не бійтеся і мчіть вперед бурхливим потоком.

Телець ♉

Чуттєві – це одне з багатьох слів, які описують Вас. Саме з цієї причини сьогодні Вам варто віддатися емоціям, які несуть у Ваше життя нові враження. Вони можуть стосуватися будь-якої зі сфер вашого життя, але, найімовірніше, йтиметься саме про романтичний аспект. У Вас є шанс зануритися в щось, що може надати омолоджувальний і освіжаючий ефект. Задоволення чекають, коли Ви дозволите їм увійти у Ваше життя, тож не варто зачиняти перед ними двері.

Близнюки ♊

Сьогодні Ви будете вельми затребуваними, а це означає, що Вам доведеться взаємодіяти з великою кількістю людей і водночас вислуховувати найрізноманітніші точки зору. Ймовірно, це внесе деякі зміни у Ваше життя, що стосуються певних поглядів. При цьому, завдяки своїй харизмі, Ви без проблем будете отримувати бажане. Інші люди оцінять Вашу енергію та ентузіазм, а отже, Ви отримаєте підтримку і стимул для успішного просування вперед.

Рак ♋

Якщо Ви прагнете досягти досконалості, це не означає, що інші люди підтримуватимуть Вас у цьому. Проте у Вас є шанс поступово сформувати співпрацю, яка полегшить Вам це складне завдання. Однак це не означає, що зрештою Ви досягнете досконалості, адже ідеал, по суті, недосяжний, оскільки є свого роду ілюзорною метою. Утім, це не означає, що до нього не потрібно прагнути. Швидше навпаки – він має бути на чолі всього.

Лев ♌

Сьогодні у Вас може виникнути бажання істотно підвищити ставки і, пустивши обережність за вітром, зробити якийсь вельми ризикований крок, який у підсумку може принести Вам величезну вигоду. Однак, щоб досягти своєї мети, Вам доведеться відпустити якісь старі переконання і прийняти нову реальність. Яку б мету Ви не переслідували, Ви маєте прислухатися до свого чуття і свого серця – вони не підведуть Вас і виведуть туди, де Ви маєте опинитися. І пам’ятайте, що будь-які зміни зараз тільки на краще.

Діва ♍

Венера підвищить Вашу креативність, а спілкування з людьми дасть змогу зробити якісь несподівані висновки, які в підсумку приведуть Вас до чогось нового. Звісно, у вас може виникнути спокуса самотужки йти до своєї мети, але вам все ж варто подумати про те, що командна робота в цьому разі буде набагато результативнішою. Групове зусилля може перетворити щось, що може вийти хорошим, на щось вражаюче.

Терези ♎

Сьогодні вам буде набагато легше створювати міцні фундаменти, оскільки Венера впливає на ваш будинок і сім’ю. Можливо, йтиметься про купівлю нового житла, переїзд в інше місто або про щось таке, що змінить ваше життя, але водночас зробить його більш стабільним і прогнозованим. Тож звертайте увагу на будь-які ідеї, які спадають Вам на думку, адже в них може критися підказка, яка допоможе Вам зробити Ваше життя стабільнішим.

Скорпіон ♏

Сьогодні Вам варто зайнятися питаннями своєї кар’єри, але без зайвої старанності. Річ у тім, що ви можете перестаратися в плані того, щоб справити враження на потрібну вам людину. Це, звісно, не додасть вам балів, а тільки погіршить наявний стан справ. А домогтися бажаного Ви зможете просто тому, що Ви впевнені у своїй правоті, і аури спокою, яку Ви випромінюєте, буде достатньо, щоб Вам повірили і дали карт-бланш.

Стрілець ♐

Місяць у Вашому знаку підсилює інстинкти, що спонукають Вас піклуватися про людей. У Вас напевно знайдуться слова підтримки для кожного, хто її потребує. Також Ви можете допомогти порадою комусь, хто сумнівається або просто чіпляється за старе, тому що воно більш звичне. Загалом, Вам просто варто бути собою – доброю і відкритою людиною, яка не відштовхне руку того, хто просить.

Козоріг ♑

Всесвіт дає Вам зелене світло на подорож Вашого розуму у фантастичні світи. А це означає, що творчий бік Вашої натури правитиме балом і дасть Вам змогу ступити на ті стежки, які раніше здавалися Вам недоступними. Ключем до цього всього є Ваша уява. Вона ж допомагатиме Вам і в інших сферах Вашого життя, виводячи Вашу кар’єру та особисте життя на новий рівень.

Водолій ♒

Коли Ви рухаєтеся до якоїсь мети, Ви маєте пам’ятати, що ентузіазм є паливом для локомотива, який везе Вас до бажаного. Тож, якщо Ви бачите щось нове і перспективне, що потенційно є, приміром, джерелом доходу, Вам слід одразу ж іти до нього. При цьому Ви не повинні забувати, що крім голого ентузіазму, Вам має допомагати інтуїція, тож прислухайтеся до неї, коли вона подає голос. За правильного підходу Ви дуже скоро будете пожинати плоди своєї праці.

Риби ♓

Венера, що впливає на ваше соціальне життя, допоможе вам буквально зачаровувати людей. Ви будете неймовірно переконливі, і якщо Вам потрібна чиясь допомога, ця людина просто не зможе ігнорувати Вас. При цьому Ваші організаторські здібності також істотно зростуть, що дасть Вам змогу створити дійсно ефективну команду, яка зможе впоратися практично з будь-яким завданням.