Гороскоп на 30 червня

Овен ♈

Коли список справ і так величезний, а тут ще виникають нові завдання, стрес буває значним. Але іноді буває так, що розв’язання одного питання чарівним чином знімає й інше. Зараз такого роду відкриття допоможе Вам розслабитися. Будьте впевнені в собі і оптимістичні!

Телець ♉

Між пристрастю і безглуздям – тонка грань. Коли ми вирішуємо розібратися з якоюсь ситуацією, зосередженість, рішучість і завзятість часто допомагають в цьому. Але якщо просто ризикнути, потім доводиться все переробляти. Підходьте до питання спокійно і вдумливо, без поспіху.

Близнюки ♊

Якей питання знову і знову нагадує про себе, вимагаючи Вашої уваги. Вся річ у тому, що Ви повторюєте одні і ті ж дії, чекаючи іншого результату! Саме тому проблема ніяк не наважується. Прийшов час чесно оцінити, що і як Ви можете змінити у своєму підході. Саме так зможе статися прорив.

Рак ♋

Часом стрес і сумніви штовхають нас вперед. Ви починаєте краще розуміти свої позиції, але все ж поки не відчуваєте впевненості. Все тому, що Вам ще тільки належить дізнатися, що таїть в собі наступна глава. Не думайте, що це фінальна точка маршрутка. Це тільки початок.

Лев ♌

Всі часом занадто багато думають і занадто мало роблять – а іноді і навпаки, занадто сильно стараються. Але ми завжди точно розуміємо, що вже вистачить – навіть якщо не відразу це приймаємо. Ніщо не завадить Вам створити дистанцію між собою і певною проблемою. Перестаньте раз по раз програвати ситуацію в голові, і тоді зможете поглянути на неї новим поглядом.

Діва ♍

Зробивши занадто багато, теж можна опинитися об’єктом критики. Не завжди нас хвалять за докладені старання, і тому часто надалі ми поспішаємо робити надмірні зусилля. Але зараз – якщо хтось не оцінив Вашу добру волю, можливо, варто просто вказати людині на те, що це все не просто так?

Терези ♎

Пеніцилін був відкритий випадково – і врятував чимало життів. З іншого боку, у багатьох людей на нього алергія. Іншими словами, що для одного ідеальне рішення, для іншого – зовсім ні. Ви зараз можете дивитися на іншу людину і думати, що його рішення підійде Вам. Але куди розумніше буде пошукати свій власний вихід. Постарайтеся.

Скорпіон ♏

“Курчат по осені рахують”. Нас вчать, що не завжди те, що здається фінішною лінією – це кінець шляху. За нею перегони тільки починається! Оптимізм, який вселяє Вам завершення певного етапу, більш ніж виправданий. Але цілком ймовірно, що між Вами і фінішною лінією ще виникне одна-дві перешкоди.

Стрілець ♐

Зміни – це звичайно добре, але не коли міняєш одну проблему на іншу. Краще вже триматися знайомого зла, ніж зіткнутися зі зловісною невідомістю! Іноді хочеться переключитися просто для того, щоб трохи відволіктися від звичної проблеми. Але повірте: зараз куди вигідніше закінчити розпочате.

Козоріг ♑

Час – складний предмет: ось він є, а ось його вже немає! З іншого боку, ми сердимося, коли доводиться чекати. Але деякі відкриття виразно стоять очікування. Час допомагає нам побачити, що проблема цілком вирішувана. Час лікує; дозвольте йому зцілити і Вас.

Водолій ♒

У минулому році нам часто доводилося губитися в здогадах щодо розвитку подій. Але навіть маючи досвід в таких питаннях, в новій подібній ситуації найчастіше доводиться знову покладатися навмання. Люди шукають у Вас відповіді. Що ж, Ви можете запропонувати лише здогадки – але напрочуд точні!

Риби ♓

“Чим ближче знаєш, тим менше поважаєш”, писав поет 14 століття Джеффрі Чосер. З огляду на те, як склалося його життя, краще б тримався знайомих берегів! Але зміни завжди тягнуть за собою певні труднощі. Не гнівайтесь на себе за те, що не хочете залишати зону комфорту. Немає потреби змінювати те, що Вам більше ніж до душі в тому вигляді, в якому воно є!