Знаки Зодіаку: маленькі секрети, які ви від усіх ховаєте

У всіх є маленький брудний секрет (або ціла маса таких), про який буває важко розповісти по секрету по всьому світу. Було б лицемірством не визнавати, що в нас часом виникають погані думки, яких ми самі соромимося. Цікаво, що все це також залежить і від знака зодіаку.

Овен

Вони, найімовірніше, колись зруйнували свій шлюб або стосунки, і можливо, відчувають свою провину. Проте їм вдалося якимось чином перевести цю провину в “режим заперечення”, і тепер вони поводяться так, ніби нічого не сталося. Овни колись вчинили погано, але не можуть цього визнати.

Телець

Вони крадуть: гроші, серця, все що завгодно. Один раз викравши, Тельці зроблять це ще раз, і вважатимуть такі дії життєвою необхідністю. Вони знають, що це неправильно, і їм не подобається те, що вони зробили, але, з усім тим, у всіх подібних ситуаціях вони більше люблять самих себе і ховають цю таємницю глибоко-глибоко в закутках своєї душі.

Близнюки

Близнюки прекрасно знають, як вони легко і глибоко можуть занурюватися в хаос і безлад щоденного життя. Вони чітко усвідомлюють, що не допомагають сім’ї та друзям, але річ у тім, що вони не хочуть почуватися зобов’язаними щось робити для них, якщо самі того не побажають. “Маленьким брудним секретом” Близнюків є те, що їх не хвилюють чужі проблеми і потреби.

Рак

Раки вміють обманювати. Вони сповнені секретами, більшість з яких є брудними таємницями. Досить імовірно, що Раки брешуть вам в обличчя, і, мало того, вони брешуть про вас іншим. Вони подружаться з вами з вигоди, і якщо якогось Рака зацікавить ваш партнер, він постарається його роздобути без жодного докору сумління.

Лев

Вони розпускають руки. Так, вони здатні фізично впливати на інших. У Левів гаряча вдача, і протягом усього свого життя вони іноді не знають, куди спрямовувати свій гнів, і внаслідок цього, на жаль, ображають інших. У деяких представників цього знака може бути брудне минуле і вони посилено ховають його за сімома замками.

Діва

Їхнім секретом може бути нелюбов до самих себе та відсутність самоповаги, які їх дуже турбують, що, в певному сенсі, є ознакою рішучості Дів та їхньої внутрішньої сили. На жаль, бідні Діви постійно одержимі бажанням бути кращими за всіх, але постійно розповідають казки, що вони гірші за всіх і кожного в цьому світі.

Терези

Найбільша брудна таємниця Терезів – це їхня вразливість. Вони намагаються догодити і сподобатися оточуючим, щоб уникнути конфронтації та конфліктів. Вони не хочуть відповідати за свої дії, бо вважають, що нікому немає ніякого діла до того, чим вони займаються.

Скорпіон

У цьому світі є люди, схильні до насильства, і багато хто з них – це Скорпіони. У минулому вони нерідко робили щось таке, що завдало їм непоправної моральної шкоди, і вони досі не заспокоїлися від цього. Скорпіони роблять погані вчинки, а потім таємно шкодують про них усе своє подальше життя.

Стрілець

Така властивість характеру, як пихатість, може одного разу погубити Стрільця. Часом люди цього знака поводяться неймовірно нерозумно, роблять абсолютно нерозумні вчинки, але надягають маску зарозумілості та самовпевненості. Вони втрачають почуття самозбереження і здатні накликати на себе біду.

Козоріг

У матеріалістів Козорогів є винятково негативний бік характеру: коли вони вирішують спалити всі мости, вони роблять це жорстоко і бездумно, боляче ранячи інших людей. Потім це породжує в них величезне почуття провини, і вони заштовхують його глибоко в себе, намагаючись про нього не думати. Це їхнє особисте маленьке пекло.

Водолій

Вони можуть бути дуже підступними і завдавати вам ударів у спину. Їхньою маленькою брудною таємницею є те, що коли вони ображають вас, їм це подобається і приносить задоволення. Вони звинувачують себе не за те, що люблять завдавати вам болю, а за те, що думають про те, як вас іще можна образити, просто так, заради розваги. Водолії вважають цю свою рису дуже поганою і ховають її в глибині душі.

Риби

Дуже часто Риби можуть не усвідомлювати, що деякі з їхніх промахів і рис характеру можна назвати брудними, маленькими або таємними… але доти, доки вони не відчують, що їх зачіпають зауваження й коментарі інших людей, які бачать їх такими, якими вони є: інколи гидкими, неорганізованими й нав’язливими.

Оригінал