Ось як потрібно любити Рака

Закохатися в Рака – означає усвідомити свою вразливість, і бути коханим беззастережно, безповоротно і назавжди. Його прагнення віддати всього себе, щоб поліпшити навколишній світ, виснажує його. Багато хто вважає Рака примхливим, проте важливо пам’ятати, що він пропускає через себе всі емоції.

Спілкування – головний ключ до гармонійних стосунків із Раком, тільки так ви зможете уникнути непорозумінь, що призводять до незворотних наслідків. Добре слово або романтичний жест змусять його здійнятися до небес від щастя, тоді як непродумана фраза або зневажлива дія занурять його в сумніви.

Оскільки він приймає все гранично близько до серця, Рак часто жадає самотності, щоб побути зі своїми думками наодинці або очиститися від чужого впливу. Час від часу вас збентежить його здатність бути однаково сором’язливим і водночас сміливим, особливо в спальні.

Однак для цього Раку потрібно зробити неймовірне зусилля над самим собою, щоб вибратися з панцира, який приховує його справжні емоції. Багато Раків тримають партнерів на відстані і пірнають у почуття з головою тільки, якщо відчувають себе в безпеці, тому що вони не знають, як любити наполовину.

Хоча він і любить бути спонтанним, Рак не визнає випадковий секс, тому що його почуття – найбільший дар тому, хто його знайде. Відчуття того, що його кинули після одноразового зв’язку, нестерпне, і може нашкодити його самооцінці.

Рак креативний і виразний у словах і діях – мінливість цього водного знака Зодіаку дозволяє йому легко змінюватися.

Вдумливість характеризує його стиль стосунків, – щойно ви опинилися в його серці – ви завжди будете в його думках. Він віддасть усе, що має, і натомість вимагатиме дуже мало, щоб бути щасливим. Потреба бути потрібним, оціненим по заслугах і спокійним за майбутнє стосунків – серед його найбільших потреб.

Ви – не його перша, але вам пощастило стати його останньою, і важливо враховувати, що багато хто до вас завдавав йому болю. Він не очікує, що ви виправите його минуле, йому просто потрібно знати, що він може довірити вам своє поранене серце.

Минуле Рака пронизане негідними коханцями, тільки тому, що він ще не дізнався, наскільки він особливий. Але коли він це зрозуміє, будьте впевнені, він відмовиться погоджуватися на менше, оскільки переніс багато душевного болю.

Рак шукає стабільності, хоча живе для пригод!

Він хоче досліджувати і пірнати в невідомість із кимось, у кому він упевнений. За ці роки він піклувався про багатьох. Для його майбутнього щастя в коханні він хоче партнера, якому затишно приймати себе таким, яким він є, і кому він потрібен. Він шукає другу половинку, з якою може зростати.

Рак надасть вам усе, що необхідно у стосунках, оскільки вважає, що казка наяву реальна. Будьте впевнені, що любов Рака чиста і на 100% справжня. Якщо ви приймете його любов і віддасте йому своє серце, ви побачите диво, невидиме для інших, і напишете свою власну казку.

Оригінал