Найбільш уразливі та злопам’ятні знаки Зодіаку

«Життя надто коротке, щоб витрачати його на ворожнечу і запам’ятовувати образи!», – сказала героїня відомого твору Шарлотти Бронте, прекрасна Джейн Ейр. Але сказати простіше, ніж зробити, а тому в нашому житті ми, раз у раз, стикаємося з людьми уразливими та злопам’ятними.

Стрілець

Стрільці люблять життя і в усьому намагаються розглянути позитив. Напевно, тому їх відносять до неконфліктних знаків. Величезний вплив на це має характер Стрільця, адже ця людина завжди прямо говорить про те, що думає, не тримаючи «каменя за пазухою». Безумовно, і у Стрільця є свої болючі точки, зачепивши які можна отримати в його особі серйозного ворога. Але ця людина не таїтиме злості, посміхаючись в обличчя, а чесно і відкрито висловить своєму ворогові зневагу.

Терези

Доброзичливі та життєрадісні Терези намагаються жити у мирі та злагоді з усіма. Конфлікти, які періодично трапляються у кожної людини, Терези переживають болісно, ​​а тому в будь-якій ситуації намагаються внести граничну ясність, залишивши за бортом образи та недомовки. Звичайно, як і будь-яку людину на Землі, Терезів можна образити. Але дай цій людині гарного співрозмовника, якому можна «поплакатися в жилетку», як тут же з душі Терезів впаде важкий тягар образи, і від нього не залишиться сліду.

Лев

Таїти злість і ображатись зовсім не в характері Лева. Це відкрита людина, яка не прагне нажитися за рахунок інших або глузувати з будь-кого. Тому конфліктує представник цього знака вкрай рідко. Тим часом Леву хочеться, щоб ним захоплювалися, щоб його цінували, а якщо близькі люди, для яких він робить чимало, цього не помічають, Лев справді може образитися. Але варто сказати йому пару добрих слів, як він відразу розпливеться в щасливій посмішці. Мстивість також не в характері цих людей. Тих, хто завдасть Леву серйозної образи, він просто викреслює зі свого життя.

Овен

Овни надто «товстошкірі», щоб таїти образу на людей, з якими вони конфліктують. А лається запальний Овен багато і часто, причому дуже голосно, з властивою цій людині експресією. Але виплеснувши негатив, вже через годину представник даного знаку повертається задоволений і життєрадісний, зовсім не розуміючи, чому всі навколо похмурі та скривджені. Просто Овен зовсім не вміє тримати зла на інших людей. Мало того, у його характері першим підійти до кривдника та залагодити наявний конфлікт.

Діва

Діва, мабуть, найрозумніший знак Зодіаку. Ця людина точно знає, що ображатися, значить марнувати свою життєву енергію. А витрачати себе через дрібниці ці люди зовсім не готові. Такі особи адекватно сприймають критику та готові працювати над собою, якщо критика обґрунтована. Якщо хтось спробує образити Діву безпідставно, представник даного знака просто внесе його в «чорний список». Особам, що потрапили в цю когорту, відновити дружбу та довіру Діви вже не судилося ніколи.

Скорпіон

Скорпіонів не можна назвати уразливими особистостями. Ці люди самі кого завгодно введуть у депресію своїми уїдливими висловлюваннями та глузуваннями. А ось дражнити представника даного знака наважиться далеко не кожен, а ті, хто все ж таки наважаться, можуть готуватися до найгіршого. Скорпіони ніколи не покажуть образи, оскільки вважають це долею слабких, але вони помстяться, і помста їхня буде жорстокою. Тільки помстившись, Скорпіони заспокояться і повернуть собі внутрішній спокій.

Водолій

Водолії дуже наївні в плані людських стосунків, а тому, щоб образити цю людину, її треба образити у найкращих почуттях. Хоча астрологи підозрюють, що це не наївність, а захисна реакція Водолія від жорстокостей цього світу. Напевно, саме тому представник цього знака рідко конфліктує, і практично ніколи не бере участі у сварках і плітках. Якщо ж хтось завдасть йому справжньої образи, Водолій не скаже у відповідь ні слова, і навіть не замислиться про помсту, але спілкування з кривдником припинить назавжди.

Козоріг

Козороги дуже люблять себе та наївно вважають ідеальними людьми. І якщо хтось порушить їхнє внутрішнє переконання, похитне їхню віру в себе, на цю людину Козоріг сильно образиться. Достатньо розкритикувати роботу Козорога, його смак і почуття естетики, як ставлення до критика відразу почне змінюватися. Козоріг не скаже прямо, що він уражений, але вся його поведінка відтепер свідчитиме саме про це. І виправити становище, навіть загладжуючи свою провину, надалі вже не вдасться. Критикан завжди асоціюватиметься у Козорога з образливими словами.

Близнюки

Особи даного знака – одні з тих, хто може ображатися з будь-якого приводу. Маючи досить скандальний характер, Близнюки ніби самі знаходять привід образитися на іншу людину, щоб у відповідь влаштувати скандал. Ці особистості живуть емоціями, причому, як позитивними, так і негативними, тому уразливість і мстивість для них – звичайний стан. Тому не дивуйтеся, виявивши у Близнюка список заклятих ворогів або заставши за обмірковуванням плану помсти.

Телець

Вразливість і недовірливість – характерні риси представників знака Телець. Ці люди важко сприймають критику і можуть впасти в депресію через образливі слова з боку. У таких випадках Тельці замикаються в собі та починають займатися самоїдством. Така риса дуже псує життя представникам цього знака і заважає їм відчувати радість життя. І якщо поруч із Тельцем не з’явиться людина, яка постійно підбадьорюватиме і вселятиме в неї впевненість, нічого доброго в житті цієї людини може так і не статися.

Риби

Вразливість – коник представників знака Риби. Що відбувається в голові Риб достеменно невідомо нікому, але тільки слова чи дії близької людини перестають відповідати очікуванням Риб, вони моментально ображаються. У такі моменти вони замовкають і всіма видами виявляють свою образу. Близькій людині доводиться докласти чимало зусиль, щоб спочатку зрозуміти, на що образився представник цього знака, а потім спробувати виправити становище.

Рак

Складно знайти людину, більш уразливу, ніж Рак. Ці люди здатні побачити глузування навіть у словах похвали, і образитися смертельно на близьку людину через будь-яку дрібницю. Причому життя показує, що образа – це спосіб Рака привернути увагу і отримати порцію вибачень. У силу слабкого і нерішучого характеру, уразливість залишається одним із дієвих способів цієї людини взаємодіяти з оточуючими. Ось тільки згодом навіть близькі люди втомлюються миритися з Раком і просити вибачення за уявні образи. З таким підходом легко можна залишитися на самоті.

Оригінал