Чоловічі та жіночі знаки Зодіаку: у чому особливість

Усі знаки Зодіаку в гороскопі діляться на чоловічі та жіночі знаки Зодіаку. Цей поділ ніяк не пов’язаний зі статевою приналежністю. Він позначає енергетичну особливість представників двох різних зодіакальних груп і описує їхню життєву стратегію. Дізнайтеся, до якої групи належить ваш знак Зодіаку, і як вас це характеризує.

Чоловічі знаки Зодіаку

До чоловічих знаків Зодіаку належать: Овен, Близнюки, Лев Терези, Стрілець і Водолій. Цю зодіакальну групу називають ще активною або позитивною. Чоловічі знаки Зодіаку більше спрямовані на творення, на зовнішній світ і дії в соціумі.

Представники цих знаків Зодіаку мають енергію, притаманну чоловікам: незалежність, індивідуалізм, відкритість, честолюбство, лідерство, масштабність мислення і дій, волелюбність, заповзятливість.

Дуже часто чоловічі знаки Зодіаку страждають від надлишку енергії, саме тому їм необхідно стежити за своїм здоров’ям, оскільки на ґрунті цього в них часто виникають різні хвороби з яскраво вираженими симптомами. Чоловічим знакам Зодіаку притаманне бажання змінити світ, підробити його під себе, вплинути на оточуючих людей. Це екстраверти з практичним типом мислення.

Жіночі знаки Зодіаку

Жіночі знаки Зодіаку в гороскопі – це Телець, Рак, Діва, Скорпіон, Козоріг, Риби. Представники цих сузір’їв належать до пасивної групи знаків Зодіаку. Вони схильні до збереження своєї енергії, до споживання, а не творення.

Жіночі знаки Зодіаку дуже часто не владні над обставинами власного життя. Точніше, їм не властиво боротися з потоком проблем і перешкод на своєму шляху. Вони шукають людину, сильнішу, ніж вони самі. Дуже часто їх вабить саме до чоловічих знаків Зодіаку, бо вони зможуть дати те, що їм необхідно.

У представників цієї групи знаків Зодіаку – оборонна стратегія життя. Це інтроверти, здебільшого. Сприйнятливість, відомість і безініціативність робить їх слабкими. Незважаючи на це, представники цих сузір’їв постійно готові працювати над собою, вдосконалюватися і досягати нових знань, умінь і досвіду. Вони хоч і повільно, але йдуть до своєї мети.

Прояв чоловічого і жіночого в знаках Зодіаку можна побачити в житті. Уважно придивіться до своїх знайомих: напевно, у вашому оточенні є жінки з чоловічим знаком Зодіаку, в яких яскраво виражений чоловічий характер. Знайдіть серед своїх знайомих і чоловіків із жіночим знаком Зодіаку. Як правило, в них дуже багато жіночого.

Оригінал