Як знаки Зодіаку переживають розрив стосунків?

Хтось відразу ж впадає в депресію і довго не може забути свого колишнього партнера, а хтось швидко знаходить йому заміну. Одні знаки Зодіаку забуваються в роботі і спілкуванні з друзями, а інші стають відлюдниками і заліковують рани наодинці з собою. Дізнайтеся, як переживають розрив відносин різні знаки Зодіаку і хто дійсно довго не може забути партнера.

Овен

Овен при розставанні з коханою людиною стає зовні спокійним і незворушним. Представники цього знака Зодіаку схильні удавати, що нічого не сталося, але насправді всередині переживають величезний біль. Найчастіше Овен довго стримує свої почуття і емоції, і коли накопичених переживань стає занадто багато, вони всі виходять в один момент.

Телець

Розлука для Тельця — це ціла трагедія вже тому, що він не зазнає різких змін у своєму житті і йому важко звикати до чогось нового. Представникам цього знаку Зодіаку доведеться докласти чимало зусиль для того, щоб повернути себе в нормальний стан. Зазвичай вони з головою йдуть в роботу або повністю присвячують себе своєму захопленню, щоб не думати про розставання.

Близнюки

Близнюки досить легко переживають розрив зі своїм партнером, оскільки вірять у те, що обов’язково ще зустрінуть свою людину. У них немає часу довго сумувати і переживати з приводу розставання, оскільки життя Близнюків дуже насичене і цікаве, а самі вони — досить багатогранні і всебічно розвинуті особистості.

Рак

Раки вміють глибоко переживати сильні емоції і зазвичай відразу ж після розставання починають страждати і сумувати з цього приводу. Але добре настраждавшись і переживши всю гаму негативних почуттів, представники цього знака Зодіаку повертаються у звичний ритм життя і готові йти вперед на пошуки своєї другої половинки.

Лев

Леви віддаються повністю своїй коханій людині і йдуть у власні почуття, немов у вир з головою. Тому розставання стає для них великим і несподіваним ударом, який б’є і по серцю, і гордості. Представники цього знака Зодіаку не стануть показувати, що відбувається у них в душі, але довго ще будуть переживати розрив з людиною, яка була їм дорогою.

Діва

Діви сприймають розрив відносин як власну поразку, тому вони відразу ж кидаються удосконалювати себе і своє життя, щоб довести, що вони найкращі. Представники цього знаку Зодіаку будуть мотивовані розставанням настільки, що можуть серйозно досягти успіху в справах і набагато поліпшити свою зовнішність і життя в цілому. А потім Діва захоче показати своєму колишньому партнеру, наскільки той був неправий.

Терези

Під зовнішнім спокоєм і холодністю Терезів ховається дуже вразлива душа, тому представники цього знака Зодіаку дуже болісно переживають розставання. Вони будуть намагатися удавати, що нічого не сталося, фліртувати з іншими і навіть заводити швидкоплинні інтрижки. А потім вони заспокояться і нарешті зрозуміють, що відійшли після розриву.

Скорпіон

Скорпіон переживає цілу бурю пристрасних і яскравих емоцій усередині себе, але при цьому вони нікому їх не показують. Представники цього знака Зодіаку часто не справляються зі своїм болем і починають мстити. Але Скорпіони не звикли довго мучитися і можуть заводити нові романи, хоча осад від колишніх відносин ще залишиться у їхні душі.

Стрілець

Стрілець не звик довго мучитися і страждати з приводу минулого. Саме тому незалежна і волелюбна, ця людина буде намагатися жити так, як ніби відносин і не було. Представники цього знака Зодіаку дуже горді, тому якийсь осад після розставання все ж залишиться. Якщо Стрілець і справді любив, то після розставання він буде порівнювати нових партнерів зі своїм колишнім коханим.

Козоріг

Козоріг дуже болісно і важко переносить розставання з коханою людиною. Представники цього знака Зодіаку можуть бути серйозними і приземленими у всьому, що не стосується любові. Після розриву Козоріг повністю віддається своїй роботі і намагається забути про те, що трапилося. Він стає ще більш амбітним і працьовитим, починає жити суто професійними цілями.

Водолій

Водолій не зможе відразу ж прийняти той факт, що з ним розлучилися. Він ще довго буде звикати до цієї думки і кожен день по-різному поводитися. В один день Водолій може бути радісним і бажати своєму колишньому партнерові щастя, а в іншій вдаватися в ностальгію і нагадувати про себе за допомогою якихось речей, які об’єднували з партнером. Цьому знаку Зодіаку потрібен час, щоб почати жити по новому.

Риби

Риби дуже важко і глибоко переживають розрив з коханою людиною. Цьому чутливому знаку Зодіаку потрібно багато часу, щоб переварити всі свої почуття і викреслити колишнього партнера зі свого життя. Зазвичай вони довго і болісно страждають і занурюються в жахливий стан смутку, підживлюючи її з усіх сторін сумною музикою і фільмами.

Оригінал