Раби та Володарі за знаками Зодіаку

Кожен знак Зодіаку від чогось чи когось залежить. Коли тільки зароджуються стосунки, залежність часто плутають із любов’ю, але через якийсь час вона може перетворитися на руйнівну силу. Наука астрологія з упевненістю стверджує, що певний представник може вести подвійну гру як Раб або Володар. Але хвора тяга до крокетного знаку все-таки є, навіть якщо вони самі цього не хочуть.

Овен

Цей знак здатний добиватися уваги об’єкта своєї пристрасті будь-якими шляхами. Вони вважають, що всі засоби будуть виправдані, якщо отримають бажане. Своїм контролем вони можуть доводити жертву до знемоги, змушуючи її звітувати за кожний зроблений крок. Однак якщо персона намагається звільнити з-під нагляду ревнивого знака, то у свідомості останнього вмикається пусковий механізм із подвоєною силою. У деяких випадках Овни мають пряму залежність від Скорпіона.

Телець

Побачивши об’єкт своєї симпатії, цей знак надовго втрачає сон та спокій. Їх тягне як магніт до тих, хто для них є невідповідною кандидатурою. У відносинах вони ніколи не домінують, але підкоряються майже беззаперечно, якщо до протилежної статі мають велику симпатію. Але якщо у них не вдається залучити до себе сильну особистість, вони впадають у меланхолію, яка згодом переростає у затяжну депресію. Цей знак може підкорятися Стрільцеві, попри його непостійність.

Близнюки

Життя представників сповнене повного хаосу, в якому вони ніколи не знайдуть місця для своїх уподобань. Їх постійно щось не влаштовує, і вони шукають того, хто зможе їх втішити. Нещасними цих знаків може зробити лише відмова партнера, перед яким вони відкрили серце. Вони намагаються приймати активну позицію у відносинах, але сильніший партнер завжди пригнічує їхнє бажання. Козороги підходять на цю роль, якщо прислухатимуться до бажання свого протилежного знаку.

Рак

Їхня натура відрізняється прямолінійністю, тому вони відразу говоритимуть своєму партнеру все те, що в їхніх думках. Їм немає потреби приховувати свої почуття, і всі свої зізнання вони ліплять прямо в лоба. Вони настільки сильно прив’язуються до партнера, що не можуть контролювати свої емоції. Часто впадають у крайнощі і починають застосовувати шантаж з метою загострення уваги на їхній персоні. У відносинах дозволяють домінувати своєму партнеру, найчастіше обираючи волелюбних Водоліїв.

Лев

Цей знак дуже рідко впадає у залежність від когось. Їм властиво самими вибирати партнера, до того ж вони частіше схиляються до слабкої сторони. Вони люблять і вміють пригнічувати та наказувати. У підпорядкування собі вони можуть зібрати всіх бажаючих, але це не завжди влаштує їхню горду натуру. Але якщо й обирають вони собі партнера, то ним стає Риба. Вони вважають, що саме таким представником вони можуть керувати і тішити своє самолюбство. Але протилежним знакам не вперше закочувати черговий скандал.

Діва

Їхня не конфліктність стає суттєвим приводом для того, щоб черговий партнер сів їм на шию. Вони ніколи не домінують, але покірно підкоряються тому, хто назавжди завоював їхнє серце. Цією перевагою не відмовиться користуватися Овен, який ніколи не поступиться за ступенем своєї нахабності іншим представникам. Скромний знак почне віддано і терпляче слідувати за своїм повелителем, не звертаючи уваги на свої бажання та протести. Хоча їх, як правило, вони одразу придушують.

Терези

Їм дуже складно ухвалити рішення, тому дуже часто вони йдуть на поводу свого партнера. Для них важливо постійно відчувати схвалення, інакше їхнє уявлення про силу свого повелителя розчинитись, як туман. Вони здатні стати володарями, якщо побачать слабинку у протилежній статі. Хоча цей знак здатний і підкорятися, але тільки в тому випадку, якщо їх не критикуватимуть і вони будуть закохані по вуха. Скорпіони мають таку перевагу, тому часто між знаками спалахує конфлікт.

Скорпіон

Цей знак обожнює загадки, але ненавидить недомовки. Їх легко розчарувати у відносинах, тому вони можуть швидко втратити інтерес до партнера. Але протилежна стать може домінувати над сильним знаком, якщо відразу не розкриють карту, і всю потрібну інформацію видаватимуть по крихтах. У подібних відносинах часто виходить таке замкнене коло, і Близнюки не проти примхливого знака зацікавити персоною. Якщо зірки на небі зійдуться у формі серця, любовними стосунками між знаками бути, поступаючись один одному у домінуванні.

Стрілець

Стати володарем цьому знак можна лише тоді, коли вони піднімуть до потрібного рівня свою самооцінку. Сильний партнер часто придушує їхню особистість, змушуючи грати за своїми правилами. Щоб відносини між двома представниками стали гармонійними, потрібно у партнера обирати успішного Рака. У його компетентності розставити всі пріоритети та показати знаку, що підкорятися не так уже й погано.

Козоріг

Вони ні дня свого життя не уявляють без похвал. І що частіше вони чутимуть компліменти, то швидше є шанс їх завоювати. По природній натурі їм властиво бути владарями. Вони будуть наказувати своєму партнеру доти, доки інший не зніме свої рожеві окуляри. Як правило, вони домінують над слабкими чи тими, хто не може їм відмовити. Вроджена якість маніпулювання спрацьовує майже з усіма знаками, крім гордого Лева.

Водолій

Волелюбні знаки не підпорядковуються жодній системі. Вони ніколи не залишають свій звичний спосіб життя, щоб розпочати нові стосунки. Для них життя здається гранично простим, якщо в нього не пускати сильнішого і деспотичнішого партнера. Як правило, знаки вважають за краще, щоб їх спрямовували і їм наказували, але це пробуде до того випадку, поки їм це не набридне. Діви здатні зацікавити знака, але це лише на час.

Риби

Вони завжди на себе беруть функцію завойовника, інакше весь ефект від гри перетвориться на пилюку. У їхніх планах побудувати такі відносини з протилежною статтю, щоб вона завжди і в усьому їм підкорялася. Часто інші представники потрапляють у їхню пастку і починають перебувати у величезній залежності від них, але це лише на якийсь час. Як тільки вони розплющать очі, вони швидко залишають звичний ореол проживання головного володаря. Але Терезам не виходить так швидко відступати.

Оригінал