Як повернути втрачену енергетику знакам Зодіаку

Доля людини насичена різними подіями позитивного й негативного спрямування. І якщо щось приносить людині негативні емоції, то забираються сили та енергія. Якщо хочете повернути свою втрачену енергію і відновити баланс життєвих сил, слід довіритися астрології. Вона допоможе розібратися за кожним знаком Зодіаку, чому відбулося порушення енергетичного рівня, і що потрібно для цього зробити, щоб повернути втрачені сили.

Овен

Відчувати душевне спустошення – це не для них. Їхня енергетика здатна самостійно працювати на відновлення. Якщо вони відчувають деяку тривожність, то її намагаються придушити спілкуванням із близьким оточенням. Цікаве змагання або суперництво поверне знаку втрачену енергію тільки в тому разі, якщо перемога буде на їхньому боці.

Телець

По завершенню робочого тижня ці знаки постійно відчувають занепад сил. Щоб прийти у звичний для них стан, їм потрібно кілька днів віддатися пасивному відпочинку – вирушити до лісу або полежати на пляжі. Підкріпити їхній енергетичний рівень допоможе пікнік у компанії хороших людей або прогулянка містом із коханою людиною.

Близнюки

Порушити їхній енергетичний баланс здатна тільки зневіра і самобутність. Підняти настрій їм допоможе заняття улюбленим хобі. Важливо знайти таке захоплення, яке безпосередньо пов’язане з творчим процесом, відтворенням шедевру або моделюванням якихось предметів.

Рак

Їхній енергетичний потенціал безпосередньо пов’язаний з їхнім настроєм, і що вразливіша енергетика, то гірше представники почуваються. Щоб підвищити до комфортного рівня свій енергетичний потенціал, знаку слід зайнятися практикою духовного рівня. Допоможе зберегти енергію талісман у вигляді прикраси зі срібла або місячного каменю.

Лев

Їм без проблем швидко відновлювати свої сили. Головне для них – отримати порцію заряду позитивних емоцій. Відновити їхню енергію і втрачені сили допоможе придбана річ, участь у цікавому заході, відвідування вогняного шоу. Також чудовим рішенням для їхньої персони буде прогулянка мальовничими місцями свого міста.

Діва

Якщо ці знаки відчувають у собі занепад сил, вони намагаються знайти місце усамітнення. Найкращим засобом для відновлення їхньої втраченої енергії слугують оздоровчі процедури, гімнастика або піша прогулянка. І що більше часу вони проведуть у безлюдних місцях, то швидше вони зрівняють свій життєвий баланс. Тиша і спокій – найкращий засіб для відновлення.

Терези

Повернути свій душевний спокій знаки зможуть у тому разі, якщо візьмуть за джерело свого натхнення музику або літературу. Підживлювати їхню енергетику зможе гармонія і краса в усіх її проявах. По-справжньому відновлять їхні сили лікувальні процедури, масаж і прийняття ванн з ароматичними травами.

Скорпіон

Цей знак уже є найбільш енергетично сильним. Але часом і таким особистостям потрібне додаткове відновлення. Прийти в спокійний стан їм допоможе знаходження поблизу водного ресурсу. І це необов’язково їм плавати у воді чи пірнати. Досить розглядати красу акваріума або слухати шум фонтана, як їхній потік енергії подарує їм бадьорість і відновить втрачену силу.

Стрілець

Забрати силу й енергетику в цього знака здатна тільки одноманітна робота. Але їхня здатність радіти всьому навколишньому світу, не дає відчути моральне виснаження. Час від часу їм потрібне перезавантаження, і це можна здійснити за допомогою подорожі. Довжина відстані не має значення, адже важливо змінити обстановку, щоб підживлюватися новими силами і враженнями.

Козоріг

Що знаків небосхилу може призвести до хронічного виснаження, так це їхній трудоголізм. Для загартування їхнього втомленого організму їм краще постійно бути на природі, отримувати задоволення від співу птахів і відпочинку на зеленій зоні. Привести їх до тями допоможе ледачий вид спорту – риболовля в компанії їхніх однодумців. Приємне спілкування та улюблене заняття швидко відновити їхню енергію.

Водолій

Їхній енергетичний потенціал перебуває на найвищому рівні, але вони погано розуміють сутність його правильного застосування. Збалансувати їхній стан допоможе заняття йогою або дихальною гімнастикою. На найкритичніших моментах вони потребують підтримки близького оточення.

Риби

У цього знака надто добре розвинена інтуїція, тому вони відчувають, що їм підходить у цей момент. Часто вони відчувають перепади настрою, які їх можуть висмикнути зі звичного стану. Аби їхнє емоційне виснаження не сягнуло критичної точки, слід зайнятися медитацією, більше спілкуватися з тваринами та зайнятися мистецтвом. З таким корисним арсеналом вони швидко повертають втрачену енергію.

Оригінал