6 найбільш невдоволених знаків Зодіаку

Коли життя завдає нам ударів, ми можемо або боротися з ними, щоб стати кращими, або здатися і, зрештою, залишитися розлюченими і незадоволеними. Чи будемо ми вчитися на своїх помилках? Чи продовжуватимемо робити те саме знову і знову, чекаючи, що відбудуться якісь чудові зміни? Найбільш невдоволені знаки зодіаку сподіваються саме на останній варіант. Якщо люди посилено тримаються за свій біль, то це перешкоджає їхньому руху вперед, а всередині тільки накопичується гіркота.

Овен

Парадокс, але Овни здебільшого дуже щасливі люди. Єдина реальна проблема полягає в тому, що для того, щоб бути щасливим, їм потрібно, щоб усі погоджувалися з ними у 100% випадків, і коли цього не відбувається, Овни вкрай незадоволені. Вони терпіти не можуть втрачати контроль або бути нецікавими для людей. Замість того щоб проаналізувати, що пішло не так, Овен просто відступає, злий і засмучений.

Діва

Немає іншого такого знака, який носить у собі стільки жовчі й невдоволення, як Діва, і це тому, що їх ніщо, ніхто й ніколи не може повністю задовольнити. Більшість людей, подій і речей розчаровують Дів до межі і викликають їхній особистий осуд. Така внутрішня отрута і постійне невдоволення не дають Дівам почуватися щасливими.

Терези

Терези завжди намагаються врівноважити ситуацію, і, оскільки для досягнення балансу потрібен час, вони втомлюються, засмучуються і зрештою незадоволені тими результатами, які вони не можуть контролювати.

Терези швидко виносять оціночні судження, і, на жаль, такий суб’єктивний підхід не йде їм на користь. Коли вони не можуть вирішити питання, то дуже обурюються, стають нетерпимими і впадають у зневіру.

Скорпіон

Скорпіон вічно чимось незадоволений, до того ж це невдоволення в нього межує навіть із ненавистю. Найдивовижніше, що він упивається своїми гіркими відчуттями, і йому подобаються власні негативні емоції. Цей знак у глибині душі хоче бути милою і доброю людиною, але його натура сильніша, тому отрута і гіркота – це його візитна картка.

Козоріг

Козоріг приходить у цей світ, бажаючи бути кимось іншим. Але, проживши частину свого життя і зрозумівши, що іншою людиною він не стане, Козоріг починає тихо ненавидіти своє існування. Він навіть може відчувати глибоку заздрість до оточуючих, тому що у них є все те, чого Козорогу, на його думку, дуже не вистачає. І він дико розлючений цим фактом.

Водолій

Водолій рідко отримує те, чого він хоче. Він дійсно дуже старається, але найчастіше у нього нічого не виходить, тому Водолій засмучується навіть через несуттєві провали і невдачі. Крім того, Водолії – одні з найбільш заздрісних людей. Їм притаманне відчуття, що їм постійно чогось бракує, а тому вони завжди в засмучених почуттях і не бачать навколо себе ніякого позитиву.

Оригінал