З якої причини можуть розлюбити різні знаки Зодіаку

Це відбувається з усіма нами в якийсь момент у житті. Стосунки – це чудово, але вони далеко не завжди тривають вічно. Іноді ми виростаємо з них або ж просто перестаємо любити. Так, це неромантично, але це реальність. Чому ж можуть розлюбити люди різних знаків зодіаку, і що може послужити цьому причиною?

Овен

Енергійний Овен завжди шукає гострих відчуттів і перегонів. Для нього немає нічого більш привабливого і бажаного, ніж виклик. Що складніше ви граєте, то більша ймовірність, що він буде вашим. Якщо Овен повірить, що за вас конкурують й інші, це ще краще. Він може розлюбити тоді, коли його партнер стане нудним, доступним і нецікавим, і його вже більше немає сенсу завойовувати.

Телець

Щоб надійний і вірний Телець втратив кохання, потрібно дуже сильно постаратися. Цей знак зазвичай незмінно лояльний і турботливий. Можливо, ви зробили щось непередбачуване і шокуюче, щоб він розчарувався у вас. Можливо, ви занадто бунтівні, волелюбні і галасливі – а це Тельця ніколи не приваблювало.

Близнюки

Інтелектуальні Близнюки керуються своєю цікавістю і необхідністю все навколо досліджувати. Їм потрібно постійно вивчати і розгадувати захопливу таємницю. Причина, через яку вони можуть розлюбити, полягає в тому, що ви розповіли їм свої найпотаємніші секрети в перші кілька побачень, або, можливо, ви були просто неймовірно нудні.

Рак

Раки – однолюби, тому розлюбити їм дуже складно. Цей знак все одно думатиме і пам’ятатиме про вас до кінця часів. Якщо ж ваш Рак все ж втратив до вас інтерес, можливо, ви якимось чином заподіяли йому біль. Раки зазвичай заповзають у свій панцир за найменшого натяку на відторгнення і сприймають усе особисто. Найчастіше Рак дає другий шанс, але тільки якщо ви його не надто смертельно образили.

Лев

Причина, через яку Лев може розлюбити, пов’язана з тим, що ви перестали забезпечувати його ненаситну потребу в захопленні й поклонінні. Цьому знаку потрібно постійно нагадувати, що він – це найкраще, що траплялося у вашому житті, і як вам із ним пощастило, причому робити це потрібно щодня. Якщо ваше обожнювання ослабне, Лева ви втратите.

Діва

Ви не були достатньо гарні для Діви, якщо вона вас розлюбила. Але по правді кажучи, для неї ніхто не буде достатньо гарним. Діви шукають досконалості, якої немає. Вони надмірно аналізують усе, що ви робите, і практично ніщо їх не задовольняє. У будь-якому разі, щойно Діва вирішить, що ви її не заслуговуєте, вона піде.

Терези

Терезам подобається, щоб їхній партнер був витонченим, інтелігентним і вихованим. Вони втратять усілякі почуття, якщо ви покажете їм свій темний бік натури: неделікатний і жорсткий. Пам’ятайте, що Терези люблять красу і баланс. Отже, якщо ви вмієте голосно лаятися, любите драму і сутички, ненавидите мистецтво і культуру та недбалі в одязі, Терезам ви будете нецікаві.

Скорпіон

Якщо Скорпіон перестав вас любити, це тому, що ви не змогли витримати бурі емоцій і невгамовної пристрасті у стосунках, які цілком можуть стомлювати. Можливо, у цього знака виникли якісь підозри на ґрунті ревнощів або він просто перестав вам довіряти. До речі, будьте обережні – Скорпіон уміє майстерно мстити.

Стрілець

Якщо вам вдалося змусити Стрільця закохатися в вас, то ви веселі, чарівні й авантюрні. Є тільки одна причина, через яку він перестає відчувати до вас почуття – коли він починає почуватися під тиском або відчуває, що на нього накладають якісь зобов’язання. І ще він не любить ультиматумів і біжить від них, як чорт від ладану.

Козоріг

Козоріг зосереджений на своїй роботі, і ви, найімовірніше, завадили йому в його прагненні до професійного успіху. Можливо, ви були занадто духовні для його матеріалізму або занадто несерйозні для його практичності. Цей знак цінує людей, які так само дисципліновані й амбітні, як і він сам. Якщо він розлюбив, то його холодне і раціональне серце моментально зачиниться, і він швидко забуде про вас.

Водолій

Якщо Водолій розлюбив вас, ви ніколи не почуєте про нього знову. Коли стосунки закінчуються, він не влаштовує розбірки або суперечки, а просто обдає вас холодом. Чому це може статися? Водолії страшенно бояться своїх емоцій і почуттів, тому, найімовірніше, ви були надто нав’язливими й емоційними, і це виявилося занадто для такого стриманого інтелектуала.

Риби

Риби втратять любов, якщо ви повернете їх до важкої і нищівної реальності. Цей ніжний знак воліє уникати дискомфортних ситуацій. Можливо, ви були занадто суворі й грубі щодо їхньої чутливої натури, і Риби просто пішли у свій світ. Вони невловимі, і щойно вони зникли з вашого життя, зловити знову цю слизьку рибу буде майже неможливо.

Оригінал