5 примхливих і вредних жінок по знаку Зодіаку

Терези

Жінки під знаком Терези складають враження м’яких, спокійних і милих дам. Але насправді вони часто бувають примхливими, нервовими, впертими і без настрою. Терези є подвійним знаком Зодіаку, тому моменти рівноваги і радості часто змінюються хвилинами примх і невдоволення. При цьому жінка під знаком Терези все одно залишається чарівною і намагається досягти гармонії всередині себе, хоча це не завжди виходить.

Рак

Жінки під знаком Рак примхливі в силу своєї емоційної природи. Їхній настрій і бажання можуть змінюватися кожну хвилину. Жінки Раки бувають дуже нервовими і злими. Крім того, вони часто вимагають занадто багато уваги до себе. Жінки-Раки дуже вразливі, ніжні, потребують постійної уваги. Це дуже примхливі і вимогливі натури.

Лев

Жінки під знаком Лев дуже примхливі і вимогливі. Вони потребують постійної уваги, компліменти, подарунки. Представниця цього знаку Зодіаку бажає бути у центрі уваги в стосунках. Левиця повинна відчувати себе коханою і обожнюваною. Ця горда жінка вимагає до себе заслуженої уваги і любові.

Діва

Жінки під знаком Діва дуже примхливі і вимогливі. Вони звертають увагу на різні дрібниці життя і чекають того ж від інших. Вони схильні до критики, зайвої педантичності, іноді вони бувають в’їдливими та гострими на язик. Діви чекають від своєї другої половинки уважності до їхніх бажань і прохань. Своє невдоволення жінки під знаком Діва висловлюють тихо, але дуже нервово.

Скорпіон

Жінки під знаком Скорпіон дуже примхливі, непередбачувані, владні та емоційні. Всередині представниць цього знака Зодіаку киплять справжні пристрасті. У стосунках з жінкою Скорпіоном буває досить складно, оскільки вона дуже непередбачувана, примхлива і складна по своїй натурі. Але при цьому немає більш привабливою і сексуальної жінки, ніж Скорпіон.

Оригінал