Найщедріші чоловіки за знаком Зодіаку

Сьогодні ми розповімо, під якими знаками зодіаку народилися найщедріші чоловіки. Щедрих чоловіків не так багато, як хотілося б. Хоч жінок і називають меркантильними, насправді вони просто чекають на невелику увагу, яка дасть змогу довести, що її цінують і люблять.

5 місце – Водолій

Водолії щиро люблять дарувати подарунки своїм рідним і близьким. Тільки є одна проблема – Водолії не вміють дарувати подарунки. Та на жаль, з почуттям смаку, стилю і цінності кожного сюрпризу вони незнайомі. Можливо, вони радують своєю увагою, але іноді вона стає не зовсім приємною.

4 місце – Скорпіон

Скорпіони досить практичні особистості. Вони цінують свій час, знають, як важко заробляти гроші. Тому дріб’язкових подарунків від них краще не чекати. Для Скорпіона більш прийнятно обговорити зі своєю другою половинкою, що саме їй хочеться і купити цей подарунок. А ще краще, якщо він дасть грошей, і ви самі це купите, але тільки якщо ця покупка дійсно вам потрібна.

3 місце – Терези

Терезів вважають найщедрішими людьми на всьому білому світі. Вони дуже уважно стежать за календарем і купують подарунки до кожного свята. Зазвичай усі сюрпризи завжди до місця, іноді Терези намагаються підібрати подарунок, який точно вас влаштує, тому дарують гроші. Тільки річ у тім, що таке марнотратство може призвести до фінансових проблем. Терези відмовлять багато в чому собі, але здивують свою другу половинку.

2 місце – Стрілець

Стрільці – це гуру сюрпризів і гарних подарунків. Стрільці обожнюють дарувати, збирати і готувати сюрпризи для своїх рідних і близьких, особливо для другої половинки. Продумують подарунок вони до самої дрібниці. І важливий сам факт дарування, емоції, вдячність.

Якраз у цьому і зберігається вся проблема. Якщо після 3, 5 або 10 разу Стрілець так і не побачить належної віддачі, то наступного разу він уже навряд чи вам подарує щось цінне. Тому завжди показуйте свої почуття, коли вас дивує Стрілець.

1 місце – Лев

Дивно, але найбільш егоїстичний знак зодіаку обожнює дарувати подарунки. Річ у тім, що Леви обожнюють справляти враження так, щоб про них пам’ятали завжди. Тому скупитися на подарунки вони не будуть, обов’язково вигадують найкласніший сюрприз і здивують вас по повній програмі. Тільки прикро тут те, що роблять вони заради своєї особистої вигоди.

Оригінал