Гороскоп на 22 березня

Овен ♈

Сьогодні Ваше прагнення до лідерства зміниться бажанням бути частиною колективу. Однодумці дуже виграють від Вашої участі, і Вас самих ця взаємодія збагатить. Ваш досвід зіграє ключову роль в будь-якому загальному починанні, навіть якщо Ви в якійсь справі новачок.

Телець ♉

Здається, що Вас не цінують так, як Ви того заслуговуєте. Але нехай чужа недалекість не заважає Вам будувати власні плани. Вони можуть бути не надто амбітними, але людям буде корисно побачити, чого Ви здатні досягти.

Близнюки ♊

Вам не доведеться занадто старатися, щоб наблизитися до поставленої мети. Трохи уяви і дещиця інтуїції підштовхнуть Вас в потрібному напрямку. Чим більш у Вас творчі плани, тим більш ефективно Ви будете діяти. Дайте своїм ідеям оформитися і дозріти. Серед них виявиться рівно та, яка Вам потрібна.

Рак ♋

Деякі межі можуть розмитися, особливо в тому, що стосується взаємної підтримки і розуміння. Розширення каналів комунікації – ось що допоможе прояснити ситуацію. Зрозумійте, що егоїзм (з будь-якого боку) – випадковий. Чесна і відверта розмова розвіє всі сумніви.

Лев ♌

Якщо здається, що Ви переживаєте дарма, зрозуміло, що Ви постараєтеся уникнути певної розмови. Але це може бути дуже корисна бесіда, яка багато на що проллє світло. Не обійдеться без тертя, але це будуть недовгі конфлікти. Результат, безумовно, буде вартий зусиль.

Діва ♍

Деколи найкращі плани не збуваються. Вас може спіткати розчарування – але Ви не винні в такому результаті. Скоріше вже Вас підведуть інші люди. Якщо є план, якого слід дотримуватися, поясніть це з самого початку. Таким чином Ви і позбавите себе від зайвого стресу.

Терези ♎

Ви – один з двох знаків, керованих Венерою, планетою творчості, музики, мистецтва, взагалі всього прекрасного. Дуже важливо знайти час для всіх цих речей. Якщо Ви шукали новий продих для своїх натхненних пристрастей, то він з’явиться найближчим часом.

Скорпіон ♏

Вирішити і зважитися – не одне і те ж, але який сенс від цього знання? Нерішучість загрожує розчаруванням. У Вас є причини поки утримуватися від вибору – але ними потрібно поділитися з зацікавленими людьми. Якщо Ви хочете під чимось підписатися, дуже важливо озвучити свою позицію.

Стрілець ♐

Ви могли скласти жорсткий сценарій і дотримуватися його за будь-яку ціну. Але дещиця гнучкості допоможе помітно знизити рівень стресу. Обставини опираються ручному управлінню, і чим далі, тим сильніше Ви злитеся. Спробуйте пустити справу на самоплив. Це – не безвідповідальність, а стратегія.

Козоріг ♑

Звична логічність підведе Вас. Є ризик помилитися в оцінці людини чи обставин. Що ж, Ви теж людина! Але якщо інтуїція чує хоча б натяк на недобре, прислухайтеся. Якщо щось занадто добре, щоб бути правдою, то це брехня – попри всю свою переконливість.

Водолій ♒

Щоб докопатися до суті справи, Вам доведеться пошукати пропущені ланки. Точна оцінка вимагає фактів замість припущень. До всього неясного і незрозумілого слід докласти логіку. Якщо десь Ви відстали від процесу, найближчим часом вийде вирватися вперед.

Риби ♓

Якщо відчуваєте, що потрібно діяти приховано, сховайтеся від цікавих очей. Але майте на увазі, що зникнення занадто надовго може викликати підозри. Потрібно знайти баланс між можливістю спокійно робити свою справу і необхідністю пояснювати, куди це Ви пропали.