Як проявляють свої добрі почуття різні знаки Зодіаку

Як краса і доброта по-різному рятують світ, так різні знаки зодіаку по-різному відкривають свої добрі почуття до всього, що потребує благородства, милосердя, співчуття. Доброта – позитивна особистісна якість, яка багатоманітно проявляється залежно від характеру, стилю життя, темпераменту, виховання. Пориви, що йдуть від душі – справжнє диво, про яке не варто мовчати.

Овен

Овен не розмінюється на дрібниці. Він рятувальник! Не можна сказати, що Овен особливо уважний до почуттів оточуючих. Але абсолютно точно те, що він не пройде повз чужу біду, завжди простягне руку допомоги. Він не буде відсиджуватися й очікувати, поки ситуація вирішиться сама, а візьме ініціативу у свої руки. Не потрібно думати, що Овен буде радитися, – це не в його правилах. У критичній ситуації Овен спочатку кидається на виручку, а вже після оцінює масштаб небезпеки.

Телець

У Тельця добре відкрите серце. Це один із найбільших добряків у зодіакальному колі. Своєю душевністю Телець готовий поділитися з усіма – обійняти весь світ. Він матеріаліст за натурою і вважає, що, надаючи допомогу, потрібно одягнути, взути, нагодувати. Робить усе абсолютно безкорисливо і дуже тактовно. Потрібно зауважити, що часом оточуючі надмірно користуються його добротою.

Близнюки

Ступінь великодушності Близнюків неможливо виміряти загальним мірилом доброти. Близнюк завжди готовий зрозуміти, втішити і підбадьорити. Але проживати знову і знову неприємний епізод, при цьому проливаючи крокодилячі сльози, не в його правилах. По-справжньому проявляти добрі почуття і участь Близнюк буде до найрідніших людей. А це набагато важливіше, ніж намагатися врятувати весь світ.

Рак

Доброта Рака проявляється в турботі. Старші родичі завжди можуть розраховувати на увагу і догляд. Подружжя – на повне занурення в проблему. Діти – на величезну порцію уваги. А ось колеги по роботі – на надання допомоги. Навіть домашні улюбленці отримають від Рака велику частку турботи. У прояві теплих почуттів до чужих людей Рак вибірковий. Він не готовий витрачати свій час і гроші на незнайомих. Але це не означає, що він не здатний на співчуття.

Лев

Великодушність і благородство відіграють у житті Лева велику роль. У міру сил Лев намагається радувати рідних, створювати приємні моменти, проявляти увагу. Леву важливо не просто зробити подарунок, а показати свою щедрість. Він намагається не просто виручити товариша, а довести справу до логічного завершення. Лев може влаштувати справжній атракціон щедрості. При цьому йому важливо почути схвалення і захоплення.

Діва

Стриманість Діви ніяк не впливає на добрі почуття, що дісталися їй від природи. Опіка – ось основний прояв людинолюбства, який можна спостерігати в цьому знаку. Діва намагається обігріти всіх, хто займає хоч якесь місце в її житті. Вона не запізниться до приходу поїзда, зустрічаючи далекого родича на вокзалі. А також не забуде купити хліб для старенької сусідки. Що стосується рідних, то їм просто пощастило бути поруч зі знаком, здатним розтопити не одне серце.

Терези

Терези – це добряки, які ставляться до всього з любов’ю і гармонією. Дружити з ними – одне задоволення. Навіть образившись, вони не можуть різко поставити нахабу на місце. Різкість і грубість несумісні з їхнім сприйняттям життя.

Оточуючим можуть здаватися сухуватими, але це просто скромність. Терези не люблять виставляти справжні почуття напоказ. З близькими поділяться останньою сорочкою і окрайцем хліба, нагодують бездомного собаку, подадуть милостиню жебраку.

Скорпіон

Жодні складнощі характеру не позначаються на добрих почуттях Скорпіона, що проявляються у вигляді чуйності. Чуйність і готовність надати допомогу людині, яка потрапила в біду, – звичайна справа для Скорпіона.

Його нестерпний характер може проявитися після. Але в період труднощів – це великодушна і ввічлива людина. Він більше за інші знаки згоден із Сент-Екзюпері в тому, що ми відповідаємо за тих, кого приручили.

Стрілець

Стрілець робить добрі справи не заради подяки. Він щиро вірить, що добро перемагає зло. А шлях до перемоги може бути абсолютно різним, і немає нічого дивного, коли добро з кулаками. У понятті Стрільців добрі почуття – це не подарунок до свята або похвала за надану послугу. Він не жалітиме ослабленого хворобою товариша, а підставить йому своє плече і допоможе зробити перші кроки.

Козоріг

З боку може здатися, що Козоріг байдужий до благодійних акцій, бо він здається байдужим, коли всі навколо демонструють благородство. Повірте, він з усіма, просто спокійно стоїть у третій лінії. Зовсім інша річ – рідні та близькі люди. Почуття обов’язку і прихильність до старої дружби роблять їх хорошими друзями, готовими витягнути з прірви. Про родичів навіть говорити не доводиться, вони завжди будуть обігріті турботливим Козорогом.

Водолій

У плані добрих справ немає точнішої характеристики Водолію, ніж нехтування поганими вчинками. Він просто гидує витрачати енергію на заздрість, злість або помсту. Маючи широкі погляди, що не вписуються в загальноприйняті стандарти, Водолій своїм прикладом демонструє милосердя і готовність прийти на допомогу за першим покликом. Як то кажуть: “Готовий зняти з себе останню сорочку”.

Риби

Внутрішній девіз Риби: “Зрозуміти і пробачити!”. Усе тому, що в основі характеру закладені глибока чуттєвість, співчуття, гуманність, добрі почуття. Риба не тільки охоче приходить на допомогу і щиро співчуває, вона дає хороші поради. Навіть до найделікатніших тем Риба підбере правильні слова, не акцентуючи увагу на промахах. А також не стане засуджувати, адже кожен може помилитися.

Оригінал